Gymnastics College: Evan Manivong بعد از چسباندن به زمین ، کارت واکسیناسیون COVID-19 را شلاق می زند

[ad_1]

ایوان مانیونگ در دنیای ژیمناستیک دانشگاهی نام خود را به دست آورد – نه فقط به خاطر ورزشکاری بلکه به خاطر زیرکی که در امر دفاع از مردم برای گرفتن واکسن COVID-19 وجود دارد. ویدئویی که اخیراً در دانشگاه ایلینوی برگزار شد دوباره رو به رو شد و روز عادت خود را حفظ کرد و در یک دیدار ماه گذشته نمره بالای شغلی خود را تساوی داد. او سپس لحظه ای وقت صرف کرد و کارت واکسن خود را از کفش خود بیرون آورد تا به جمعیت نشان دهد.

یک گوینده پس از تماشای برنامه مانیوونگ به شوخی گفت: “برای یکی از آن کارتها ثبت نام کنید”. “شگفت انگیز بود.”

Manivong در توئیتر خود نوشت ، “این کارت واکسیناسیون من است … برو همه را واکسینه کن!”

مانیوونگ اخیراً به دلیل “برگزاری میانگین مقدماتی کشوری 14.717 ، که برای ششمین دوره در کشور مناسب است” در مسابقات جام جهانی تمام آمریکایی در مسابقات ورزشی به طور منظم به عنوان انجمن ژیمناستیک کالج انتخاب شد. این واقعیت که وی از کانون توجه خود برای ترغیب دیگران به دریافت واکسن COVID-19 استفاده می کند ، مورد تأیید است تعداد زیادی پشتیبانی آنلاین.

در حال حاضر واکسن های Moderna ، Pfizer و Johnson & Johnson توسط FDA مجاز به استفاده هستند. دکتر روچل پی والنسکی ، مدیر CDC ، توضیح داد: “افراد واکسینه شده ویروس را حمل نمی کنند ، بیمار نمی شوند و این فقط در آزمایشات بالینی نیست بلکه در داده های دنیای واقعی نیز وجود دارد.” نمایش راشل مادو در تاریخ 29 مارس 2021. این داده ها از یک مطالعه CDC بر روی حدود 4000 کارگر اساسی که واکسنهای Pfizer یا Moderna دریافت کرده اند بدست آمده است. افرادی که در این مطالعه شرکت می کردند ، هر هفته به مدت 13 هفته واکسیناسیون و آزمایش ویروس کرونا می کردند ، در حالی که در زندگی روزمره در ایالات متحده شرکت می کردند.

ماه گذشته ، رئیس جمهور جو بایدن اعلام کرد که به روزرسانی می کند که آمریکایی ها چه زمانی می توانند واکسن COVID-19 را دریافت کنند.

رئیس جمهور بایدن گفت ، “حدود سه هفته پیش ، ما توانستیم بگوییم که تا پایان ماه ژوئیه به اندازه کافی برای بزرگسالان واکسن تهیه خواهیم کرد ، و من خوشحالم که امروز اعلام می کنم ، به عنوان یک نتیجه از این روند من دستور دادم و توضیح دادم ، این کشور به اندازه کافی واکسن supply برای هر بزرگسال در آمریکا تا پایان ماه مه خواهد داشت. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>