Clare Crawley Just Made Things Official Instagram with Dale Moss Again

[ad_1]

به نظر می رسد کلر کراولی آماده است تا با دیل ماس دوباره رسمی کند – حداقل در اینستاگرام.

در تاریخ 30 مه ، بازیکن سابق فوتبال اولین حضور خود را در شبکه اینستاگرام کراولی از زمان جدایی در ژانویه انجام داد. کراولی در شرح عکس سگش که روی پای ماس دراز کشیده بود نوشت: “پسران”. زیرنویس همچنین شامل یک شکلک قلب آبی بود.

این کاملا سواری قبلی بوده است لیسانس ستاره و شرکت کننده در اواخر سال 2020 برنامه را خنثی کرد. ما در ماه نوامبر تماشا کردیم که کراولی و ماس زودتر از موعد در تلویزیون ملی نامزد شدند. با این حال ، تا ژانویه 2021 ، خبر رسید که این زوج “مدتی از هم جدا می شوند”.

پس از آن ، وقتی ماس جدایی در اینستاگرام را تأیید کرد ، نوشت: “من می خواستم تمام آنچه را که کلر است با شما به اشتراک بگذارم و من تصمیم گرفتم که راه های جداگانه خود را دنبال کنیم ، همه چیز واقعاً چشمگیر شد. ما از عشق و پشتیبانی که از طریق افراد زیادی دریافت کرده ایم قدردانی می کنیم ، اما این سالم ترین تصمیم در حال حاضر برای هر دوی ماست. ما کاملاً اعتقاد داریم که با عشق رهبری کنیم و همیشه نسبت به خود وفادار بمانیم – چیزی که خانواده های ما در طول زندگی ما آن را آموزش داده و به ما القا کرده اند. ما فقط امیدواریم که بهترین چیزها برای یکدیگر باشد. ”

مسئله این است که کراولی کاملاً کور شد و به دلیل گسیختگی “متقابل” شکست. او در 21 ژانویه نوشت: “من از جمله” متقابل “در همان زمان شما آگاه شدم ، بنابراین برای هضم این مسئله به مدتی زمان احتیاج داشتم ،” به گفته خودم ، نیت من با این رابطه همیشه بسیار واضح است ، بنابراین حقیقت این است که من خرد شده ام. ”

پست های اینستاگرامی ماس و کراولی از آن زمان حذف شده اند و این جفت در ماه فوریه دیده می شوند و شایعات آشتی را برانگیخته است. بعداً منبعی به منبع گفت: “دیل و كلار عمیقا به یكدیگر عشق می ورزند و از آنها مراقبت می كنند مردم. “آنها به روابط خود فرصتی را می دهند که شایسته آن است و در مورد چیزهایی که در گذشته اشتباه رخ داده است کار می کنند.”

در اواخر آوریل ، کلر کراولی حلقه نامزدی خود را دیده بود و یک بار دیگر در اینستاگرام ماس ظاهر شد. حالا نوبت او است.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>