Gabrielle Union روزانه شستشوی موهای فرفری خود را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

گابریل یونیون محبوب ترین شخصیت ها را در صفحه های کوچک و بزرگ با کلاسیک هایی مانند این نقش بازی کرده است آن را روشن کنید و مری جان بودنe ، و در طول سال گذشته بازیگر زن و دنباله دار فضای زیبایی را با خط مراقبت از موی خود ، Flawless تکان داد.

یونیون که مدافع تنوع و نمایندگی در هالیوود است ، بزرگ شدن و دلتنگی برای موهای صاف استخوانی را که در مجله ها دیده بود را به یاد می آورد. او می گوید: “هنگامی که من هشت ساله بودم ، از مادرم التماس می کردم که یک ریلکس پیدا کند. من می خواستم موهایی که چرخش و حرکت کند و همه اینها باشد. من می خواستم موهای من صاف ، قابل ارائه و زیبا باشد.” زرق و برق. امروز ، او دوست دارد آزمایش کند – از دمیدن های پر از بدن تا سرما های زیبا – و می خواست محصولی تولید کند که نه تنها زنان سیاه پوست را به بازی با ظاهر ما ترغیب می کند بلکه از موهای ما محافظت و تقویت می کند در حالی که در آن هستیم ، همانطور که سلامت مو از اهمیت فوق العاده ای برای اتحادیه برخوردار است.

این خانم بازیگر Flawless را با آرایشگر طولانی مدت لری سیمز خلق کرد تا هر گونه پیچ و خم زیبایی را جشن بگیرد و پرورش دهد ، خواه به شکل طبیعی باشد یا به سبک گرما. برخی از مواد تشکیل دهنده ستاره شامل کره باکوری برزیلی ، روغن نارگیل ، بیوتین ، روغن آمازونی Pequi و روغن هومالیا مورینگا است که برای ترمیم و آبرسانی به تمام بافت های طبیعی مو ، با هم کار می کنند.

برای الهام بخشیدن از مو ، “من توجه زیادی به زنان سیاه پوست در خیابان و رسانه های اجتماعی می کنم. روند جدید در آرایش مو DIY جذاب است ، ایجاد چنین جامعه منحصر به فرد و ابتکاری از سبک ها ، و من برای تمام خلاقیت ها اینجا هستم. ”

هنگامی که او وقت با کیفیتی را با خانواده تمام ستاره های خود نمی گذراند ، یونیون برای خودش وقت می گذارد تا مطمئن شود که ذهن و بدن او نیز عشق را احساس می کنند. در زیر ، او خاطرات روز شستشو خود را به اشتراک می گذارد ، برای روزهایی که می خواهد اجازه دهد فرهایش “آزاد و سالم” باشند.

شامپو

من با تمیز کردن موهای خود با مقدار زیادی شامپو Flawless By Gabrielle Union Hydrating Detangling شروع به پاکسازی مو می کنم. من رایحه آن را دوست دارم. کره باکوری کره و روغن نخل Acai Palm بوی بسیار خوبی دارد و باعث شستشوی شامپوی من می شود.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شامپو ، قلع و قوطی باشد

بدون عیب توسط شامپو ضد آبرسانی گابریل یونیون

نرم کننده

بعد از دو بار شستشو ، نرم کننده Flawless 3-Minute Restore Conditioner را در موهای خود قرار می دهم تا رطوبت را نرم و بازگرداند. رطوبت برای موهای طبیعی من کلیدی است. این کار را در 3 دقیقه انجام می دهد ، اما من به طور کلی کمی بیشتر نگه می دارم. من همیشه می خواهم همه کارها را انجام دهم تا از موهایم در برابر شکستگی محافظت کنم. وقتی می خواهم مقداری TLC اضافی به موهایم بدهم ، مخصوصاً در بین سبک های محافظتی ام ، از درمان ماسک اصلاح کننده بی عیب و نقص Deep Conditioning Masque استفاده می کنم. این ماده با مجتمع Biotin و Rice Oil تزریق می شود تا ضمن بازسازی آسیب ، قدرت را بازسازی و بازیابی کند. من به طور کلی 15 تا 20 دقیقه با آن می نشینم. سپس نرم کننده را شستشو داده و پیگیری می کنم.

تصویر ممکن است حاوی: بطری و شامپو باشد

بی عیب و نقص توسط تهویه مطبوع 3 دقیقه ای گابریل یونیون

تصویر محصول

بدون نقص توسط Gabrielle Union Repairing Deep Conditioning Maske

رها کردن

پس از شستشو ، من اکنون آماده یک ظاهر طراحی شده هستم ، اما قبل از شروع به کار ، نرم کننده ضد عفونی کننده Flawless Leave-In Detangling را روی تمام موهایم اسپری می کنم. کره باکوری کره و روغن نارگیل من را به یک مکان گرمسیری می برد اما از همه مهمتر ، این کارها همه کارها را یک به یک برای موهای من انجام می دهند – detangles ، هیدراته و نرم می کند.

تصویر محصول

بدون عیب توسط تهویه مطبوع ترک کننده Gabrielle Union Detangling

محافظ گرما

سرانجام ، بسته به ظاهر دلخواه ، موهای خود را زیر خشک کن قرار می دهم ، با استفاده از کرم خشک کننده ضربات شستشوی Flawless موهای خود را خشک یا خشک می کنم. نکته ای که من از دوست ، شریک تجاری و آرایشگر خود ، لری سیمز ، آموختم ، در هر زمان مو و پوست سر در معرض گرما یا آفتاب قرار گرفتید ، از اسپری ضد عفونی کننده تقویت کننده درخشش بی عیب و نقص برای محافظت از مو در برابر آسیب استفاده کنید. بنابراین ، اطمینان حاصل می کنم که همیشه بخشی از برنامه روزمره من است.

ممکن است تصویر حاوی: بطری و لوازم آرایشی باشد

کرم خشک صاف کننده و بی عیب و نقص توسط Gabrielle Union Smoothing Blow

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، شاکر ، قلع و قوطی باشد

بی عیب و نقص توسط اسپری محافظ حرارت در برابر درخشش گابریل یونیون

ابزارهای طراحی

ابزارهای موردعلاقه من شانه دم Ion Carbon Rat ، برس Evolve Triple Styler Edge ، GymWrap است. من یک دختر موی طبیعی هستم و همه آنها در حین اطمینان از شکستگی حداقل یا عدم شکستگی هنگام حالت دادن به موهای من کار بزرگی انجام می دهند. و البته ، آنها مشاغل متعلق به سیاه پوستان هستند ، بنابراین من باید از آنها حمایت کنم. برای پوشش سر ، مجموعه Grace Eleyae Slaps بهترین عمامه و سربندها را به معنای واقعی کلمه در هر چاپ می سازد. با طراحی هوشمندانه ، پوشش ابریشمی به موهای من نیاز به محافظت بیشتر دارد.

ممکن است تصویر شامل: لباس ، پوشاک ، سر بند ، کلاه ، لوازم جانبی و لوازم جانبی باشد

Gymwrap Bandi Gymwrap 3 بسته

تصویر محصول

Evolve Triple Edge Styler

تصویر محصول
ممکن است تصویر شامل: صورت ، انسان ، شخص ، زن ، روزوندا توماس و زن باشد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>