Kourtney Kardashian فقط ادای احترام به دوست پسر تراویس بارکر به شیرین ترین راه

[ad_1]

کورتنی کارداشیان قطعاً بزرگترین طرفدار تراویس بارکر است.

در 4 ژوئن ، کارداشیان به همراه BFF Addison Rae به TikTok رفت تا آهنگ “Think About Me” توسط گروه دوست پسر خود Blink-182 را اجرا کند. در این ویدئو ، ستاره واقعیت در حالی که رژلب می زند و به مسواک می زند ، با کلاه برنز Blink-182 در حال رقصیدن است ، درست همانطور که بسیاری از ما از سال 1999 شروع به کار کردیم.

بارکر به وضوح از این حرکت قدردانی کرد ، ویدئو را با استوری های خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. شما می توانید این ویدئو را اینجا ببینید.

هودی “ماسه سنگ” که توسط کارداشیان و Rae پوشیده شده است را می توان با 54.90 دلار در وب سایت گروه Blink-182 یافت و از اندازه کوچک تا 3XL اجرا می شود. مطابق با مردم، بارکر همچنین عکسی از کارداشیان را در کنار یک ایموجی قلب به اشتراک گذاشت ، که دوست دخترش دوباره آن را با عنوان ، “” “دوباره منتشر کرد.

همگام با کارداشیان ستاره و درامر پاپ پانک در فوریه 2021 به مقام رسمی اینستاگرام رفتند و از آن زمان همه چیز داغ و سنگین بوده است. در ماه آوریل ، بارکر “Kortney” را بر روی سینه خود خالکوبی کرد و از آن زمان او را به عنوان “عشق زندگی خود” در اینستاگرام معرفی کرد. تا ماه مه ، او مایل بود به او اجازه دهد اسلحه خال کوبی را در دست بگیرد و روی دستش را با خط خطی خود بنویسد “دوستت دارم”. این تعهد است

در حالی که به نظر می رسد همه اینها به سرعت بالا گرفته اند ، منابع ادعا می کنند این زوج سالها رابطه “افلاطونی” داشته اند. یک منبع گفت: “آنها مدت زیادی دوست و خانواده دوست بوده اند ، اما اخیراً چیزی جرقه زده و رابطه آنها عاشقانه شده است.” سرگرمی امشب در ماه فوریه هنگامی که آنها برای اولین بار رابطه خود را تأیید کردند. “آنها در یک بلوک زندگی می کنند و کارها بین آنها بسیار آسان است زیرا آنها یکدیگر را خیلی خوب می شناسند و فقط کلیک می کنند و یکدیگر را می گیرند.”

یک منبع پیش از این به منبع گفت: “او مدتهاست که او را دوست دارد و او بیشتر با این ایده روبرو شد. او یک پسر خوب و یک پدر واقعا عالی است. مردم. “همه خانواده و دوستانش واقعاً او را دوست دارند. بچه های آنها نیز با هم کنار می آیند که این شیرین است.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>