Crochet Trend 2021: چگونه بهار سبک سبک یکپارچه را به زندگی خود وارد کنیم

[ad_1]

اگر آماده خداحافظی از پنبه پنبه ای خود هستید ، به دنبال روند قلاب بافی برای بهار باشید. انکار نمی شود که معنای “لباس پوشیدن” در سال گذشته برای بسیاری از افراد تغییر چشمگیری پیدا کرد و شما ممکن است مشتاق باشید که کمد لباس خود را با رنگ های روشن ، بافت های بازیگوش و چاپ های آزمایشی تازه کنید که بدون شک باعث احساس کردن چیزی هماهنگی رنگ با کروسان ما جالب بود ، اما در حال حاضر چه کسی نمی تواند از حداکثر گرایی استفاده کند؟ سرزنش دیور ، گابریلا هرست یا والنتینو برای تجدید قوا در سبک طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل – یا دانش آموز پارسونز ، نماد سبک ، و دختر دوم ، الا اموف ، که خلاقیت های قلاب بافی را در سراسر اینستاگرام خود برای دیدن جهان ارسال می کند.

از بیکینی شطرنجی گرفته تا شلوار رنگین کمان و کیف های دستی شایان ستایش ، Gen Z Brooklynite دارای الهامات قلاب بافی زیادی برای به اشتراک گذاشتن است. و اگر بگوییم که طرح های Emhoff فوراً باعث تقویت روحیه ما نمی شود ، دروغ می گوییم (همین امر برای ژاکت چشم نواز Miu Miu که او در مراسم تحلیف جو بایدن و نامادری کمالا هریس به تن کرده بود).

با سنگینی زیاد در جهان ، اما خوش بینی فراوان برای آینده ، لحظه مناسبی است که می توانید به سبک های رنگارنگ و بی نظیری که پارچه به آن وام می دهد ، بروید. از پررنگ تا کم رنگ ، 15 قطعه گرایش قلاب بافی را بخرید که درست با روزهای آفتابی تر در آمیخته است.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>