Elon Musk به میزبانی Live Saturday Night می رود – و افراد در توییتر نظراتی دارند

[ad_1]

شنبه شب زنده ممکن است تازه عجیب ترین ترکیب خود را اعلام کرده باشد.

در 24 آوریل ، مایلی سایرس یادداشت های مهم و مهم را ارسال کرد SNL برای اعلام میزبان آینده و مهمان موسیقی استفاده می کند. در حالی که طرفداران کوروش از دیدن نام او روی آن برگه صورتی رنگ بسیار هیجان زده شده بودند ، نام بالای آن قطعاً برای مردم در توییتر شوک آور بود: اسپیس ایکس و الون ماسک مدیر عامل تسلا.

در حالی که ماسک به خاطر بسیاری از چیزها شناخته می شود – وضعیت میلیاردر ، وسواس به مریخ ، و مادربزرگ باحال ، به نام چند مورد – کمدی یکی از آنها نیست. افراد در توییتر در مورد نقش آتی وی به عنوان میزبان حرف های زیادی برای گفتن داشتند شنبه شب زنده در 8 مه ، و بسیار کمی از آن مثبت بود.

هانتر هریس در 24 آوریل در توییتی گفت: “آیا همه گیری کافی نیست”. دیگری پاسخ مستقیم داد SNL صدای جیر جیر با استفاده از یک گیف از طرح خود نمایش کمدی برای ابراز سردرگمی خود را.

کاربر دیگری پاسخ داد: “IDK چقدر با لورن یا افراد بالاتر ارتباط برقرار می کنید ، اما کسی باید به آنها بگوید که هیچ کس این را نمی خواهد.” SNL. “من نمی توانم به کسی فکر کنم که این را بخواهد. و منظورم مایلی نیست. “

از آنجا بهتر نمی شود.

این ششمین بار است که کوروش در این برنامه بازی می کند SNL ، و بسیاری در حال برنامه ریزی برای تنظیم هستند – اما فقط برای قلب های پلاستیکی ستاره پاپ. “فقط اجازه دهید مایلی HOST” ، یک نفر توییت کرد، در حالی که بسیاری اظهار داشتند که فقط به مهمان موسیقی علاقه مند هستند. “ما فقط برای مایلی تماشا می کنیم” یکی از طرفداران گفت.

“لطفا فقط بگذارید مایلی وظیفه مضاعف را انجام دهد” ، یکی دیگر از کاربران توییتر موافقت کرد.

در نهایت ، مردم مطمئن نیستند که چه کاری باید از این جفت سازی انجام دهند ، و آن را چنین توصیف می کنند “بی نظم” و “تصادفی ترین ترکیب تاکنون اما خوب”.

واضح است که این اتفاق می افتد فارغ از اینکه مردم به صورت آنلاین چه می گویند. امیدوارم حداقل یک طرح خنده دار از رابطه ماسک با موسیقی دان Grimes بدست آوریم. این زوج قبل از تغییر نام او به X Æ A-Xii مطابق با قانون کالیفرنیا ، در 4 مه 2020 از پسر خود ، X Æ A-12 استقبال کردند. در مورد نحوه تلفظ moniker ، ماسک در مورد پادکست جو روگان توضیحاتی ارائه داد. “این فقط X است ، نامه ایکس. و سپس Æ مانند خاکستر تلفظ می شود. و سپس A-12 سهم من است. ” “Archangel-12 ، پیش ساز SR-71 ، جالبترین هواپیمای تاکنون.”

بنابراین بله ، 8 مه قطعاً یک تجربه خواهد بود.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>