Chrissy Teigen از این وصله های چشم 3 دلاری برای پوست بدون فیلتر استفاده می کند

[ad_1]

کریسی تیگن کتابی باز در رسانه های اجتماعی است ، خواه در مورد متانت ، سلامت روانی خود صریح باشد یا داستان هایی از سوراخ شدن گوش شکم را به اشتراک بگذارد. اما مهم نیست که او چه کاری را دنبال می کند ، ما همیشه می توانیم روی مدل حساب کنیم تا ما را در مراقبت از پوستی که دوست دارد ، بشناسد.

اخیراً ، این یک جفت از داروخانه های Bliss’s Eye Got This Holographic Foil Eye Masks است. در 17 فوریه ، او عکسی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که وصله های چشم فلزی را پوشیده است. این ماسک ها نه تنها به لطف الگوی ستاره ای براق که روی آنها وجود دارد بسیار ناخوشایند هستند ، بلکه قیمت آنها نیز تنها 3 دلار است.

در حالی که تیگن هیچ توضیحی در مورد اینکه چرا این محصول را دوست دارد ارائه نکرده است (با این حال حداقل – مفسران قطعاً درباره آنها س askingال می کنند) ، با توجه به مارک تجاری آنها “با استفاده از ترکیب قدرتمند اسید هیالورونیک هیدرولاین و خط” چشم ها را تازه و بیدار می کنند پپتیدهای نرم کننده. آنها همچنین بی رحمانه و گیاهخوار هستند و در Walmart موجود هستند.

تایگن در داستان خود همچنین نگاهی فیلتر نشده به پوستش نشان داد ، که به وضوح احساس می کرد. وی در ویدئو می گوید: “روز قدردانی از پوست بدون فیلتر.” “بسیار خوشحال ، بسیار خوشحال.”

اینستاگرام / @chrissyteigen

تایگن در گذشته تعداد زیادی از موارد مورد علاقه خود را برای مراقبت از پوست در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بود ، و گرچه بیشتر آن از طرف گران قیمت است اما چند مورد دلخواه با قیمت مناسب دارد. او علاوه بر ماسک چشم بالا ، طرفدار بسیاری از نوارهای منافذی Biore و Glam Glow Gravity Mud Mask است که 25 دلار است.

“من به نوعی از هرچه نزدیک است استفاده می کنم [my routine] متشکل ازshanidarden است که مرا مجبور به استفاده از پاک کننده های بی نظیر و لوسیون صورت ،controlcorrective SPF 30 ، @ lamer’s creme de la mer و کنسانتره ($ $ ، من می دانم که می دانم اما باید صادقانه بگویم) و جریان ثابت چانه @ bioreus و نوارهای بینی. ”تایگن قبلاً در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بود.

تيگن در ادامه بقيه روال خود را توصيف كرد ، از جمله اصلاح كننده تاريكي 145 دلاري كه به او سوگند خورده است. وی ادامه داد: “این را با هر کسی که در دفتر @ drjasondiamond به من می گوید مخلوط کن و وقتی کسی احساس لک می کنم ، کرم محکم و محو @ simonourianmd1 را انجام دهی ، و آنجا را داری.” “یک روال بسیار ساده (بدون)! اما واقعاً پاک کننده و لوسیون بالینی IS تنها چیزی است که من به طور مداوم استفاده می کنم و همیشه برای من بسیار خوب بوده اند. “

تیگن در لیست خود بسیار دقیق بود ، حتی به دنبال اضافه کردن یکی دیگر از موارد ضروری بعد از پست اصلی خود بازگشت. “یکی از مهمترین محصولات من ،drdennisgross آلفا لایه بردارهای بتا را فراموش کرده اید. برای بینی و چانه ام بسیار مهم است. متوجه تفاوت فاحش خواهید شد! ” او نوشت.

برخی از موارد ضروری مراقبت از پوست Chrissy Teigen را در زیر خریداری کنید.

Bliss Eye Got This Eye Masks

Bliss Eye Got This Eye Masks

پاک کننده مجتمع پاکسازی بالینی iS ، بطری آبی
ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:
تصویر محصول

نوارهای منافذ پاکسازی عمیق Bioré

تصویر ممکن است حاوی: مقاله و متن باشد

دکتر دنیس گروس مراقبت از پوست آلفا بتا جهانی لایه برداری روزانه

تصویر محصول

کنترل کننده اصلاح کننده هیدرانت اصلاح کننده SPF 30

تصویر محصول

سرم ترمیم کننده Epione Signature Series

بلا کاکیاتوره همکار زیبایی در G استلامور او را در اینستاگرامbellacacciatore_ دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>