Emilia Clarke با استفاده از این سشوار برای موهایی با نگهداری کم ، قسم می خورد

[ad_1]

میلیون ها طرفدار به دنریس تارگرین معروف هستند ، بازی تاج و تخت امیلیا کلارک ستاره نیز در فیلم های موفق مانند انفرادی: داستان جنگ ستارگان و من قبل از تو، و سفیر برند جهانی کلینیک است. ما با این بازیگر آشنا شدیم تا در مورد همه چیز از تخم مرغ یشم گرفته تا ابزار موی مورد علاقه او صحبت کنیم. در مورد همه بزرگترین رازهای زیبایی او بخوانید.

در مورد چگونگی بیدار شدن او در صبح

صبحگاه اول تماس من قرار دادن لنزهای تماسی است ، زیرا بدون آنها نابینا هستم. بلافاصله بعد از قرار دادن آنها ، کمی یوگا می کنم و سپس یک چای می خورم. دوش می گیرم ، صورتم را می شستم و آرایش می کنم. بنابراین اساساً مراسم صبح دیدن است. و تا زمانی که حداقل کمی یوگا انجام ندهم ، نمی توانم ارتباط برقرار کنم ، زیرا این امر به من کمک می کند تا روز را احساس کنم.

در مورد آنچه او قبل از خواب انجام می دهد

[Recently] من قبل از خواب مدیتیشن کرده ام. من از برنامه Calm استفاده می کنم ، بسیار خوب است و گاهی اوقات که ناامید می شوم از داستان های خواب استفاده می کنم [on the app]. آنها واقعاً کار می کنند و ظاهراً فقط کافی است داستانی در مورد قطار برای فرستادن من به خواب باشد.

در روال عصرانه مراقبت از پوست او

من اول آرایش می کنم من یک تمیزکاری مضاعف انجام می دهم ، با استفاده از Clinique’s Take The Day Off Balm که عاشق آن هستم ، زیرا بر پایه روغن است بنابراین از شر همه آرایش ها خلاص می شود. بعد از آن از پاک کننده شیری و تونر استفاده می کنم. سپس من از Hydrator Surge 100h Auto-Replenishing Hydrator استفاده می کنم ، و مقدار زیادی از آن را روی آن می کشم و وقت خود را برای استفاده از آن صرف می کنم. صبح هم یک غلتک صورت یشمی می زنم تا فک و استخوان های گونه ام را پیدا کنم و این دماغ را بیرون بزنم!

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

Clinique مرهم پاک کننده روز خاموش را بگیرید

تصویر محصول

هیدراتور Clinique Moisture Surge 100H

من پوست خشک دارم ، بنابراین تمام تحقیقاتی را که می توانم در مورد پیدا کردن یک مرطوب کننده انجام دهم که در واقع خشکی پوست را از بین می برد بدون اینکه لکه هایی ایجاد کند ، انجام داده ام. من متوجه می شوم که بارها واقعاً ضخیم هستند و قرار دادن آنها مانند رنگ دیوار احساس می شود. [The Moisture Surge] فرمول دارای آلوئه ورا و همچنین اسید هیالورونیک است و آنچه انجام می دهد جادو است. این پوست خود را تشویق می کند تا آب بیشتری ایجاد کند ، به همین دلیل با عنوان “دوباره پر کردن خودکار” نامگذاری شده است. این شگفت انگیز است؛ شما پوست خود را به انجام کار برای مرطوب نگه داشتن خود ترغیب می کنید ، در مقایسه با مرطوب کننده هایی که دوست دارید ، “فقط Polyfilla بیشتری بگذارید!” من همه جا پوست خشک دارم ، بنابراین آن را به دستانم می مالم و از آن به عنوان روغن کوتیکول نیز استفاده می کنم.

در راز او به ابروهای درخشان

فقط آنها را لمس نکنید! من اطمینان حاصل می کنم که unibrow ندارم اما تقریباً تمام است. من در زندگی خود هرگز آنها را شکل نداده ام – همه از زنانی که کارهای خود را انجام می دهند استقبال می کنم زیرا من از انجام این کار بسیار ترسیده ام. اگر آرایش می کنم فقط آنها را مسواک می زنم. ایده استفاده از مداد روی آنها باعث می شود که گریه کنم.

