Halston در Netflix در نقش جهنم سکسی ، پر زرق و برق و دراماتیک به نظر می رسد – اولین تریلر را تماشا کنید

[ad_1]

هالستون در نتفلیکس ، سریال جدیدی درباره طراح افسانه ای مد که دهه 1970 را اداره می کرد ، جهنمی براق ، سکسی و چشمگیر به نظر می رسد – دقیقاً همان چیزی که انتظار داریم از مفصل رایان مورفی انتظار داشته باشیم. اولین تریلر در تاریخ 3 مه افتاد و این هم هست خوب.

تنظیم شده بر روی “لذت بردن از سکوت” توسط Depeche Mode ، این تیزر ما را به صحنه پر زرق و برق و هنری در استودیو 54 می کشاند ، جایی که تنها چیزی که مهمتر از زیبایی ظاهری است ،… ظاهراً مصرف مواد مخدر بود. ایوان مک گرگور از قیافه این نقش هالستون ، یک چشم انداز و شاید دارای یک رگه جنسیتی است. در ابتدای تریلر ، او در تلاش است تا سبک امضای خود را پیدا کند ، اما پس از همکاری با افرادی مانند لیزا مینلی (Krysta Rodriguez در برادوی) ، اوج صحنه مد را صعود می کند. البته ، تریلر پر از لباس های افسانه ای و تصاویر جالب است. این نمایش در مورد است سبک، گذشته از همه اینها.

مطابق با مردم، این مجموعه شامل حماسه طراح (نام تولد روی هالستون فاویک) و سقوط مواد مخدر ، از جمله معامله میلیارد دلاری JC Penney وی است که در آن زمان تصور می شد مارک وی را لکه دار می کند اما از آن زمان توسط صدها نفر دیگر تکرار شده است طراحان هر وقت مجموعه “DKNY for Target” یا همکاری مشابه دیگری را مشاهده کردید ، از هالستون تشکر کنید.

مک گرگور ، اما تا زمانی که به او نزدیک نشده بود تا او را بازی کند ، نام او را نشنیده بود. وی اذعان کرد: “برای کشف اینکه او در زمان خود بسیار مشهور بود ، و من هرگز در مورد او چیزی نشنیده بودم – این برای من چندان منطقی نبود.” هالیوود ریپورتر، یادآوری می کند ، “من از طریق عکس می توانستم بلافاصله تشخیص دهم که می خواهم او را بازی کنم … من فقط می توانستم آن را احساس کنم. چیزی در مورد نحوه مشاهده اینکه او خودش را نگه دارد وجود دارد ، چیزی پشت چشمش. چیزی بسیار جذاب در مورد او به عنوان یک شخصیت.”

هالستون اولین حضور Netflix در 14 مه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>