Ella Emhoff تازه شروع به کار خود در هفته مد نیویورک کرد

[ad_1]

الا اموف در ژانویه با IMG Models امضا کرد و هیچ وقت را برای رفتن به کار از دست نداد. دختر دوم اولین حضور خود در هفته مد نیویورک را با قدم زدن در نمایش Proenza Schouler انجام داد ، که به دلایل آشکار همه گیر تماشاگران زنده را نشان نمی داد.

اما این امر باعث نشده است که این ماجرا کمتر شیک باشد. Proenza Schouler ویدئویی از این نمایش را به صفحه اینستاگرام خود ارسال کرد که می توانید در زیر مشاهده کنید. برای تماشای عملکرد Emhoff به نمره شش دقیقه ای بروید.

Ella Emhoff ، دختر ناپدری معاون رئیس جمهور Kamala Harris ، اولین بار در مراسم تحلیف هنگامی که این کت خیره کننده Miu Miu را پوشید ، توجه سبک جهانی را به خود جلب کرد.

برنده مک نامی / گتی ایماژ باشید

ایوان بارت ، رئیس IMG Models ، به گفت نیویورک تایمز در مورد امضای Emhoff ، “در واقع بیشتر به شکل ، اندازه یا جنسیت مربوط نمی شود. الا با این لحظه ارتباط برقرار می کند. یک شوخ طبعی و شادی وجود دارد. “

خود امهوف به این نشریه گفت: “وقتی همه چیز با IMG اتفاق می افتاد کاملاً متعجب شدم زیرا وقتی جوان تر بودم هرگز چنین چیزی را به عنوان بخشی از جدول زمانی خود نمی دیدم. به عنوان فردی که مانند بسیاری از دختران جوان خارج از خانه ، دارای مشکلات اعتماد به نفس است ، رفتن به این دنیایی که بیش از حد بر روی شما و بدن متمرکز شده است ، ترسناک و ترسناک است. ”

او تنها ستاره شکست در مراسم تحلیف نبود. شاعر آماندا گورمن نیز اندکی پس از خواندن در مراسم تحلیف رئیس جمهور جو بایدن ، با IMG Models معامله کرد. با توجه به این موارد ، وی بر تایید برندها و فرصت های تحریریه تمرکز خواهد کرد هالیوود ریپورتر.

“شما لازم نیست که شاعر باشید ، لازم نیست که یک سیاستمدار باشید یا در کاخ سفید باشید تا با سخنان خود تأثیرگذار باشید. همه ما این ظرفیت را برای یافتن راه حل برای آینده داریم. ” زرق و برق در سال 2018. (گورمن یکی از زنان کالج سال ما بود.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>