Glossier Ultralip Review: این رژ لب ها بهترین راه برای بازگشت به آرایش هستند

[ad_1]

برای بیش از یک سال ، ما رژ لب خود را با مومیایی کردن لب عوض کرده ایم ، اما با Shot Girl Summer در افق (نه ، هنوز از این عبارت بیمار نیست) ، وقت آن است که دوباره به بازی برگردیم. با این حال ، اگر ایده استفاده دقیق از لب قرمز مات ، شما را دچار کندوی استرس می کند ، رژ لب های Ultralip Glossier بهترین راه برای سهولت در بازگشت به آرایش هستند.

این مارک برای اولین بار در ماه آوریل محصول را تحریک کرد ، زمانی که اولیویا رودریگو ستاره پاپ محصول بدون نام را در او اعمال کرد Vogue Beauty Secrets video ، ایجاد هیاهو. هفته گذشته ، Glossier از Ultralip رونمایی کرد و آن را “شلوار عرق رژ لب (ترمه)” خواند. طبق مارک تجاری ، این فرمول ترکیبی از هر آنچه از محصولات مختلف لب می خواهید – رنگ یک رنگ ، رطوبت مرهم و درخشش براق – به یک محصول واحد تبدیل شده است. این در 9 سایه قابل ساخت از ویلا برهنه تا کوپه نارنجی رنگ وجود دارد.

من به محض دیدن محصولی که شبیه رژ لب های Gl Gsier’s Gen G است ، اما در نازک ترین لوله های صورتی کودک فروخته شدم. با این حال ، در ابتدا با کشیدن انگشت به سختی به آنها علاقه مند شدم. من ویلا را بدون آینه اعمال کردم و متقاعد شدم که به اشتباه یک مرهم تهیه کردم.

Ultralip دارای بافتی بر خلاف هر آنچه که من امتحان کرده ام است: به طور همزمان احساس راحتی و لذت می کند ، اما همچنین مانند اینکه من چیزی ندارم. به نوعی فقط در لب های شما ذوب می شود ، و احساس نرمی و مراقبت از آنها ایجاد می شود. لبهای مزمن خشک من ساعتها به هیچ رطوبت اضافی احتیاج نداشتند ، که تقریباً غیرقابل شنیده است ، حتی با محصولات براق.

مانند یک جفت عرق ترمه ، Glossier Ultralip به همان اندازه که احساس می کند خوب به نظر می رسد و همانطور که توسط کمپین نشان داده شده است ، هر رنگ در طیف گسترده ای از رنگ پوست باورنکردنی به نظر می رسد. من دوست دارم سایه های روشن را برای پوشش غیر شفاف تر ، و روی سایه های تیره آن را بزنم تا جلوه های لب-Popsicle بیشتری داشته باشم. ویلا ، یکی از دو مورد علاقه من ، کاملاً رنگ لب طبیعی من را تقویت می کند ، در حالی که دیگر غذای مورد علاقه من ، یک سرخابی خون آشام است که به لکه توت تبدیل می شود.

بعلاوه ، برای رژ لب ای که در طرف شریر است ، قدرت ماندن چشمگیر است. من هنوز آن را زیر ماسک امتحان نکرده ام ، اما در مورد من ، مواردی که استفاده کردم چند ساعت خوب باقی می ماند.

پوشیدن ویلا.

شکارچی زیبا

پوشیدن وسپر.

شکارچی زیبا

کوپه پوشیدن.

شکارچی زیبا

از همه مهمتر ، این رژ لب ها به من یادآوری می کردند که آرایش چگونه سرگرم کننده است. Ultralip نسیمی است که برای استفاده ایجاد می شود ، لایه برداری آن آسان است و در عرض چند ثانیه حال و هوای من را تغییر می دهد. من این تابستان و بعد از آن در هر کیف پول یکی نگه می دارم.

Glossier Ultralip

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در Glamour است. او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>