‘House of Gucci’: هر آنچه درباره فیلم لیدی گاگا و آدام درایور می دانیم

[ad_1]

لیدی گاگا با عکسی از خود ایستاده در برف همراه با آدام درایور در صحنه فیلم آینده خود ، توجه اینترنت را به طور کامل جلب کرد. خانه گوچی. این ممکن است به نظر یک مفهوم معمولی برسد – اگر می خواهید افراد مشهوری را در برف ببینید ، فقط به عکس های جشنواره فیلم ساندنس نگاه کنید – اما بازیگران خیلی زیبا به نظر می رسندناهمسان در لباسهایشان برای کسانی که با آنها آشنا نیستند خانه گوچی، شما می توانید حدس بزنید ، این طراح لباس نمادین ، ​​در این یک و دو در نقش یک زن و شوهر متاهل Patrizia Reggiani و Maurizio Gucci بازی خواهند کرد.

همانطور که یکی از کاربران توییتر در مورد عکس شوخی کرد: “راننده adam و lady gaga به نظر می رسد که قصد دارند یک خواننده جدید نظریه انتقادی را حذف کنند.”

درست است که لیدی گاگا و آدام درایور چیزی شبیه به خودشان نیستند IRL – این یکی از دلایلی است که ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم خانه گوچی وقتی اواخر امسال به سینماها می آید. در اینجا همه آنچه درباره فیلم آینده می دانیم آورده شده است.

چه کسی در بازیگران است؟

خوب ، ما قبلاً می دانیم که گاگا و درایور در این فیلم بازی می کنند. اما بازیگران نام های بزرگ دیگری را نیز شامل می شوند ، از جمله جارد لتو ، آل پاچینو و جرمی آیرونز.

کارگردان برجسته ریدلی اسکات در راس این فیلم است که بیش از یک دهه در حال کار است. در واقع ، گاگا و درایور همیشه قرار نبوده اند که پیشرو باشند. شایعه شده بود که آنجلینا جولی و لئوناردو دی کاپریو در یک برهه بازی می کنند. بعداً ، پنه لوپه کروز برای بازی در نقش پاتریزیا قرارداد امضا کرد و سپس مارگوت رابی به او پیوست. با قضاوت بر اساس عکس ها ، بازیگرهای گاگا (ستاره ای متولد می شود، هرکسی) و فاکتور ستاره فیلم درایور ، طرفداران بیش از آنچه در صفحه می بینند راضی خواهند بود.

جاکوپو راول

این فیلم در مورد چیست؟

این فیلم به پاتریزیا رگیانی (گاگا) و مائوریتزیو گوچی (راننده) در زمان سقوط سلسله خانواده گوچی می پردازد. این بر اساس کتاب است خانه گوچی: داستانی پرهیز از قتل ، جنون ، زرق و برق و حرص و آز توسط سارا گی فوردن. شخصیت گاگا ، پاتریزیا ، به جرم دستور ترور شوهر سابق و رئیس سابق خانه مد محاکمه و محکوم شد.

پس از آزادی پاتریزیا در سال 2016 ، خبرنگاری از او پرسید که چرا خودش به مائوریتزیو شلیک نکرده است. گفته می شود که وی پاسخ داده است ، “بینایی من چندان خوب نیست. من نمی خواستم غافل شوم.” آیا نمی توانید گاگا آن خط را بیان کند؟

لیدی گاگا و آدام درایور در 10 مارس 2021 در میلان ایتالیا مشغول فیلمبرداری “خانه گوچی” هستند.ویتوریو زونینو سلوتو

کجا فیلمبرداری است؟

فیلم البته در ایتالیا فیلمبرداری می شود. فیلمبرداری از رم آغاز شد و بعداً به شهرک گرسونی در کوههای آلپ ایتالیا منتقل شد. گاگا و درایور نیز در فیلمبرداری در میلان دیده شده اند که می توانید در عکس بالا مشاهده کنید.

کی بیرون می آید؟

خانه گوچی انتظار می رود در 24 نوامبر 2021 ، که صدمین سالگرد خانه مد است ، به سینماها بیاید. نمی توانم صبر کنم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>