Janet Jackson FaceTimed ژیمناست UCLA که یک مجموعه عادی ویروسی را برای موسیقی خود انجام داد

[ad_1]

خوب ، این فقط شیرین ترین است. در تاریخ 20 فوریه ، مارگزتا فرازییر ، ژیمناست UCLA ، از جانت جکسون ، یک تماس گرفت ، که ستایش جدید Frazier را که با آهنگ های کلاسیک ژانت انجام شده ستوده است. (ست کف اخیراً ویروسی شد.)

نماد پاپ در یک تماس نیمه تعجب آور در تاریخ 20 فوریه به ژیمناستیک جوان گفت: “من باید به شما بگویم … من این را مدام به شما می گویم ، مدام می گویم ، شما باورنکردنی هستید”. یاهو! ورزشی ، فریزیر می دانست که می خواهد با شخصی از تیم جکسون صحبت کند اما نمی دانست این خواننده خواهد بود. صحبت کردن با زنی که او “قهرمان من” نامید ، فریزیر کمی خفه شد.

جکسون به فریزیر گفت: “چه چیزی این کار را شروع کرد [was] یکی از دوستانم این فیلم را برای من ارسال کرده است. و این یک فیلم از شما بود ، و روال معمول شما بود. و وقتی آن را تماشا کردم ، شروع به گریه کردم. و من به خاطر همه آنچه که به من اجازه داده و به من داد از خدا سپاسگزارم. و فقط برای دیدن کاری که من انجام داده ام ، نسل جوان هنوز با آن سرگرم می شود به همان روشی که من انجام دادم و هنوز هم هستم ، 35 سال بعد.

روال کف Frazier شامل حرکات رقص امضا شده جکسون و همچنین موسیقی افسانه است. جکسون به Frazier گفت: “من فکر می کنم شما باورنکردنی هستید.” “من فکر میکنم شما زیبا هستید. شما خیلی زیبا هستین! روال شما عالی بود. تو کاملا این کار را کردی! “

به این منظور ، فریزیر گفت ، “متشکرم ، من در حال مطالعه بودم.” جکسون اضافه کرد که او دوست دارد “دوست داشته باشد مانند شما بتواند زمین بخورد ؛ هرچند یک دقیقه طول می کشد.” این دو سپس برنامه های آزمایشی را ترتیب دادند تا دفعه دیگر که جکسون به لس آنجلس می رود ، برای یک گپ و گفتگو و یا یک درس غلت ملاقات کنند. لطفاً از آن فیلم بگیرید ، ملکه ها!

بعد از تماس ، Frazier در توییتر نوشت، “احساس فوق العاده برکت و افتخار. وای. Bruins امشب عالی عمل کردند! با تشکر از شما برای ارسال انرژی زیبا خود را! امروز یک رویا بود که به حقیقت پیوست. دیدار بسیار شگفت انگیز شما. ”

جانت جکسون قبلاً ویدئویی از کارهای روزمره Margzetta Frazier را به اینستاگرام خود ارسال کرده بود و می نوشت: “#iLuvITmargzetta !!!! … ” Frazier درمورد این پست با یک سری ایموجی های گریان نظر داد. عاشق وقتی ایموجی گریه می کند رو در رو ، قلب به قلب ، گریه می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>