Joan Higginbotham NASA Astronaut Drop the Routine

[ad_1]

در صورتی که تا به حال فکر کرده باشید: نه ، نمی توانید در فضا لباسشویی کنید. برای بیشتر ما ، این چیزی است که هرگز نگران آن نخواهیم بود. در مورد فضانورد سابق ناسا ، جوآن هیگین بوتام ، چنین نیست. او با خنده می گوید: “خیلی عالی بود که لباس هایم را کمی جزر و مد بگذارم و بوی خوبی به آنها بدهم.” “وقتی در سال 2006 به فضا رفتم [on the STS-116 Discovery with a seven-member crew to continue construction of the ISS outpost]، ما 12 روز آنجا بودیم و سه جفت شلوار به شما دادیم که شما آنها را مدام می پوشید. من خواهم داشت دوست داشتنی برای شستن آن لباس ها. “

اگرچه مهندس برق ، 57 ساله ، از ناسا بازنشسته شده است ، وی در حال حاضر در یک شرکت هوا فضا در کارولینای شمالی کار می کند که تجهیزات ایستگاه فضایی بین المللی را تأمین می کند. و با اشاره به ریشه های ناسا ، او با تاید همکاری کرد تا از نسل بعدی فضانوردان دفاع کند. هدف: همکاری با ناسا برای ایجاد یک راه حل تمیز از نظر بهداشتی برای فضانوردان ، و شناسایی راه حل هایی که می توانند منابع سیاره ما را حفظ کنند.

همانطور که هیگین بوتام توضیح می دهد: ”وقتی لباسشویی می کنید ، آن آب باید جایی برود. آب یک منبع واقعاً گرانبها در کره زمین است اما در فضا حتی از ارزش بیشتری برخوردار است. بنابراین آنها در حال کار بر روی راهی برای استفاده مجدد آب لباسشویی شما برای استفاده در آب آشامیدنی هستند تا هیچ چیز هدر نرود. ” آب و منابع زیادی ندارند. “

جوان هیگین بوتام.

CapturedByKevin / کوین داگلاس

این طرز تفکر چیزی است که هیگین بوتام در زندگی روزمره خانه خود نیز اعمال کرده است. او که جوانی به اصطلاح “مواد مخدر محصول” بود ، می گوید اکنون که 50 ساله است ، در مورد نیاز به آزمایش همه چیز عاقل تر شده است. “من از محصولات زیادی استفاده نمی کنم ، اما آنچه می کنم ، خیلی دوست دارم.”

بنابراین Higginbotham چه نوع محصولات مراقبت از پوست و آرایش را به فضا آورده است؟ و حالا او چه قسم می خورد؟ برای زرق و برقآخرین نسخه Drop the Routine ، او ما را با عناصر اصلی آزمایش شده و واقعی که کلاهبرداری می کنند ، چه در فضا و چه در زمین پر می کند.

آنچه را به فضا بردم

مواد ضروری من پاک کننده و مرطوب کننده بود. من همچنین برای حضور در رسانه ها ، پایه ، رژگونه ، ریمل و رژ لب مصرف کردم. اوه ، و من همه چیز را ویرایش می کنم. شما نمی خواهید به دنبال چیزهای دیگر بروید. این واقعا جالب به نظر می رسد ، اما وقتی به آن احتیاج دارید ، مانند “کجا رفت؟” و طرفداران زیادی در حال کار هستند ، بنابراین جریان هوا وجود دارد. یکی دو چیز را گم کردم. من می خواهم توسط فن چک کنم ، زیرا جریان هوا در نهایت به طرف فن می رود و آنها را در دریچه گیر می بینم.

پاک کننده من

صورتم را با Cetaphil می شویم که واقعاً ملایم است. صبح و شب آن را می شستم. بعضی اوقات از دستمال مرطوب منظم Neutrogena برای از بین بردن مقدار اضافی استفاده می کنم.

پاک کننده صورت روزانه Cetaphil

پاک کننده صورت روزانه Cetaphil

دستمال های پاک کننده و دستمال مرطوب صورت Neutrogena Makeover Remover

دستمال های پاک کننده پاک کننده آرایش Neutrogena

سرم من

من شب هنگام که پوستم “استراحت می کند” از سرم صورت L’Oréal Revitalift Derm Intensives Hyaluronic Acid استفاده می کنم ، زیرا احساس می کنم لازم نیست به سختی کار کند. و صبح ، پوست من شاداب و جوان شده به نظر می رسد. به علاوه ، این یک قیمت عالی است. من یک دختر داروخانه هستم! چرا با چه چیزی کار می کند؟

سرم صورت اسید هیالورونیک L'Oreal Revitalift با قطره چکان

سرم صورت اسید هیالورونیک L’Oréal Revitalift

مرطوب کننده من

من معمولاً صبح ها از کرم Relayerist Micro Sculpting Olay استفاده می کنم. صورت من به طور طبیعی چرب است که یک نعمت و نفرین است ، اما هنوز هم باید صورتم را مرطوب کنم. این کرم میزان رطوبت مناسب را برای حفظ رطوبت پوست من فراهم می کند ، اما خیلی براق نیست. وقتی به فضا رفتیم ، در واقع رطوبت شاتل را کنترل کردیم. تقریباً 70٪ – که برای پوست من بسیار خشک شده بود – بنابراین من در این 12 روز خیلی بیشتر از آنچه در اینجا انجام می دهم مرطوب کننده استفاده می کردم.

کرم مجسمه سازی Micro Sculpting Olay Regenerist در شیشه قرمز

کرم مجسمه سازی میکرو اسکلت سازی Olay Regenerist

ضد آفتاب من

من از کرم ضد آفتاب Black Girl استفاده می کنم زیرا به شما آن حالت شبح سفید یا مایل به خاکستری را نمی دهد. مخصوصا برای صورتم من باید بیشتر از آن در فضا استفاده می کردم ، زیرا شما هر روز 16 طلوع خورشید را می بینید. ما با سرعت 17،500 مایل در ساعت حرکت می کنیم ، بنابراین این بدان معنی است که هر 90 دقیقه یک بار به دور دنیا می رویم ، بنابراین این تقریباً 16 طلوع و 16 غروب خورشید است. و هنگامی که خورشید از پنجره شاتل می آید ، درخشان و پرتوی است. گرمای هوا کاملا جدی بود. هیچ وقت فکر نمی کردم کرم ضد آفتاب را با خودم به فضا ببرم. چون داشتم فکر می کردم ، درونم. در آن زمان به ذهنم خطور نکرد که ضد آفتاب با خود ببرم! الان میدانم.

لوسیون مرطوب کننده ضد آفتاب Black Girl SPF30

لوسیون مرطوب کننده ضد آفتاب Black Girl SPF30

کرم دور چشم من

من کرم دور چشم تقویت کننده Sweet Chef’s Turmeric + Vitamin C را خریداری کرده ام. من خیلی دوستش دارم.

کرم چشم تقویت کننده ویتامین C زردچوبه Sweet Chef

Sweet Chef Turmeric + کرم چشم تقویت کننده ویتامین C

مرهم لبم

وازلین چند منظوره قدیمی برای لب ها و پاهای شما خوب است تا ترک نخورند. من از آن در فضا استفاده کردم و الان هم از آن استفاده می کنم.

لب درمانی وازلین حلبی لب اصلی قلع

بالم لب درمانی وازلین

درمان های من

قبل از COVID ، می رفتم میکرودرم ابریژن انجام دهم ، بعد از آن کمی پوست اسید یا چیز دیگری دنبال می کردم. این واقعاً کمک فوق العاده ای به پوست من کرده است.

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام در دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>