Colourpop در حال راه اندازی یک مجموعه بامبی است و بسیار مسخره است

[ad_1]

Colourpop Cosmetics با هر مجموعه سرپرستی الهام گرفته از جادوی فیلم های دیزنی ، برای فیلم هایی که در طول نسل طرفداران خود را جمع کرده اند ، دلتنگی می کند. این مارک مدام با پالت های سایه چشم ، مداد رنگی لب ، خط چشم و موارد دیگر بر اساس شخصیت های مورد علاقه از دوران کودکی ما ارائه می شود. دیزنی بامبی x مجموعه Colourpop دارای 11 محصول جدید است که به طور خاص از اسکیکی به نام گل ، تامپر خرگوش و البته معروف ترین حشره کارتونی جهان الهام گرفته شده است.

مجموعه Colourpop بدون چند پالت جدید چیست؟ این گزینه با سه گزینه پنج تکه که شامل سایه های براق و مات به نام هر حیوان شایسته جنگل انسانی است ، ناامید کننده نیست. پالت بامبی دارای برهنه های برهنه ای شبیه به خز و نشانه های گوزن است که تقریباً در هر رنگ پوست جلوه ای نرم ایجاد می کند. پالت گل از سایه های بنفش خنک با لهجه های عاجی و زغالی مشکی برخوردار است. Thumper از سه پالت آخر ، دارای سه براق در صورتی شامپاین ، سبز روشن و بنفش عمیق ، همراه با دو مات مات است.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

The Life In The Woods Créme Gel Pencil Trio به زیبایی با پالت ها جفت می شود. این مجموعه دارای سه مداد خط چشم کرمی در رنگ های مات و فلزی است. Meadow یک رنگ بژ مات است ، در حالی که Purty یک بادمجان عمیق تر است. قطرات باران در سایه شراب خاموش خود کمی لرزش را در بر می گیرد.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

این بسته ها با Lux Glosses Colourpop در سه سایه براق ارائه می شوند. فرمول براق کننده و مرطوب کننده رنگی کاملاً روشن و براق را برپا می کند. هر سایه یکی از پالت ها را تکمیل می کند – بامبی یک رنگ کاراملی است ، Thumper صورتی گلگون است و گل یک اسطوخودوس شفاف است.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

با ضربه ، مجموعه ای از مژه ها را به نام Oh Deer Faux Mink Falsies پیدا خواهید کرد. این wispies ترکیب کاملی از طول ، حجم و درام دارد.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

آخرین اما مهمترین موارد برجسته Morning Light Pixie Pouf نیست. هایلایتر شل همراه با یک کیسه سفید کرکی است که می توانید با استفاده از آن رنگ طلای براق را در همه جا پخش کنید.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

آماده خرید هستید؟ یادآورهای تقویم خود را تنظیم کنید: این محصولات از 25 فوریه در سایت colourpop.com و 14 مارس در ulta.com برای خرید در دسترس خواهند بود.

این داستان در ابتدا ادامه داشت جذابیت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>