Khloé Kardashian مجاز است که آن عکس بدون ویرایش از خودش را در اینترنت نمی خواهد

[ad_1]

در آخر هفته ، یک عکس بیکینی بی نظیر از Khloé Kardashian در اطراف رسانه های اجتماعی شناور شد. من در اینجا به آن پیوند نخواهم داد زیرا کارداشیان علاقه زیادی به دیدن دیگران ندارد. در حقیقت ، تیم او به طور فعال در تلاش است عکس را از اینترنت پاک کند.

تریسی رومولوس ، مدیر ارشد بازاریابی مارک های KKW ، در بیانیه ای به صفحه شش گفت: “عکس ویرایش شده رنگی از خلوئه در طی یک جمع خصوصی خانوادگی گرفته شده و بدون اجازه توسط یک دستیار در شبکه های اجتماعی ارسال شده است.” “Khloé زیبا به نظر می رسد ، اما این حق صاحب حق چاپ است که بخواهد تصویری که قصد انتشار آن نیست گرفته نشود.”

در همین حال ، طرفداران آنلاین این عکس را ستایش می کنند ، که در آن کارداشیان بدون مویی دارای ظاهری کمتر “جذاب” است و بیش از حد معمول ژست گرفته است. در اینجا فقط چند عکس العمل از افرادی که عکس را دوست دارند و آرزو می کنند کارداشیان صاحب آن شود ، آورده شده است:

در ظاهر ، من با این توییت ها موافقم. در فرهنگی شایع با مدل های اینستاگرام و استانداردهای زیبایی غیر واقعی – فرهنگی که کارداشیان-جنرز با هر پست جدید و براق از آن پشتیبانی می کنند – می خواست برای Khloé عالی باشد تا بتواند طرف فیلترش را در آغوش بگیرد. من به عنوان یک فرد چاق که خود را شناسایی می کند ، من اهمیت نمایندگی اندازه ، نمایندگی علائم کشش ، نمایندگی سلولیت را می دانم. این به این معنی نیست که کارداشیان بزرگتر است. او نیست. من فقط می گویم که من می دانم دیدن بیش از یک نوع بدن در غذای شما چقدر حیاتی است. این می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد.

اما چیزی مهمتر از آن وجود دارد: حق حریم خصوصی – و حق تصمیم گیری درباره عکس هایی که از خود اجازه می دهیم دنیا ببیند راحت هستند. به هر دلیلی که کارداشیان نمی خواهد این عکس وجود داشته باشد ، و این برای پایان دادن به این مکالمه کافی است. همه “تو برو دختر! عاشق این عکس از خودت باش! ” اگر دختر مورد نظر عکس مورد نظر را ارسال نكرده باشد گفتمان توخالی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>