Glamour Community College زن سال: اولا لوئیزا واتسون

[ad_1]

برای بیش از 60 سال ، Glamour از زنان دانشگاهی استثنایی در سراسر ایالات متحده تقدیر کرده است. در این سال ، ما توجه خود را به دانشجویانی اختصاص دادیم که در کالج های جامعه ثبت نام کرده اند. اولا لوئیزا واتسون از 72 سالگی دانشگاه را شروع کرد و مهارت های فنی مورد نیاز او را تحت تأثیر قرار داد. او سرش را پایین انداخت و حالا او دانشجوی عالی است و راهی دانشگاه چهار ساله است.

اولا لوئیزا واتسون در اولین روز دانشجویی خود یک کلیپ بورد آورد. چگونه دیگر او می تواند در طول کلاس یادداشت برداری کند و اطمینان حاصل کند که مدارک مهم مانند دستورالعمل ها و دستورالعمل های پارکینگ همیشه قابل مشاهده است؟ واتسون در مورد زوم به من می گوید: “همه در دانشگاه – همه بچه ها – فکر می کردند من یک مدیر هستم زیرا آن کلیپ بورد را حمل می کردم.”

او اکنون در این مورد می خندد اما اذعان می کند که کلیپ بورد تنها بخشی از یک دوره مانع فنی بزرگ بود که او مجبور شد برای جذب و برتری در دانشجویی هنگام ورود به دانشکده فنی Horry-Georgetown در Conway ، کارولینای جنوبی ، در سال 2019 حرکت کند. ، در 72 سال سن. او این چالش خاص را به بهترین وجه در درخواست خود برای تبدیل شدن به یك كلام بیان كردزرق و برقخانم کالج سال ، با توضیح اینکه قبل از شروع مدرسه دوره تازه ای را در ورد و اکسل گذرانده بود بنابراین فکر کرد که خوب است که برود.

“اشتباه!” او نوشت. “من مجبور شدم برنامه نرم افزار WaveNet کالج را اجرا کنم و مجبور شدم یادگیری ارسال اطلاعات از طریق Dropbox را یاد بگیرم. در همان روزها و هفته های اول ، من مجبور شدم مک گرو هیل’s Connect و سایر نرم افزارها را با تکالیف و تست هایی که باید از طریق اینترنت تکمیل و ارسال شوند ، یاد بگیرم. من باید یاد بگیرم که از یک ماشین حساب TI-84 استفاده کنم ، باید سخنرانی های PowerPoint را ایجاد می کردم ، به کتاب های الکترونیکی دسترسی پیدا می کردم و از آنها استفاده می کردم ، برای ساختن ویدئوها باید فیلم درست می کردم و ارسال می کردم ، درباره WiFi اطلاعات کسب می کردم. ” و این قبل از ضربه COVID-19 و تحقق مجموعه جدیدی از چالش های فناوری بود.

بسیاری از افراد در سن او – شاید ، بیشتر – ممکن است حوله انداخته و به زندگی بسیار کامل و راحتی که ساخته بودند عقب نشینی کنند. وقتی می توانید از دو دختر بزرگ و دو نوه خود لذت ببرید ، ثمره 40 سال کار در زندگی با مادران و فرزندان بی بضاعت ، شوهر فوق العاده شما که با او لذت می برید ، با خستگی ذهنی تسلط بر داشتن T1-84 اذیت می شوید. شما فقط 55 سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتید ، خانه خود را در ساحل جزیره پاولیز (“با پرواز کلاغ ، دو مایل از اقیانوس اطلس!”)

واتسون از آن دسته افراد نیست. اگرچه تحصیلات عالیه تا دهه هفتم رسمی نشده بود ، اما تحصیلات و یادگیری همیشه در زندگی او برجسته بوده است.

هنگامی که کودکی در فایتویل ، کارولینای شمالی بزرگ می شد ، واضح ترین خاطرات واتسون معمولاً مجبور بود کاری را که انجام می داد متوقف کند و در مدرسه ابتدایی زیر میز خود پنهان کند ، در صورتی که امروز روزی بود که بمب اتم ریخته شد.

او می خندد از این ایده عجیب که خم شدن و پوشاندن سر فرد می تواند از حمله هسته ای محافظت کند ، می گوید: “این اردک و پوشش نامیده می شد.” اما این اوایل دهه 1950 بود ، زمانی که اضطراب جنگ سرد به بالاترین حد خود رسیده بود ، به خصوص در فایتویل ، که مجاورت آن با بزرگترین پایگاه نظامی جهان ، فورت براگ ، قابل توجه بود. همچنین قابل توجه: تعداد زیادی از کودکان مجاور نظامی که در آن سالها در شهر زندگی می کنند. آنقدر که واتسون و همکلاسی هایش مجبور شدند طبق برنامه تقسیم شده به مدرسه بروند. او می گوید: “بعضی از ما صبح رفتیم ، بعد از کریسمس تا ژوئن شما بعد از ظهرها رفتید.” هنگامی که او در کلاس چهارم به همراه خانواده به شارلوت نقل مکان کرد ، نه تنها تمرینات مرغابی و پوششی کمرنگ شد بلکه توانست به عنوان یک دانش آموز منظم و تمام وقت دبستان زندگی را از سر بگیرد.

او می گوید ، یک دانش آموز خوب ، تمام دوران دبیرستان را. از نظر بسیاری از خانم های بوم فروش ، حضور در یک کالج چهار ساله امری غیرقابل شنیده بود ، اما در بالای لیست کارهای واتسون نیز قرار نداشت. واتسون می گوید: “وقتی دبیرستان را فارغ التحصیل کردم ، کمی به آن فکر کردم اما فقط نتوانستم آن را جمع کنم.” “کاری که می خواستم انجام دهم ازدواج بود. من از 12 سالگی عاشق شدم و هرگز از آن پسر دور نشدم. “

این والدین او بودند که وی را وادار کردند تا به نوعی ادامه تحصیل را دنبال کند. “من هرگز فراموش نمی کنم که مادرم گفت ،” دیو “- در مورد دوست پسر من صحبت می کند – از یک خانواده فوق العاده است. و این احتمالاً هرگز مشکلی ایجاد نخواهد کرد ، اما شما باید بدانید که چگونه خودتان را تأمین کنید. ”

بنابراین ، او به مدرسه دبیرخانه تمام دختران رفت ، چشم انداز خیابان دلا در خیابان دیده می شد (“شما احتمالاً نمی دانید این کسی است ،” به من می گوید ، “مگر اینکه پری میسون را تماشا کنی.”) بعد از یک سال واتسون دبیر اجرایی ، اما خیابان دلا نبود. بنابراین او در سال 1966 ازدواج کرد و در حالی که از اولین شغل هایش لذت می برد ، دو دختر بچه به سرعت آمدند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>