Foreo Bear Review 2021: دستگاه میکرو جریان قبل و بعد از آن

[ad_1]

تعداد کمی از ابزارها مانند فارو خرس فوراً مورد بازبینی سریع قرار گرفته اند. هنگامی که درمان میکرو جریان در اواخر سال 2020 – در زمان رونق فروش دستگاه های مراقبت از پوست در خانه – شروع به کار کرد ، به نظر می رسید تقریباً در مورد هر تأثیرگذار و نظر دهنده زیبایی ، آن را با NuFace معروف (و مورد ستایش شدید) مقایسه می کنند.

از نظر سطح ، دشوار است که درک کنید ، با توجه به اینکه از هر دو فناوری میکرو جریان برای بلند کردن ، سفت کردن و صاف کردن پوست استفاده می شود. این واقعیت را اضافه کنید که درم ها با درمان قسم می خورند ، و فروش در طی همه گیر شدن زمانی که ورود به مواد و مواد تزریقی دشوارتر بود ، سر به فلک کشید.

Loretta Ciraldo ، MD ، متخصص پوست میامی و بنیانگذار دکتر Loretta Skincare ، می گوید: “هر دو دستگاه خانگی و اداری جریان الکتریکی به پوست شما منتقل می کنند که باعث تجدید سلول می شود.” سیرالدو می گوید این دستگاه ها می توانند به تنهایی (برای کاهش سرعت کشش و سفت شدن خطوط صورت) یا به عنوان یک تقویت کننده اضافی برای مواد تزریقی مانند مواد پرکننده و بوتاکس استفاده شوند. وی گفت: “من اعتقاد ندارم كه ریز جریان روی ماندگاری مواد تزریقی تأثیر بگذارد.”

از آخرین دور تزریقات من بیش از دو هفته می گذرد. در واقع ، از زمان جلسات اخیر من در بوتاکس پرکننده گونه و ماساژ ، همه چیز حل شده بود. این به من یک صفحه کاملاً خالی داد تا توانایی های واقعی خرس Foreo را برای آزمایش کنم زرق و برق جوایز زیبایی آیا دوباره استخوان های گونه من را مجسمه می کند؟ نفس تازه ای به خط فک من می کشم؟ باعث می شود که پوست من فقط به هنگام کمبود اسید هیالورونیک که در صورتم تزریق می شود به سطح شبنمی برسد؟

در ادامه بررسی کامل Foreo Bear من را بخوانید.

تصویر محصول

دستگاه تونینگ صورت Foreo Bear

چگونه از خرس Foreo استفاده می کنید؟

مانند هر وسیله ای ، شما باید از Foreo Bear روی پوست تمیز استفاده کنید. وقتی می گویم “تمیز” ، منظورم این است که صورت شما باید کاملاً عاری از روغن باشد ، که مانع از رفتن جریان میکرو جریان به جادوی خود می شود. از پاک کننده روغن رد شوید (یا بعد از آن یک تمیزکاری کامل و مضاعف انجام دهید).

در مرحله بعدی ، شما نیاز به یک لایه رسانا برای هدایت ریز جریان از سطح پوست خود دارید. Foreo Serum Serum پایه آب خود را توصیه می کند ، که به صورت من جلوه یک قطره شبنم تازه را می بخشد. به دلیل مقرون به صرفه بودن ، من استفاده از ژل اولتراسوند با دستگاههای ریز جریان را نیز شناخته شده ام زیرا این ماده بر پایه آب است ، حاوی پلیمرهای رسانا است و مقادیر زیادی دارد. قسمت آخر مهم است زیرا شما نیاز دارید که یک تن از هر آنچه را که روی پوست خود استفاده می کنید بریزید. در اینجا بدون کم و کاست ، شما باید صورت خود را با یک لایه ضخیم به اندازه کافی یخ بزنید که قبل از اتمام آن تبخیر نشود. من دوست دارم در بخشهایی کار کنم تا اطمینان حاصل کنم که هیچ چیز خشک نمی شود ، ابتدا قبل از اینکه به پیشانی و گردن بروم ، با قسمت میانی بدنم (خط فک تا استخوان گونه) مقابله کنم.

Foreo Bear در یک چرخه سه دقیقه ای اجرا می شود که در صورت نیاز به زمان بیشتر می توانید آن را تمدید کنید. برای روشن کردن ، کافیست یک بار وسط بدنه پیچیده شده با سیلیکون را فشار دهید. چراغ ها روشن می شوند ، که میزان شدت 1 تا 5 را نشان می دهد ، در حالی که 5 بیشترین شدت جریان الکتریکی است. برای روشن و خاموش کردن ضربان های همراه T-Sonic می توانید دوبار فشار دهید. در پایان چرخه سه دقیقه ای به طور خودکار خاموش می شود ، اما می توانید طولانی فشار دهید تا زودتر خاموش شود. صورتم را به سه بخش فوق تقسیم کردم و از قسمت چانه تا گردن به صورت افقی می روم و سپس از حرکات رو به بالا برای پیشانی و گردنم استفاده می کنم. گلوله های استیل که جریان را هدایت می کنند باید روی پوست شما سر بخورند. آن را با کش رفتن تدریجی و با فشار کم تا متوسط ​​حرکت می دهم و برای هر ثانیه روی هر یک از نقاط فرود مکث می کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>