روی قهرمان موهایش

این یک محصول نیست بلکه یک چیز است! برس موی Dyson Airwrap. این یک بازی تغییر دهنده است. من گرز را نمی فهمم اما تمام آنچه که من نیاز دارم سر برس است و موهای من تمام شده است. ناگهان ، من یک دختر کم نگه داشتن هستم. این هر محصول دیگری را که روی موهایم گذاشته ام دور می زند.

تصویر محصول

رویکرد او به سلامتی

من مدیتیشن و یوگا می کنم اما تخم مرغ را روی واژن خود قرار نمی دهم و بخارپز نمی کنم. من هنوز آنجا نیستم! من یک حمام گرم خوب با چند نمک حمام زیبا خواهم داشت ، و سپس مراقبه می کنم. من می دانم که این یک حرف کلیشه ای است و همه آن را می گویند ، اما در حین قفل کردن تنها زمانی است که در واقع می دانم واقعاً تمام کار مراقبه را به درستی انجام داد حتی انجام یوگای من هر روز صبح – جایی که من هر روز دقیقاً همان روال را انجام می دهم – یک مراقبه است. من نیازی به فکر کردن ندارم ، فقط می توانم از طریق آن نفس بکشم. من همچنین ژورنال می زنم ، بنابراین تمام لعنتی که در ذهنم مسخره است را روی کاغذ می نویسم. [I’ll do] همه اینها … مگر اینکه مست باشم. سپس من هیچ یک از آنها را انجام نمی دهم.

در مورد چگونگی ساخت یک حمام عالی

باید داغ باشد. مانند ، پوستتان را داغ بسوزانید. نمکهای Epsom خود را بصورت انبوه بصورت انبوه خریداری می کنم و مقدار ناپسندی از آنها را در آب قرار می دهم و اطمینان حاصل می کنم که واقعاً گرم است. من شمع روشن می کنم و کتابم را می گیرم و موسیقی کلاسیک را ضربت می کنم. مادرم امسال بهترین هدیه کریسمس را به من هدیه داد – این سن من چند سال است – یکی از آن غرفه هایی که برای قرار دادن کتاب و چای خود روی حمام می گذاری. این مورد کمی ظاهر می شود ، بنابراین می توانید کتاب خود را بر روی آن بچسبانید. بعد از همه اینها ، من راضی و مظهر ذن هستم.

در مورد نحوه کار کردن

در حین قفل کردن ، من مربی خود را به صورت آنلاین دیدم ، و ما کارهای مختلفی را انجام می دهیم. من هر تمرین زیر آفتاب را امتحان کرده ام – من یک دختر HIIT نیستم و سعی نکن من را بدود. من می خواهم کارهایی را انجام دهم که حتی الامکان باعث کشش من شود – وزنه های سبک و کمی از وزن بدن باعث می شود احساس قدرت و همسویی کنم ، اما مانند یک “او-هالک” نیست. کاری که ما انجام می دهیم این است که مطمئن شویم همه چیز در جای مناسب قرار گرفته و کمرم صاف است ، همانطور که در آن زمان احساس قدرت و قدرت می کنم. من هم همه جا راه می روم.

در مورد محصول زیبایی نوجوان او را از دست نمی دهد

می گویم سرمه سنگین. سنگین ، سنگین ، سنگین سرمه – دیگر هرگز. من هم موهایم را که به صورت نان در آمده بود ، بردم [a lot]. ممکن است اکنون در گره بالا باشد اما آن روزها تمام شده است. من دو قطعه موی کوچک را نیز انجام دادم. بلا حدید افسانه به نظر می رسد [with them]، اما من امسال او را کپی نمی کنم!

روی نماد زیبایی که دوست دارد یک شب باشد

پاره شدم! شما آدری را دارید [Hepburn]. اما پس از آن من هم دوست دارم کسی باشم که از زیبایی ظاهری برخوردار باشد که خودم هرگز نمی توانستم از آن استفاده کنم. سخت است اما من می توانم بگویم ادی Sedgwick. نگاه او کاری نیست که من الان بتوانم انجام دهم و یک شب بودن او کاملاً شگفت آور است.

این داستان در اصل در ظاهر شد انگلیسی Vogue.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>