Khloé Kardashian می گوید کریس جنر او را از داشتن رابطه جنسی بسیار ترسیده است

[ad_1]

خلوص کارداشیان در مورد نحوه یادگیری رابطه جنسی در حال واقعی شدن است. ظاهراً ، مادرش ، کریس جنر ، و پدر مرحومش ، رابرت کارداشیان ، برای او یک گفتگوی جنسی انجام داده اند که تا بزرگسالی با او باقی مانده است. خلوئه این چای را در کنار خواهر خود ، کورتنی کارداشیان ، در یک قسمت جدید ریخت قطعات بانو با میزبانان سارا هیلند و دکتر شری راس OB / GYN.

وی در یک کلیپ که توسط E تهیه شده است می گوید: “من فکر می کنم که من در مورد Kortney و Kim راحت تر بودم.” برخط. “وقتی شما فرزند سوم هستید ، آنها همه چیز را شنیده اند و من فکر می کنم شوک دخترانشان قبل از ازدواج از پنجره خارج شده است.”

او ادامه می دهد ، “من از باردار شدن بسیار ترسیده بودم. والدینم از شر من ترسیدند و به من نشان می دادند:” این تبخال است. ” و به من عکس نشان می دهد. “

والدین او همچنین “تصاویر” را به او نشان دادند. در آن زمان ، او فکر می کرد اگر رابطه جنسی برقرار کند ، پس از آن یک بیماری مقاربتی خواهد گرفت.

کورتنی با گرفتن صحبت های والدینش در مورد رابطه جنسی ، تجربه متفاوتی داشت و نشان داد که آنها روی پرهیز پرهیز می کنند. وی در این کلیپ توضیح می دهد: “من و Khloé خاطرات متفاوتی داریم. فقط 5 سال از هم فاصله داریم ، اما همیشه به ما می گفتند که تا وقتی ازدواج نکرده اید رابطه جنسی ندارید.” “این حتی یک گزینه نبود.”

خواهران اکنون مادر هستند و می فهمند که رابطه جنسی نیز مربوط به لذت خودشان است و همیشه “فقط شخصی که دوستش دارید” نیست ، همانطور که کورتنی می گوید. (Khloé مادر با دختر True است ، و Kortney مادر با پسر Mason ، دختر Penelope ، پسر Reign است.)

Khloé Kardashian در حالی که بزرگ شده است ، همچنین می گوید که او به خواهر و برادرهای خود اعتماد کرده است تا بیشتر در مورد اینکه رابطه جنسی در واقع چگونه است بیشتر بیاموزد. وی می افزاید: “من قادر به شنیدن داستانهای آنها بودم در حالی که آنها در حال صحبت با دختران بودند در حالی که من مانند آنها جاسوسی می کردم.”

پیش نمایش قسمت را در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>