Chrissy Teigen به تازگی از مردان مشهوری که ویدئوهای “ترسناک و ناامید کننده” را در برنامه های دوست یابی ارسال می کنند ، نامیده می شود

[ad_1]

کریسی تیگن دوباره به توییتر بازگشته است و افراد مشهور را در مورد رفتار برنامه های دوستانه خود فرا می خواند.

در صورت آفلاین بودن این هفته ، رسوائی کوچک روز این است: یک زن جوان ، Nivine Jay ، گفته می شود که با بن افلک در برنامه دوست یابی رایا مطابقت دارد ، تصور می کرد که این حساب جعلی است و با او بی نظیر است. جی ادعا می کند که افلک سپس ویدئویی از خودش برای او ارسال کرده است که می پرسد چرا او با او بی همتا است. جی برای خندیدن همه چیز را روی TikTok قرار داد و ویروسی شد. با یک واکنش کوچک روبرو شد و BuzzFeed گزارش داد که جی با توضیح اینکه قصدش مسخره کردن است ، سعی در انتشار آن داشت. خودش چون فکر می کرد افلک یک گربه ماهی است.

به ظاهر الهام گرفته از این قسمت کوچک ، یک زن جوان دیگر ، کیت هارالسون ، 20 ساله ، یک TikTok ارسال کرد که شامل ضبط شده ادعا شده از یک FaceTime بین خودش و دوستان ستاره متیو پری. (ما نمی توانیم بررسی کنیم که در واقع پری بوده است.) زن در آن زمان 19 ساله بود. پری در حال حاضر با مدیر استعدادها مولی هورویتز نامزد شده است و گفته می شود FaceTime سال گذشته زمانی اتفاق افتاد که این دو مدت کوتاهی از هم جدا شده بودند. گفته می شود این ویدئو شامل مردی است كه گمان می رود پری است و از هارالسون می پرسد كه آیا او بزرگتر از پدرش است.

هارالسون همچنین به دلیل انتشار این ویدئو با واکنش شدید مواجه شد ، اما وی تصمیم خود را در این باره توضیح داد صفحه شش. “بسیاری از مردم می گفتند که من برای ارسال این یک قلدر و بدجنس هستم ، و این باعث می شود احساس بدی به من دست دهد ، اما در عین حال ، احساس می کنم بسیاری از بچه های هالیوود با همه این دختران جوان صحبت می کنند و این چیزی است که فکر می کنم بسیاری از مردم باید از آن آگاه باشند “، او گفت.

اکنون ، به نظر می رسد کریسی تیگن در حال کار کردن در مورد درام است. وی بدون نام بردن از نام ها – بنابراین ممکن است او به افلک یا پری اشاره نکرده باشد – در توئیتر خود نوشت: “من موافقم که افراد مشهور نباید این پاسخ های ویدئویی دلهره آور راجع به raya انجام دهند اما انتشار پیام های خصوصی بسیار مشکل است. بله هر دو اشتباه ، تبریک می گویم.

مثل همیشه ، کریسی تیگن آنچه لازم بود گفته شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>