Idina Menzel و James Marsden برای فیلم “Disenchanted” امضا کرده اند

[ad_1]

کندو ، مونتاژ Idina Menzel. الفاباس ، الساس ، مورین ها و هر کسی که برای تماشای شهامت کافی داشته باشد نگین های تراش نخورده، زمان ما فرا رسیده است. منزل و جیمز مارسدن برای فیلمبرداری به امضا رسیده اند ناامید شده ، دنباله ای که مدتها در انتظار دیزنی بود مسحور شده، پیوستن به ستاره هایی که قبلا اعلام شده بود ، ایمی آدامز و پاتریک دمپسی بودند. این فیلم از دیزنی + پخش خواهد شد ، به این معنی که ما می توانیم بدون نگرانی در مورد ترساندن کودکان ، آواز بخوانیم.

و مهمتر از همه ، ممکن است سرانجام عدالت محقق شود. منزل ، یکی از بزرگترین خوانندگان تئاتر موسیقی در تاریخ ، نقش اصلی حمایت کننده را در فیلم سرگرم کننده 2007 بازی کرد. او بسیار دلسوز و موی براق بود و ما را وادار کرد تا شخصیت او را که اساساً یک نامادری شیطانی نرم و نرم شده بود ، ریشه یابی کنیم.

این زن فقیر فقط در تلاش بود تا یک پسر مجرد را در نیویورک حبس کند و سرانجام برای یک شخصیت تخیلی سرگردان می شود.

© تصاویر بوینا ویستا / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

اما در حالی که مسحور شده یک موزیکال سینمایی است که توسط آلن منکن و استیون شوارتز اسطوره های دیزنی و برادوی نامزد اسکار می شود ، صدای آواز منزل در آلبوم گنجانده نشده است. امی آدامز ، که سابقه تئاتر موسیقی او در تئاتر شام محلی بود ، آواز خواند. جیمز مارسدن که سابقه موسیقی صحنه ای ندارد ، آواز خواند. حتی پاتریک دمپسی نیز چند میله آواز می خواند و بزرگترین اجرای آوازی او تا به امروز این است که گفته می شود: “اسکلپل ، لطفا”.

اما منزل ، ستاره چندین فیلم موزیکال پرفروش برادوی ، آواز نمی خواند مسحور شده. شوارتز ، غزلسرا ، در واقع نوشت شرور– او با محاسبات من ، حداقل 1500 بار ، به تماشای پرواز Menzel که 50 فوت در هوا و کمربند “Defying Gravity” است ، می پردازد. و هنوز هم صدای منزل نتوانست به فیلمی در مورد شاهزاده خانم های خواننده تبدیل شود.

به مدت 14 سال هر شب با عرق سرد از خواب بیدار شده ام و به این فکر کرده ام. من تنها نیستم. اگر “چرا Idina Menzel didn’t” را جستجو نکردید ، “Google خودکار جمع می شود ،”… آواز بخوانید مسحور شده” Decider از این فیلم با عنوان “مسحور شده، یا فیلم دیزنی که ایدینا منزل “اجازه نده” آواز نداد. “چندین انجمن طرفداران فیلم دارند موضوعات جایی که مفسران برای بحث درباره این بی عدالتی ، این جنایت علیه هنر و منطق جمع می شوند – چرا ایدینا منزل را در یک نمایش موزیکال انتخاب می کنید و اجازه نمی دهید آواز بخواند؟

منزل گفت: “شما باید این موضوع را با شخص دیگری در میان بگذارید.” علمی تخیلی وقتی در مورد حذف سوال شد ، به زمان نمایش فیلم برمی گردد. علمی تخیلی، و همچنین سایر نشریات ، گزارش داده اند كه منكن و شوارتز ترانه ای را برای منزل نوشته اند ، اما به دلایل مختلف از فیلم نهایی قطع شده است.

در حقیقت، علمی تخیلی گزارش داد که این آهنگ در ابتدا قرار بود یک دوئت بین شخصیت منزل و مارسدن باشد. آیا بازگشت آنها برای این دنباله می تواند به این معنی باشد که بالاخره این دوئت باید اتفاق بیفتد؟ قطعاً می توانست! “او ساخته شد تا دوئت خود را به پایان برساند” ، به عنوان متن موسیقی اصلی.

نمی توانیم صبر کنیم. دمپسی ژانویه امسال گفت که فیلمنامه را دیده است. آدام شنکمن ، که تحسین شده ها را کارگردانی کرد اسپری مو فیلم موزیکال در سال 2007 ، قرار است کارگردانی کند. ما فقط باید دوستان حیوانات موذی خود را جمع کنیم ، از سیب هایی که ظاهری ظاهری دارند اجتناب کنیم و انگشتان و تارهای صوتی خود را ضربدر بزنیم که به زودی آوازهای نقره ای و منگنز منزل را از روی ارکستر کامل خواهیم شنید.

به همین دلیل است که ما به لب بسیار نیاز داریم ، زیرا لب ها تنها چیزهایی هستند که می توانند سرودهای تئاتر موسیقی را با کمربند قدرت بخوانند. شما را در آندالاسیا می بینیم.

جنی سینگر نویسنده ستادی برای زرق و برق تو می توانی از او پیروی کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>