Coming 2 America Review: این تمام دلتنگی های دلخواه شما را دارد که می توانید در یک فیلم بخواهید

[ad_1]

تاریخ راهی برای تکرار دارد. در شرایطی که آمدن 2 آمریکا، اکنون در Amazon Prime Video پخش جریانی می شود ، این یک چیز خوب است. با پیوند مجدد ادی مورفی و آرسنیو هال ، دنباله فیلم کمدی کلاسیک 1988 یک مشت خنده دار را با همان مضحک ، خنده ها و شخصیت های اصلی بسته بندی می کند.

بیش از سه دهه می گذرد که مورفی در نقش شاهزاده آکیم و هال به عنوان یار وفادار خود Semmi ، در جستجوی ملکه خود شاهزاده به کوئینز ، نیویورک رفت. اما شیمی روی صفحه احساسی نوستالژیک ایجاد می کند که به هواداران فیلم قبلی حیرت انگیزی می بخشد و در عین حال رابطه این دو را در تاریخ هالیوود بیشتر تقویت می کند.

دنباله ها همیشه یک چالش است ، اما تحسین آن آمدن به آمریکا، و زمان بین نسخه اصلی و راه اندازی مجدد آن ، مانع بیشتری برای موفقیت آن است. تیمی که پشت این تلنگر در حال پخش قرار گرفته است ، واضح است که این را می دانست ، چهره های تازه ای را برای ادامه داستان کمدی ارائه داد ، بنابراین بسیاری از آنها برای اولین بار عاشق شدند.

مورفی گفت: “از زمان دستیابی به ایده و سپس تمام نسخه های مختلف فیلمنامه ، این پنج سال بود.” زرق و برق سفر به فیلم پیگیری. “من می دانستم که ما یک فیلمنامه جامد و ایده عالی داریم. بنابراین من هنگام شروع کار خوشبین بودم که فیلم خوبی خواهد بود. ”

این بار ، شاهزاده آکیم مأموریت پیدا کردن عشق زندگی خود را ندارد – او هنوز هم با خوشبختی با لیزا (شاری هیدلی) ازدواج کرده است. اما او با یک چالش جدید روبرو شده است: پیدا کردن جایگاه خود به عنوان یک رهبر جدید پس از اینکه شاه جافه جوفر (جیمز ارل جونز) در اجرای اجرای “قطار نیمه شب به جورجیا” ساخته گلدیس نایت “از عنوان خود صرف نظر می کند”. در مراحل تعریف خود به عنوان پادشاه تازه نصب شده زاموندا ، گذشته آکیم با حال خود دیدار می کند ، ما را به پسر و شاهزاده دراز مدت گمشده اش ، لاول (جرمین فاولر) معرفی می کند.

آمدن 2 آمریکا فقط مبارزات آکیم و لاول را برای تراشیدن فضای خود دنبال نمی کند ، ما همچنین می بینیم که دختر بزرگ او Meeka برای موقعیت خود در میان پادشاهی سلطنتی می جنگد. اینجاست که فیلم از سال 1988 تا جدیدترین قرن قدم می گذارد و بازتاب زمانی است که زنان همچنان توانایی های خود را برای هدایت در میان دریای مردان ثابت می کنند. اگرچه زاموندا هنوز پادشاهی است که به تاریخ و سنت خود افتخار می کند ، اما تغییراتی در مورد جدیدترین نسل سلطنتی اتفاق می افتد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>