Friends: The Reunion در HBO Max دارای تاریخ برتر ، تیزر و یک تن ستاره مهمان است

[ad_1]

ما دیگر در تعطیلات نیستیم! HBO Max در تاریخ 13 مه اعلام کرد Friends: The Reunion در کمتر از یک ماه دیگر به نمایش در می آید.

بله ، مراسم ویژه بازیگران با بازیگران دوستان– جنیفر آنیستون ، کورتنی کاکس ، لیزا کودرو ، مت لابلانک ، متیو پری و دیوید شویمر – از 27 مه در دسترس مشترکان HBO Max قرار خواهد گرفت.

HBO Max همچنین یک ویدیوی تیزر القا کننده لرز را به اشتراک گذاشته است که شامل بازیگران اصلی است که در قسمت نمادین شرکت می کنند. این ویدئو حتی به ویژه دوستانعنوان اپیزود سبک: “کسی که آنها با هم برمی گردند.”

برای این ویژه ، افسانه های شش دهه 90 به “ستاد 24” در استودیوی برادران وارنر برای “جشن بدون نسخه” از ستارگان مهمان در صحنه صدای اصلی sitcom ، مرحله 24 پیوستند. دوستان. دوستان طرفداران سرگرم این مهمانی عبارتند از دیوید بکهام ، جاستین بیبر ، BTS ، جیمز کوردن ، سیندی کرافورد ، کارا دلوین ، لیدی گاگا ، الیوت گولد ، کیت هرینگتون ، لری هنکین ، مندی کالینگ ، توماس لنون ، کریستینا پیکلز ، تام سلک ، جیمز مایکل تایلر ، مگی ویلر ، ریز ویترسپون و مالالا یوسف زی.

واقعیت جالب: عضو BTS RM با تماشای زبان انگلیسی یاد گرفت دوستان. “معلم انگلیسی من یک طنز بود – دوستان، “او گفت الن دی جنرس نمایش در سال 2017 ، به ازای مردم. “فکر می کنم در روزهایی که سن من 14 ، 15 سال بود ، برای همه والدین کره ای مانند اینکه یک بچه بچه ها را تماشا کند ، مانند یک سندرم بود. دوستان. فکر می کردم در آن زمان به نوعی قربانی هستم ، اما در حال حاضر فرد خوش شانس هستم. از مادر من متشکرم – او تمام فصول را خریداری کرد [on] دی وی دی! “

در مورد آنچه که می توانید از این ویژه انتظار داشته باشید ، در بازگشت راس ، راشل ، مونیکا ، چندلر ، فیبی و جوی استقبال نکنید. “من دیوید خواهم بود. هیچ چیز فیلمنامه ای نیست و شخصیت ما هم نیست. “شویمر اخیراً به گراهام نورتون گفت. وی افزود ، “ما همه خودمان هستیم ، اگرچه یک بخش از آن وجود دارد که نمی خواهم آن را بدهم ، اما همه ما چیزی می خوانیم.” بنابراین حدس می زنم هنوز امید وجود دارد ؟!

Friends: The Reunion فیلمبرداری در اوایل آوریل به طور رسمی بسته شد و از آن زمان با صبر و حوصله منتظر هستیم.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>