Fearless (نسخه تیلور) اینجاست – و طرفداران می دانند که چگونه نسخه قدیمی را در Spotify پنهان کنند

[ad_1]

برای برخی از طرفداران تیلور سویفت ، فقط پخش جریانی کافی نیست Fearless (نسخه تیلور)؛ آنها فقط موسیقی تیلور سوئیفت بدون قفس بدون مزاحمت و دخالت اسکوتر براون را از مزرعه به سفره دیگر می خواهند بدون قفس پرورش دهند. بنابراین آنها در حال یافتن راه هایی برای خلاص شدن از شر قدیمی هستند نترس از فیدهای Spotify آنها بسیار هوشمندانه است.

حسابswifferupdates یک روش ساده ، اگر کمی آزار دهنده باشد ، برای “پنهان کردن” همه موارد اصلی به اشتراک گذاشت نترس آهنگ ها در Spotify: روی سه نقطه کنار هر آهنگ ضربه بزنید و “مخفی کردن این آهنگ” را از گزینه های ظاهر شده انتخاب کنید. اگر واقعاً متعهد باشید ، این کار را برای هر چهار نسخه منتشر شده از Fearless ، به علاوه هرگونه ریمیکس و پاداش ترکی که در آن قرار دارد ، انجام می دهید (شما باید “Today Was a Fairytale” را از روز ولنتاین موسیقی متن).

به نظر می رسد این ایده این است که الگوریتم های Spotify بسیاری از طرفداران Swift البته پیشنهاد و بازی خودکار هستند نترس آهنگ ها به طور منظم است ، و آنها تصادفاً نمی خواهند جریان بسیار مهم را به نسخه قدیمی یک آهنگ بدهند. این می توانست پول را به جیب برچسب سابق سوئیفت بیاورد و این باعث می شود همه هدف از انتشار مجدد موسیقی خود توسط سوئیفت شکست بخورد. او صاحب “نسخه تیلور” و آلبوم های اخیرش است ، اما چیزهای قدیمی را ندارد.

اما همانطور که طرفداران دیگر اشاره کرده اند ، اگر هنگام پخش جریانی فقط مراقب باشید ، “مخفی کردن” لازم نیست. می توانید ویژگی پخش خودکار را در Spotify خاموش کنید و یا ویژگی جدید را اضافه کنید نترس به لیست پخش در کنار دیگر آهنگ های سوئیفت که استاد آنها را به خود اختصاص داده است. کمی نظارت هرگز به کسی آسیب نمی رساند.

در حالی که Swifties با زحمت تلاش می کند تا آهنگ های جدید را به بالای نمودار برساند ، ما مطمئن هستیم که آنها هر ترفند ممکن را برای افزایش اعداد کشف کرده و سپس به کار می گیرند.

سوئیفت خودش هرگز به طرفدارانش نگفته است که به موسیقی قدیمی او گوش ندهند ، اما با انتشار دوباره ضبط صداقت ، به آنها این فرصت را می دهد تا از موسیقی مورد علاقه خود بدون احساس گناه در ارتباط با تیم قدیمی خود لذت ببرند. آنچه او گفت این بود: “من لحظه شماری می کنم تا همه ما بتوانیم با هم به این دنیای شجاعانه پر شویم ، پر از نوستالژی و تازگی های کاملاً برابری. اول نترس. “بنابراین ، آن را همانطور که می خواهی بگیر.”

در ضمن ، برای طرفدارانش این تصویر تقریباً خلاصه آن است. آلبوم قدیمی اکنون نمی تواند به تلفن بیاید. چرا؟ چون مرده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>