Jasmine Tookes روتین مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

شایعات حاکی از آن است که با ملاقات اولین بار با جاسمین توکس ، زیبایی اپرا در پوست او زیبا شده است. به گفته او ، “” پوست شما خیلی نرم است ، مثل کره است! ” صفحه شش.) در حالی که خودم آن را احساس نکرده ام ، فقط پیمایش در اینستاگرام این مدل 30 ساله تأیید می کند که کاملاً بی عیب است.

اگرچه مطمئن است ، او ژن های خوبی دارد ، اما مطمئناً توكس درمورد محصولات ، چیزهای خود را می داند. این باعث تعجب نیست که وی اخیراً به عنوان سفیر جدید مراقبت از پوست Hourglass Cosmetics شغل خود را به دست آورد. او می گوید: “من فکر می کنم اگر روی خود و روی پوست خود بپاشید ، خیلی خوب است.” زرق و برق “این اولین چیزی است که مردم می بینند ، و شما همیشه می خواهید آرایش شما خوب باشد. و اگر پوست شما خوب به نظر می رسد ، آرایش شما نیز خوب به نظر می رسد. من نمی ترسم که از مراقبت از پوست غافل بشوم ، اما من همچنین می دانم که محصولات بسیار خوبی در بازار وجود دارد که بسیار مقرون به صرفه تر هستند. “

در حالی که او همیشه در جستجوی پوست شبنم ، چاق و چله است ، اما به طور خاص برنامه های معمول خود را برای مبارزه با هایپرپیگمنتیشن تنظیم کرده است. او می گوید: “از آنجا که پوست تیره ای دارم ، لکه های تیره برای من بسیار آسان است.” “حتی اگر این کوچکترین برجستگی صورت من باشد ، بلافاصله به یک نقطه تاریک تبدیل می شود که از بین بردن آن زمان کمی طول می کشد. من همیشه به دنبال محصولاتی هستم که بتواند به کاهش آن لکه ها کمک کند و از تاریک شدن آنها جلوگیری کند. ”

برای آخرین ستون Drop the Routine ، Tookes نقاط تاریک را که باعث وسواس او شده است ، ذاتی که برای پوست لاغر سوگند یاد می کند ، و تنها SPF ای که دوست داشته است ، از بین می برد.

پاک کننده من

من از پاک کننده تعادل ساعت شنی استفاده کرده ام و نسبت به بافت وسواس دارم. فوق العاده غنی و خامه ای است و باعث می شود پوست من واقعاً آرام باشد. احساس می کنم پوست من را از روغنهای طبیعی خود پاک نمی کند ، که عالی است. با بسیاری از پاک کننده های دیگر متوجه می شوم که صورتم پس از استفاده از آنها بسیار خشک می شود. بنابراین من دوست دارم که پوست من با این پوست احساس زیبایی و هیدراته و پرپشتی کند.

پاک کننده کرم متعادل کننده ساعت شنی ساعت

پاک کننده کرم متعادل کننده ساعت شنی ساعت

ذات من

من از روز و شب از اصل ترمیم تعادل ساعت شنی استفاده می کنم. باز هم ، این واقعاً باعث می شود پوست من پر از چربی شود ، چیزی که من در هر محصولی به دنبال آن هستم و یک رطوبت خوب به پوست من می بخشد. وقتی پوست من خیلی خشک است ، واقعاً کمک می کند – مثل وقتی که از هواپیما پیاده می شوم ، این بهترین چیز برای پوشیدن است.

جوهر ترمیم تعادل ساعت شنی

جوهر ترمیم تعادل ساعت شنی

سرم من

من دوست دارم سرم های مختلف را اینجا و آنجا امتحان کنم. من یک سرم ویتامین C را دوست دارم – من چند مارک مختلف دارم که برای آن استفاده می کنم. و سپس قسم می خورم به سرم بازسازی La Mer ، که برای همیشه استفاده کرده ام. این باعث می شود پوست من کاملاً خوب و مرطوب باشد ، درست زیر مرطوب کننده.

La Mer The Regenerating Serum

La Mer The Regenerating Serum

مرطوب کننده های من

برای مرطوب کننده ، بسته به نوع آرایش که انجام می دهم ، نوعی پرش می کنم. مثل اینکه اگر یک نگاه شبانه انجام دهم ، از یک کرم غلیظ و غلیظ مانند La Mer استفاده خواهم کرد. من همچنین واقعا عاشق آگوستینوس بادر برای روز بوده ام ، کمی سبک تر است.

کرم مرطوب کننده La Mer Crème de La Mer

کرم مرطوب کننده La Mer Crème de La Mer

ممکن است تصویر حاوی: بطری و لوازم آرایشی باشد

کرم آگوستینوس بدر

کرم چشم من

من با بالم چشم هیدراته ساعت شنی وسواس دارم. بسیار شگفت انگیز است ، بافت آن مانند بهشت ​​است. همه جا را با خودم می برم. مثل راز کوچک من است. اگر سیاهی چشم داشته باشم آن را اعمال می کنم و بلافاصله باعث می شود تازه ، بیدار و مرطوب شوم.

بالم چشم مرطوب کننده و مرطوب کننده Hourglass Equilibrium

بالم چشم مرطوب کننده و مرطوب کننده Hourglass Equilibrium

ماسک های صورت من

من هر از گاهی از ماسک های صورت استفاده می کنم. وقتی برای یک اتفاق آماده می شوم ، آنها را دوست دارم. من فقط یکی را پرتاب می کنم تا هیدراتاسیون بیشتری داشته باشم ، اما همیشه یکی را نمی گیرم. من ماسک صورت کره ای را دوست دارم ، آنهایی که Lipo Wrap هستند مورد علاقه من هستند.

Lipo Wrap Face Mask Ultimate کاربرد کلاژن

Lipo Wrap Face Mask Ultimate کاربرد کلاژن

درمان لکه تاریک من

من یک دکتر پوست ، دکتر پرل گریمز ، دارم که برای hyperpigmentation خود در LA می بینم و او محصولات خاص خود را دارد. من درمان لکه بینی او را دوست دارم. این ماده دارای هیدروکینون است و از طرف قویتر است ، بنابراین من فقط در مواقعی که لکه های تاریک من بد باشد از آن استفاده می کنم.

روغن های صورت من

من آنقدر روغن صورت دارم که دوست دارم! من عاشق روغن صورت La Mer هستم. یکی دیگر از موارد مورد علاقه من مربوط به دوست عزیزم میراندا کر است: Kora Organics Noni Glow Oil. من همه رو از اون استفاده می کنم من خیلی تمیزم و من همچنین از روغن صورت آگوستینوس بدر استفاده کرده ام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>