‘Keeping up with the Kardashians’: 5 بهترین (و بدترین) لحظه از نمایش

[ad_1]

این پایان یک دوره است. بعد از 20 سال و 14 فصل ، همگام با کارداشیان از هوا خارج می شود نمایش تلویزیونی واقعیت ، هر کارداشیان-جنر را به یک نام خانوادگی تبدیل کرد و انقلابی در تفکر ما درباره افراد مشهور ، شهرت و شبکه های اجتماعی ایجاد کرد. اگر پاریس هیلتون تأثیرگذار اصلی باشد ، کارداشیان-جنرها بهترین تأثیرگذارها هستند.

منطقی است که KUWTK بسته بندی است چشم انداز فرهنگی اکنون نسبت به سال 2007 بسیار متفاوت است. از طرف دیگر ، کارداشیان-جنرز برای تبلیغ رشوه کسب و کارها ، محصولات و پروژه های خود دیگر نیازی به نمایش ندارد. آنها میلیون ها دنبال کننده اینستاگرام برای آن دارند. و همچنین ، افراد زیادی دیگر در حال تنظیم کابل سنتی نیستند – به همین دلیل خانواده یک قرارداد چند ساله با Hulu امضا کرده اند. آیا محتوایی که آنها منتشر می کنند چیزی شبیه به آن خواهد بود همگام با کارداشیان؟ شاید – اما شاید نه.

و اگر مورد دوم باشد ، مشکلی نیست. این خانواده در حال حاضر بسیاری از لحظات واقعیت تلویزیونی را به ما هدیه داده اند که برخی از آنها قانونی قانونی هستند. لطفا ببینید: “کیم ، افرادی هستند که می میرند.”

این ، بدیهی است ، یکی از به یاد ماندنی ترین صحنه ها در است همگام با کارداشیان تاریخ. اما این نمایش بیش از یک دهه پیش نیز به نمایش درآمد ، یعنی برخی از صحنه های آن کاملاً پیر نشده اند. در زیر ، انتخاب های ما برای بهترین زمان – و بدترین – را ببینید.همگام با کارداشیان لحظه ها.

بهترین

کیم گوشواره الماس خود را از دست می دهد.

شما این یکی را خوب می شناسید. دوست پسر وقت کیم ، کریس همفریس ، او را به درون اقیانوس انداخت و گوشواره 75000 دلاری وی یک مصدوم بود. خوشبختانه خواهر و برادرهای کیم این جواهر را بازیافتند ، اما هیستری خالص که او در این باره ابراز داشت ، نمادین بود – و با خندوانه قابل تکرار نبود. به همین دلیل است که تلافی کورتنی ، “افرادی هستند که می میرند” بسیار محبوب است.

“بی ادب نباشید!”

من نمی کنم عشق هنگامی که خواهران و برادران کاردحسیان-جنر با هم درگیر می شوند – دو مورد از آنها به عنوان “بدترین” لیست من قرار گرفتند – اما این یکی از این موارد مستثنی است ، و من دلیل آن را به شما می گویم. یادگاری از زمان است. لباس کیم! صدای موهای خلوعی! واقعیتی که دارند می خورند چیپوتل نکته ای در مورد دوره بدون جلا و فیلتر نشده Insta وجود دارد KUWTK که همیشه در قلب من جایی خواهد داشت حتی اگر “بی ادبی لعنتی بود”

”دیگر از خود عکس نگیرید. خواهرت به زندان می رود. “

آیا حتی لازم است توضیح دهم که چرا این مورد برش داده است؟ در یک خط ، کریس جنر خلاصه کرد که چرا دنیا شیفته خانواده او شده است – چه مثبت و چه منفی. باید کیم در بحبوحه بحران حقوقی Khloé سلفی گرفته است؟ هیچ البته نه. اما این حرکت مسلماً بر نسلی از افراد سلفی تأثیر گذاشت که – مهم نیست که در کجا باشند و یا اوضاع چقدر وحشی باشد – باید عکس عالی را بگیرند.

“شما شگفت انگیز هستید ، عزیزم.”

به راحتی در یکی از پر نقل ترین صحنه ها در KUWTK تاریخ ، کریس این را هنگام عکس گرفتن از کیم که برای او عکس می گرفت ، گفت پلیبوی اوضاع کاملاً عجیب و غریب است (و بنابراین کارداشیان!) که نمی توانید خنده تان را حفظ کنید.

صورت گریان کیم.

آیا این بهترین قسمت است همگام با کارداشیان از همه زمان ها؟ شاید! در این تعطیلات خانوادگی از جهنم اتفاقات زیادی می افتد ، اما همه چیز با کیم – از رفتار خانواده اش با او خسته شد – در حالی که گریه در تخت می انجامید ، به اوج خود می رسد. و كورتني در جواب مي خندد. من می دانم که نباید خنده دار باشد ، اما …

بدترین

کندال خطاب به تبلیغ جنجالی پپسی خود.

اوف این خشن بود مطمئناً ، عذرخواهی کندال صمیمانه به نظر می رسید ، اما به عنوان پادکست حتی ثروتمندان اشاره می کند ، بسیاری از طرفداران احساس کردند خیلی کم است ، خیلی دیر –و که او از این رسوایی برای افزایش رتبه استفاده می کرد. کندال KUWTK اعتراف اولین بار بود که او به محل پپسی خطاب می کرد ، که اگر فراموش کردید ، مدل نشان داد که یک پلیس یک قوطی نوشابه را حل می کند تا نژادپرستی را حل کند.

هر وقت کریس همفری آنجا بود.

این دوره ای است که فکر می کنم همه طرفداران کارداشیان (و خود کارداشیان) دوست دارند فراموش کنند. کریس همفریس فقط با این خانواده… یا کیم سر و صدا نکرد – و این تاریخ در STK کاملاً این را نشان می دهد. یا ناجور باید بگویم.

“درست مثل 20 پوند اضافه وزن”.

من هرگز طرفدار روش گفتگوی کارداشیان-جنر درباره وزن نبوده ام. وسواس آنها در مورد لاغری و چای مناسب در بهترین حالت مشکل ساز و در بدترین حالت آسیب زاست. این اظهارنظر از کورتنی ، با شروع 55 ثانیه ، ممکن است به نظر می رسد بازیگوش – اما هنوز 10 سال بعداً آن را به خاطر می آورم ، و نه به روشی خوب.

درگیری فیزیکی کورتنی و کیم.

كورتنی ثانیه ها قبل از ضربه های جسمی به كیم می گوید: “من نمی خواهم نزدیك الاغ چاق تو باشم.” کاش می توانستم این مقصر را مقصر بدانم ، اما … این قسمت از سال 2020 است.

“او حداقل جالب توجه است.”

من مطمئناً از الگوی رفتاری و جوکهایی که از این لحظه – هنگامی که کورتنی و کیم در مورد کارت تعطیلات خانواده خود با یکدیگر درگیر بودند – لذت بردم ، بسیار لذت بردم ، اما ، بله ، این نظر ظالمانه است. کیم اساساً کورتنی را زشت می خواند! و بگذارید دوباره تکرار کنم: آنها در مورد a صحبت می کردند کارت کریسمس.

فصل آخر همگام با کارداشیان 18 مارس ساعت 8 عصر ET در E شروع می شود!

کریستوفر روزا سردبیر سرگرمی در زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید @ chris.rosa92.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>