Karla Souza Swears By This Shea Butter Balm برای پوست فوق العاده خشک

[ad_1]

من ممکن است کاملا از این عقب باشم ، اما رنگ های مختلف ناخن هایم را دوست دارم. یادم می آید تماشا می کردم زن جوان امیدوار کننده و دیدن [Carrie Mulligan’s character] داشت که نمی دانم سه سال است این اتفاق می افتد یا نه ، اما این روندی است که الان خیلی دوست دارم! و اینکه مراقبت از پوست در حال حاضر مهمتر از آرایش است. من می دانم که زیبایی گاهی اوقات می تواند باعث تقویت آنچه شما دارید ، شود ، اما من قطعاً احساس می کنم اگر ناشی از مراقبت از خود ما باشد ، پس این رویکرد جامع – از نظر من – به زیبایی است.

به نظر شما چه قانون زیبایی BS است؟

کلماتی مانند ضد پیری. چرا مردم از آن استفاده می کنند؟ من صبح سالخورده! یا کانسیلر. من شبیه هستم ، آیا باید چیزی را پنهان کنم؟ چرا نمی توانیم کلمات عاشقانه مراقبت از خود را برای نامگذاری این موارد پیدا کنیم؟ منظورم این است که شما نمی گویید ضد تنفس. بنابراین بیایید کلمات مختلفی برای آن پیدا کنیم.

بهترین توصیه زیبایی که دریافت کرده اید چیست؟

در مکزیک و ایالات متحده و فرانسه که بزرگ شدم ، من در یک دختر جوان و در نوجوانی سه فرهنگ مختلف را تجربه کردم و استانداردهای مختلف زیبایی را دیدم. در فرانسه ، آرایش کم و زیاد راهی برای انتخاب نبود. در مکزیک برعکس بود. بنابراین آنچه به من آموخت این بود که می توانم استانداردهای خودم را بسازم زیرا استاندارد من هستم. حالا ، با این اوصاف ، من هنوز بزرگ شده ام و می شنوم چیزهایی مانند ، “مناسب باش” ، یا “حرف خود را نزن زیرا جذاب نیست” ، یا “بهتر است به طریقی خاص نگاه کنی یا پسران از تو خوششان نیاید” به همین دلیل فرهنگ کار می کند و سیستم کار می کند. اما خوشبختانه در بزرگسالی توانسته ام همه این موارد را بیاموزم. و امید من این است که با دخترم بتوانم آزادی دوست داشتن آنچه را که هستی منتقل کنم. من به عنوان یک مادر بیش از هر چیزی به دنبال آن هستم.

به چه محصولات مراقبت از پوست قسم می خورید؟

در حال حاضر وضعیت من این است که من به دو بچه شیر می دهم ، بنابراین مثل من هستم خشک به عنوان خشک ترین صحرا در زمین! حتی Aquaphor هم این کار را برای من انجام نمی دهد. بنابراین سرانجام یک مومیایی کره کره شی به نام Liha از سیزده لون پیدا کردم. این یک شرکت متعلق به سیاه و قهوه ای است ، همه چیز تمیز است و از غرب آفریقا می آید. می توانید آن را روی صورت ، روی مو ، روی بدن و … قرار دهید اما این ترفند برای من این است که آن را زیر دوش قرار دهم زیرا آب گرم کمک می کند تا استفاده از آن در همه جا راحت تر باشد زیرا بسیار غلیظ است. به علائم کشش نیز کمک می کند.

چیز دیگری که من در سیزده لون به دست آوردم و عاشق آن هستم مربوط به گلوریسنت بیوتی است – اکسیر اوربانا با ادلوایس و جینسینگ. این یکی از انواع مه آلوده های اسپری کننده و تازه کننده است که من همیشه با خودم می برم چون خیلی خشک هستم. این چهره ، روحیه و روح بوی من را زنده می کند. و بعد من عاشق هر چیزی از Beautycounter هستم چون کل خط تمیز است. من عاشق دئودورانت آنها هستم که کاملا طبیعی است.

شیشه مرهم کره کره ای لیورا عاج

کره شی ای عاج لیها بیوتی

اکسیر زیبایی Gloretcent Urbana با ادلویس و جینسینگ

اکسیر زیبایی Gloretcent Beauty Urbana

دئودورانت Beautycounter در مورد قهوهای مایل به زرد

Beautycounter The Clean Duo Deodorant

ابروهای فوق العاده ای داری برای پر کردن یا نگه داشتن آنها از چه چیزی استفاده می کنید؟

وقتی استرس می گیرم ، تمایل دارم که با انگشتانم ابروهایم را بیرون بیاورم ، و اکنون فضای خالی بدون مو کم است. بنابراین من از مداد ابرو Chanel استفاده می کنم – رنگ من مانند رنگ قهوه ای خاکستری است – و آنها را پر می کنم مقدار کمی کمی در غیر این صورت اگر من آنها را بیش از حد پر کنم ، آنها شبیه کاترپیلار می شوند. و من از یک موم استفاده می کنم ، بنابراین همه آنها مرا احتیاط نمی کنند.

مداد ابرو ضد آب Chanel

مداد لباس بلند ضد آب Chanel

برای حفظ حالت عالی مو از چه چیزی استفاده می کنید؟

شامپو فضیلت ، نرم کننده و روغن شفابخش. عالی است. سعی می کنم چند روز بین شستشوها بروم. بنابراین ، همراه با نوشیدن مقدار زیادی آب و مصرف ویتامین های قبل از تولد – از آنجایی که هنوز شیر می خورم – همه اینها کمک می کند.

شامپو بازیابی فضیلت در بطری آبی روشن
نرم کننده بازیابی فضیلت در لوله توپی

نرم کننده بازیابی فضیلت

بطری آبی و قهوهای مایل به زرد روغن شفابخشی

سرانجام ، با این همه اتفاقات در زندگی خود ، چطور یک لحظه برای خودتان اختصاص می دهید؟

کاری که من باید انجام دهم فرار واقعی است. دارم صحبت می کنم از خانه بیرون برو ، سوار ماشین شو و کمی برای خودت وقت بگذار. من می دانم که بعضی اوقات این کار امکان پذیر نیست ، اما حتی اگر 10 دقیقه دیگر وقت نباشد که شخص دیگری بچه ها را تماشا کند ، من یک انسان بسیار بهتر خواهم بود ، مادر ، همه چیز. اما شما باید کمک بخواهید ، زیرا اگر فقط از طریق آن فشار بیاورید ، گودزیلا آزاد می شود. و شما این را نمی خواهید!

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام در دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>