Iced Espresso Hair راهی جدید برای رفتن به سبزه است

[ad_1]

یک اسپرسوی یخ زده در حال حاضر بسیار شاداب به نظر می رسد ، درست است؟ و موهای اسپرسوی یخ زده نیز نام با طراوت ترین ظاهر تابستان است: سایه ای قهوه ای خنک که در بسیاری از رنگ های پوست چاپلوس است.

در حالی که بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا درخشش آفتابی را روشن کنند ، حفظ سایه تیره راحت تر است و شما را در میان بور موی برش های کلوچه ای برجسته می کند. به علاوه ، بیشتر از یک فضای پیشرفته برخوردار است. در حالی که هر مدل Insta و مادرش با موهای عسلی معاشقه می کنند ، یک یال تیره و ابریشمی به نوعی مرموز و سکسی است. به آنا د آرماس در جیمز باند جدید فکر کنید.

رکس جیمیسون ، رنگ شناس در سالن ماکسین در شیکاگو می گوید: “رنگ سبزه هنگامی که کمی تیره تر از” منطقه راحتی “شما باشد ، به خصوص با برنزه شدن تابستان ، شاداب تر به نظر می رسد. وی به مشتریان توصیه می کند: “در 1-2 سطح از موهای طبیعی خود بمانید تا رشد آن خیلی سبک به نظر نرسد ، و این باعث توهم نادر بودن می شود.”

جیمیسون می گوید که موهای اسپرسوی یخ زده بهترین حالت را در “افرادی با موهای طبیعی متوسط ​​تا تیره” دارد اما با “هر نوع رنگ پوست یا رنگ چشم” چاپلوس خواهد بود ، اگرچه شما ممکن است به یک رنگ لب جدید یا سایه چشم برای جمع شدن همه آنها نیاز داشته باشید. اوه ، ما باید آرایش خود را آزمایش کنیم؟ خوب ، اگر اصرار کنید! ما می توانیم یک بعد از ظهر کامل را صرف این کار کنیم!

اگر قبلاً قرار ملاقات خود را در سالن خود رزرو کرده اید ، خوشحال خواهید شد که بدانید این یک رنگ تک رنگ ساده است. جیمیسون می گوید که “یک خاکستر سطح 3 یا 4 یا لحن خنک” را بخواهد. حتی اگر در عکسها سیاه به نظر برسد ، اینگونه نیست. او می گوید: “در زندگی واقعی اگر سطح 1 یا یک رنگ سیاه واقعی را انتخاب کنید ، درخشندگی کمتری خواهید داشت.” همچنین ، روشن شدن سطح 3 و 4 به طور چشمگیری آسان تر است [than black] وقتی تصمیم گرفتید از این روند دور شوید. برای هر دوی این رنگ ها هنگام رزرو حتماً به سالن اطلاع دهید که تغییری را انجام می دهید ، این زمان برای مشاوره و فرمولاسیون / کاربردهای سفارشی برای گرفتن بهترین نتیجه زمان می دهد. ”

موهای اسپرسوی یخی ، اهمیتی ندهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>