Grey’s Anatomy Just Got خداحافظی با جکسون اوری و طرفداران احساسی هستند

[ad_1]

و درست مانند آن ، مردیت گری آخرین پزشک کلاس اقامت خود است که هنوز در بیمارستان گری اسلون یادبود است. جسی ویلیامز رفت آناتومی گری در 20 مه در یک قسمت اشک آور ، در حال پخش کردن دوازده فصل از درام پزشکی موفق و اشاره به آینده ای خارج از صفحه نمایش شخصیت وی ، دکتر جکسون اوری.

این عزیمت دو هفته پیش تنظیم شد ، زمانی که جکسون با عشق اصلی خود ، آوریل کپنر (ستاره مهمان سارا درو) پیوست و از او خواست تا با او به بوستون نقل مکان کند تا آنها بتوانند از دختر خود ، هریت ، در حالی که او اداره می کند ، به عنوان پدر و مادر همکاری کنند. بنیاد هارپر اوری برای رفع نابرابری های سیستمیک در پزشکی. برای طرفداران این زوج ، ملقب به جپریل ، وقتی بله گفت بسیار راحت بود ، هرچند که آنها از دیدن شخصیتهای سیاتل ناراحت بودند.

در آن زمان ، درو گفت ، “من فکر می کنم ما این را به عهده مخاطب می گذاریم که به هر نتیجه ای برسد که باعث خوشحالی آنها شود. اما من هرگز از اینکه بخواهم بازی آخر بازی Japril باشد خجالتی ندارم. این همان چیزی است که من تمام وقت … چه کسی می داند چه اتفاقی می افتد وقتی راهی بوستون می شوند. من فکر می کنم امید زیادی وجود دارد. ”

در اپیزود دیشب ، ما آوریل و جکسون را با هم ندیدیم ، اما خودمان انجام داد یک لحظه عالی بین جکسون و یک زن مهم دیگر در زندگی او کسب کنید: مردیت گری. مردیت با آرزوی موفقیت خوب برای تلاش های جدید همکارش ، به جکسون می گوید: “تو برو جهنمی بدهی” ، او پاسخ می دهد ، “متشکرم که به من نشان دادی” هفتگی سرگرمی. جکسون سپس مردیت را به خانه می رساند – او پس از نبرد طولانی با COVID سرانجام مجبور به ترک بیمارستان می شود و تام کوراچیک (گرگ جرمن ، همچنین برنامه را ترک می کند ، اگرچه ممکن است برای مکان های مهمان برگردد) را برمی دارد ، که در کار در کار او خواهد بود بنیاد هر چقدر غم انگیز باشد ، این یک پیام عالی برای این شخصیت محبوب است. و در مقایسه با مرگ و میرهای دلخراش این سریال ، در واقع … اصلاً غم انگیز نیست.

فقط اوه ، عیب رو نگو

خبر خوب این است که آناتومی گری سال آینده برای فصل 18 برمی گردد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>