Deodree Deodorant اولین دئودورانت جهان را برای افراد دارای معلولیت ایجاد کرد

[ad_1]

Degree Deodorant با اعلام راه اندازی Degree Inclusive ، اولین دئودورانت جهان که به طور خاص برای افراد معلول طراحی شده است ، تاریخ ساز شد. این محصول – که هنوز در مرحله نمونه اولیه خود قرار دارد اما به زودی وارد بازار خواهد شد – دارای یک طراحی قلاب برای استفاده یک دست و بسته شدن مغناطیسی روی کلاهک است که در صورت داشتن چسب محدود یا اختلال بینایی ، کنترل آن آسان تر است. همچنین یک برچسب و دستورالعمل های بریل ، جایگذاری پیشرفته برای چسبندگی وجود دارد و از یک اپلیکاتور رول بزرگتر برای پوشش دادن سطح بیشتر در هر انگشت برخوردار است.

نمونه اولیه درجه.

حسن نیت ارائه می دهد درجه

“ما دیدیم که در سراسر صنایع زیبایی و مراقبت های شخصی در واقع هیچ محصول خوشبو کننده واقعاً مناسب برای افراد دارای معلولیت بالای بدن یا اختلالات بینایی وجود ندارد ، بنابراین فرصت کمک ایده خوبی خواهد بود” و مراقبت های شخصی و زیبایی در Unilever ، شرکت مادر Degree ، می گوید زرق و برق

او می گوید: “در مقطع درجه ، انگیزه و رانندگی ما اعتماد به نفس برای حرکت همه را القا می کند.” “چیزهای زیادی مانع اعتماد به نفس افراد می شود و یکی از آنها مدیریت بو و تولید عرق است و اگر می توانید این کار را انجام دهید ، با اعتماد به نفس بیشتری حرکت می کنید. ما می دانستیم که ایجاد یک دئودورانت Degree به روشی که شامل افراد دارای چالش های حرکتی بالای بدن و اختلالات بینایی شود ، تفاوت زیادی ایجاد می کند. ”

Degree Inclusive بیش از یک سال است که در حال توسعه است و این شرکت با یک تیم فراگیر از متخصصان طراحی – به علاوه کاردرمانگران ، مهندسان ، مشاوران و افراد معلول در سراسر جهان – برای ایجاد نمونه اولیه همکاری کرد. در حال حاضر ، نمونه اولیه توسط 200 معلول در حال آزمایش است تا قبل از ورود به قفسه ها ، آن را کامل کند.

“ما می دانستیم که نمی خواهیم فقط به تنهایی سعی کنیم حدس بزنیم که جامعه موردنظر ما چه خدماتی را ارائه می دهد ، بنابراین فکر کردیم که واقعاً بسیار مهم است که در کنار افراد دارای چالش و معلولیت ایجاد کنیم این نیازها را برآورده می کند ، “می گوید Eggleston Bracey.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>