‘Hacks’ در HBO Max Review: کمدی بسیار گرانبها و درخشان از راهی که نمی خواهید ببینید

[ad_1]

من عاشق شدم هک، اکنون در قسمت دوم خود از HBO Max پخش جریانی می کند. دبورا ونس (جین اسمارت) بازیگر کمدین کهنه کار ، به پروتیکه جدید خود شیفته خود می گوید (کلمه کاملاً درستی نیست ، اما من به آن می پردازم) آوا (هانا اینبیندر) که جوک ها به خطوط مشتی نیاز دارند. به نظر می رسد توصیه ای چنان واضح است که نیازی به بیان ندارد ، اما در عصری که هر چیز قابل تعویض می تواند به یک احساس ویروسی تبدیل شود (من مقصر هستم محبوب ترین توییت فقط یک فکر دوش است) ، تکرار می شود: یک شوخی ایده سرگرم کننده ، کنایه کنایه ای یا نکته خوبی نیست که شما با آن موافق باشید. یک شوخی نیاز به خط پانچ دارد. خوشبختانه ، هک پر از آنهاست ، لحظاتی که مضامین آن را به صورت آشکار و زیرکانه و در بعضی مواقع به طور درخشان بیان می کند اخیراً از طریق Zoom با سه سازنده سریال ، جن استاتسکی ، لوسیا آنیلو و پل داونز صحبت کردم تا درباره آنچه در مورد کمدی صحبت می کنیم صحبت کنیم.

برای مبتدیان ، آنها سعی نمی کنند یک “برداشت” را تبلیغ کنند. موضوعات آوای غیر شوخی آور – “من یک کابوس دیدم که یک نامه صوتی دارم” – در واقع چیزی است که آنیلو یک بار انجام داده است توییت کرد. جایی برای برنامه های طنز وجود دارد … این فقط در صحنه نیست. اما شکاف بین آوا و دبورا فقط در مورد کمدی نیست: این یک فاصله نسلی است و باید نکاتی از هر دو طرف بیان شود. استاتسکی می گوید ، “دبورا از زمانی به وجود می آید که راهی وجود دارد که بتوانید در مورد هر چیزی شوخی کنید ، اگر خنده دار باشد. و این واقعاً POV دبورا است. Ava از POV متفاوتی ناشی می شود ، که: خوب ، چرا به هدف نگاه نمی کنید؟ چرا همیشه مطمئن نیستید که مشت می زنید بالا و پایین نمی روید؟ “

به جای ملاقات زیبا ، این دو نفره به عمد تنظیم شده اند. آوا یک دانش آموخته دانشکده است که یک نویسنده تلویزیونی آینده دار و آینده دار بود تا اینکه یک غذاخوری توییتر او را به یک صنعت سخت تبدیل کرد. دبورا یک استندآپ پیشگامانه است که زندگی بالایی را تجربه می کند ، وقتی در BV-a-brac در QVC دست و پا نمی زند ، در حال بازی برای جمعیت پرستش در وگاس است. اقدام دبورا می تواند از یک تازه سازی جوانی استفاده کند و آوا جایی برای بهتر شدن ندارد ، بنابراین مدیر مشترک آنها جیمی (داونز) برای ایجاد یک راه حل ناخوشایند یک مشکل را به مشکل دیگری برمی انگیزد: آوا به وگاس می رود و برای دبورا می نویسد. یا حداقل ، او سعی خواهد کرد.

Poppy Liu به عنوان بازیگر ویرجیل در Dante از طریق وگاس در Ava ، همیشه آفتابی استکیتلین اولسون به عنوان دختر آسیب دیده دبورا و یک صحنه سرقت مگ استالتر در نقش دستیار احمق جیمی کایلا ، که پدرش صاحب شرکت مدیریت است. (اگرچه باید بگویم ، ضربه خصومت گرایی ممکن است کمی سخت تر شود اگر انیبندر نه دختر OG SNL بازیگر نقش لارین نیومن ، اما او در نقش خود خوب است ، بنابراین من دور می شوم.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>