Glossier Cloud Paint Review با نمونه هایی از 5 رنگ پوست

[ad_1]

زرق و برق خوانندگان در مورد این محصول سر و صدا می کنند ، بنابراین من به طور واضح برای بررسی Glossier Cloud Paint در اینجا بودم. فرمول فوق العاده ای است و باعث می شود پوست شما از همه روش های مناسب بدرخشد. بافت کرم به ژل به محصول اجازه می دهد تا با ظاهری بدون رگه به ​​نرمی اعمال شود. و بزرگترین مزیت این است که رنگها رنگدانه هستند ، بنابراین فرمول فوق العاده خوب نگهداری می شود – فقط یک قطره کوچک / نخود برای هر دو گونه مورد نیاز است ، و شما می توانید در صورت لزوم اعمال کنید تا ظاهری پر جنب و جوش داشته باشید. حتی با پایان زیبا و طبیعی ، محصول مانند اکثر رژگونه های پایه پودر از بین نخواهد رفت. سه مورد دلخواه من Haze ، Storm و Eve (سایه های گلگون تیره) است و بهترین قسمت این است که شما می توانید ترکیب کنید. اگرچه کمی از رنگدانه بودن آن فاصله زیادی دارد ، اما گزینه های رنگی برای همه مناسب نیست. به عنوان کسی با پوست شکلات قهوه ای / شیری ، Dusk ، Dawn ، Puff و Beam بیش از حد بر روی رنگ پوست من احساس سبکی و رنگ پریدگی کردم. اما به طور کلی ، این احساس می تواند به عنوان “آرایش برای دخترانی که احساس نمی کنند به آرایش نیاز دارند” توصیف شود.

لوله ای از رنگ ابر براق تر در شب

Glossier Cloud Paint in Eve

شانا شیپین ، سردبیر تجارت

شانا در غروب از Cloud Paint استفاده می کند

من به عنوان کسی که یک آرایش کاملاً مینیمالیستی داشتم ، می ترسیدم که برای مدت طولانی از رژگونه استفاده کنم … اما سپس Cloud Paint سر آسمانی خود را پرورش داد. فرمول خامه ای مانند رویا مخلوط می شود و به طور جدی قابل ساخت است. می توانید کمترین قطره را به هر گونه گونه آغشته کنید تا برافروختگی ظاهری طبیعی داشته باشد ، یا اگر واقعاً چند قطره اضافه کنید نه رفتن به دنبال بدون آرایش امضای Glossier. دامنه سایه ها بسیار زیبا است و من از این که چند رنگ پوست را دوست دارم متعجب شدم. (تنها مواردی که من از آنها چشم پوشی می کنم پف و حوا هستند – هر دو رنگدانه برای ظاهر معمول من خیلی چشمگیر به نظر می رسند.) مورد علاقه من باید Dusk باشد ، که در واقع می تواند به عنوان برنز استفاده شود – من آن را روی گونه هایم استفاده می کنم ، از طریق بینی و پلکهایم جلوه ای قانع کننده از خورشید بوسیده به چهره ام می بخشد (علی رغم اینکه سال گذشته مانند یک خون آشام در خانه من همکاری شده است). بعد از غروب زدن ، دوست دارم رنگ رنگی تری روی گونه هایم پیدا کنم. برای چیزی بدخلق ، من هاز (توت عمیق) را دوست دارم ، برای چیزی شاد ، من Beam (هلو روشن) را انتخاب می کنم ، و رنگ جدید آبدار Dawn را دوست دارم ، که من را به یاد انبه می اندازد. اما واقعاً ، همه رنگ های Cloud Paint واقعا جالب هستند.

لوله رنگ ابر براق کننده در مه

Glossier Cloud Paint در غروب

لیندسی شالون ، ویرایشگر ارشد زیبایی

لیندسی Cloud Paint را در هاله به تن می کند

من با سایه های توت سرد روی پوست روشن (صورتی مایل به صورتی) مضطرب هستم و هیچ کس آنها را بهتر از براق نمی کند. هازی یک نوع فلفل توت زرق و برق دار و نرم ارائه می دهد که به همان زیبایی که در خانه با لباس های دشتی من کاملاً عالی به نظر می رسد ، همانطور است که عرق های من را روی زوم کاملاً خوب می کند. کمی طول می کشد – من دوست دارم چند قطره با نوک انگشتانم بزنم و سپس از یک Beautyblender استفاده کنم تا رنگ آن کم شود. رنگ باقیمانده را روی چشمها و لبهایم نقطه می زنم تا تمام نگاه را به هم گره بزنم. در جای دیگر من چقدر اسپارک را دوست داشتم تعجب کردم (هرگز تصور نمی کردم که رژگونه قرمز به نظرم خوب برسد!) ، در حالی که پف و پرتو نیز یک پاپ رنگی زیبا و با ظاهری طبیعی ارائه می دهند. طوفان و حوا برای من کمی تاریک بودند ، اما من آنها را به عنوان رنگ لب دوست دارم.

لوله رنگ ابر براق در مه

Glossier Cloud Paint in Haze

به دنبال توصیه های باورنکردنی محصول هستید؟ به تمام 265 برنده مسابقه بروید 2021 زرق و برق جوایز زیبایی.

ارین پارکر نویسنده تجارت در Glamour است. او را در اینستاگرام دنبال کنید erinhaveadream.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>