‘Gossip Girl’: نحوه تماشای راه اندازی مجدد سال 2021 (و البته اصلی)

[ad_1]

توجه ، طرفداران فوق العاده شرق: دختر شایعه رسما برگشته است. این بار ، به جای زندگی پر آب و هوای سرنا ، بلر ، چاک ، نیت و دن “پسر تنها” ، ما در حال بررسی نسخه کامل نخبگان منهتن در راه اندازی مجدد 2021 خواهیم بود.

بنابراین چگونه می توانید جدید را تماشا کنید دختر شایعه؟ خوب ، این قسمت آسان است: اشتراک HBO Max را با هزینه 15 دلار در ماه برای پخش جریانی بدون آگهی یا 10 دلار در ماه بخواهید اگر می خواهید تبلیغات تجاری را تماشا کنید. یا اگر مشترک Hulu هستید ، می توانید هفته ای نسخه آزمایشی رایگان HBO Max را دریافت کرده و سپس حساب ها را با هزینه 15 دلار در ماه بسته بندی کنید. به همین ترتیب ، این سرویس در دسترس کسانی است که از قبل مشترک HBO هستند.

قسمت اول از دختر شایعه پنجشنبه ، 8 ژوئیه در HBO Max افت می کند. در فصل یک 10 قسمت وجود دارد. و اگر شما GG خالصانه ، هر شش جهنمی که بخواهید می توانید هر 6 فصل را از HBO Max پخش جریانی کنید.

بنابراین چه چیز دیگری باید بدانید؟

ما قبلاً به شما گفتیم که این نمایش بر روی بازیگران OG متمرکز نخواهد بود. (هنوز TBD است که آیا آنها به عنوان میهمان ظاهر می شوند یا نه.) “ما با همه آنها تماس گرفتیم تا به آنها اطلاع دهیم که این اتفاق می افتد و ما دوست داریم که اگر می خواهند درگیر شوند درگیر شوند ، اما مطمئناً نمی خواست [them being involved]، “تهیه کننده اجرایی و اصلی GG به گفته جوشوا شوارتز ، خلاق ، در تور مطبوعاتی تابستان انجمن منتقدان تلویزیون 2020 گفت سرگرمی امشب. “آنها شش سال این شخصیت ها را بازی کردند و اگر احساس می کردند با این کار خوب هستند ، ما می خواهیم به آن احترام بگذاریم ، اما بدیهی است … دیدن آنها دوباره بسیار عالی خواهد بود.”

با این حال ، کریستن بل در حال بازگشت به صدای GG است. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه انتظار می رود ، اینجا را کلیک کنید. هنوز 8 جولای است؟


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>