Everlane Swim Review: خط جدید را در مورد پنج زن واقعی ببینید

[ad_1]

با تابستان درست در گوشه ای ، جای تعجب نیست که ما از فرصتی برای بررسی Everlane Swim پرش کردیم. مارک مستقر در سانفرانسیسکو ، که به دلیل قیمت های بسیار بالا اما با قیمت مناسب مشهور است ، در بهار امسال به رده شنا راه یافت. زرق و برق خوانندگان ثابت کرده اند که طرفداران بزرگ این برند هستند – ما تمایل داریم که موافقت کنیم (و مگان مارکل نیز همین کار را می کند) – بنابراین بدیهی است که مجبور شدیم مجموعه را برای خود امتحان کنیم.

طبق سایت Everlane ، این مارک لباس اطمینان را بر روی 112 زن مختلف آزمایش کرد تا از نظر ظاهری متناسب با بدن مناسب باشد ، و ما تصمیم گرفتیم آزمایش کوچک خود را انجام دهیم ، با مجوز 5 زرق و برق کارمندان

مجموعه شنا دارای هفت برش مینیمالیستی است: دو قطعه یک تکه ، سه قسمت بالای بیکینی و دو پایین بیکینی (که می توانید آنها را مخلوط کنید و مطابقت دهید). دامنه رنگ بسیار گسترده است – شما می توانید با قهوه ای شکلاتی ، سیاه یا سفید سفید خنثی شوید. رنگ اصلی را با قرمز یا آبی انتخاب کنید. یا بیانیه ای تابستانی با چاپ زرد طلایی یا چاپ گل دهید. این لباس ها از پارچه ای ساخته شده از پلاستیک بازیافتی ساخته شده و از 30 تا 70 دلار است. محدوده اندازه هنوز جای انبساط دارد ، اما در مجموع ، از کیفیت و تناسب پارچه تحت تأثیر قرار گرفتیم. پیش رو ، بررسی Everlane Swim را بخوانید تا لباس ها را در تنوع ، رنگ و برش مشاهده کنید.

Ru Wolle ، سردبیر همکار

Ru از پایین بیکینی گردن مربع و پایین هیپستر بلند در Marigold / XXS استفاده می کند

چیزی که به نظر من راحت بودن از سوتین ورزشی و شورت فشرده سازی بیشتر از لباس شنای دو تکه است ، اما ممکن است Everlane بازی را برای من تغییر داده باشد. پارچه کاملاً آستری و خشک شده سریع مرا به یاد پشتیبانی شما از ورزش می اندازد – اما مواد نرم ایتالیایی باعث می شود کت و شلوار یکپارچه در برابر پوست احساس شود. خیلی خوشحالم که با رنگ غنی گل همیشه بهار رفتم. قسمت فوقانی از نظر اندازه کاملاً لکه دار بود ، مخصوصاً با استفاده از بالشتک قابل جدا شدن. اگرچه من کوچک هستم ، اما کمی خمیده هستم ، و از آنجا که Everlane’s High Rise Hipster Bottom دارای پوشش متوسطی است ، باید اندازه XXS را به XS می رساندم. اما هنوز هم ، گردنبند زرد پررنگ و مربع مدرن تضمین شده است که آزمایش زمان را می کند.

تصویر محصول

تاپ بیکینی Everlane The گردن مربع

تصویر محصول

Everlane The High-Rise Hipster Bottom

تالیا عباس ، نویسنده تجارت

تالیا V-Neck One-Piece را در Rosewood / XS می پوشد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>