Grey’s Anatomy Fan مورد علاقه سارا درو در حال بازگشت است – و طرفداران “Japril” در حال از بین رفتن هستند

[ad_1]

اگرچه هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه ظاهر ظاهر چه چیزهایی را به دنبال خواهد داشت ، وجود ندارد ، اما درست است که بازگشت او وزن احساسی بازیگر را به همراه دارد. بعد از خروج تکان دهنده اش از نمایش در سال 2018 ، درو گفت که دوباره راه اندازی اسکراب ها “سخت” است.

درو گفت: “من واقعاً احساس می كنم ، به دلیل چگونگی پایین آمدن من ، من واقعاً مجبور شدم از آوریل جدا شوم ،” سرگرمی امشب به هنگام. “راهی برای من نبود که بتوانم در فضایی از احتمال بازگشت او زندگی کنم و همچنین در کنار گذاشتن همه اینها سالم باشم ، بنابراین من واقعاً از او خداحافظی کرده ام.”

وی افزود: “من فکر می کنم سلام دوباره دوباره کار سختی خواهد بود.” “اما دوباره ، من هرگز نمی گویم هرگز.”

این اعلامیه کامو فقط چند روز پس از مرگ غیرمنتظره دکتر اندرو دللوکا (جاکومو جیانوتی) و در میان بحث های مداوم درباره یا نه آناتومی گری با فصل 17 به پایان می رسد.

“من در حال برنامه ریزی یک فصل و یک فینال هستم که می تواند به عنوان یک کارایی عمل کند فصل فینال یا الف سلسله فینال ، “مجری برنامه ، کریستا ورنف گفت هالیوود ریپورتر در مصاحبه اخیر “من برای هر دو مورد احتمالی برنامه ریزی می کنم ، و این کار سختی است و ایده آل نیست. جایی نیست که آرزو می کنم کاش بودیم. »

یک چیز قطعی است: آنها تمام ایستگاه ها را بیرون می کشند. خوش آمدید ، سارا درو و دکتر آوریل کپنر.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>