Kourtney Kardashian فقط یک ادای احترام تولد بسیار تند را از تراویس بارکر دریافت کرد

[ad_1]

اگر خال کوبی سینه چیزی به شما نگفت ، تراویس بارکر در مورد دوست دختر خود ، کورتنی کارداشیان بسیار جدی است.

به افتخار 42 سالگی ستاره واقعیت در 18 آوریل ، درامر Blink-182 از پشت بام عشق خود را به کارداشیان فریاد زد – یا باید بگوییم خوراک اینستاگرام؟ “Fucking Love You!
شما از این دنیا خوشبخت هستید ، “او یک سری عکس و فیلم بسیار فریبنده را در اینستاگرام نوشت.” HAPPY BIRTHDAY “

در بسیاری از عکسها این جفت ساخته شده است و حتی یک ویدیو نشان می دهد که غول پوش انگشت شست دوست پسر خود را می مکد. این زوج در ماه فوریه با روابط خود علنی شدند ، اما این اولین عکس های زن و شوهر در شبکه او هستند و به نظر می رسد آنها با هم بسیار خوشحال هستند!

حتی در این صورت ، این اولین پست سکسی بارکر در مورد دختر بزرگ کارداشیان نیست. اگرچه این عکس دوست دختر او را جلوی دوربین نشان نمی داد ، درامر اخیراً او را در اینستاگرام با عنوان ، “تمام روز من در مورد رابطه جنسی با تو آرزو می کنم” ، یک متن عاشقانه از آهنگ Korn “ADIDAS” برچسب گذاری کرد

بارکر همچنین برای تولد خود یک دسته گل غول پیکر از گلهای مورد علاقه خود ، و حتی بیشتر از سقف را که به آن آویزان بود ، به کورتنی کارداشیان هدیه داد. وی در استوری اینستاگرام خود نوشت: “لاله ها و گاردنیا گل های مورد علاقه من هستند.” “کل خانه من بوی جالب توجهی می دهد.”

اینستاگرام / @ kourtneykardashian

چیدمان مورد تأیید کیم کارداشیان نیز بود. وی در ویدئوی اینستاگرام خود گفت: “من تازه به زرق و برق دارترین گل آرایی راه افتادم. شما می توانید کل خانه را بو کنید.” “این خیلی زیباست ، من هرگز چنین چیزی ندیده ام.”

یک منبع صحبت با مردم گفت که بارکر “اغلب” خراب می کند همگام با کارداشیان ستاره و آنها بقیه سالگرد تولد او را در کنار خانواده اش جشن می گیرند. “به نظر می رسد كورتنی هنوز از تراویس بسیار راضی است. او بسیار علاقه مند به او است ، “منبع همچنین گفت. “او دائماً به او تعارف و توجه می کند. شما می توانید بگویید که از قرار ملاقات با او هیجان زده است. کورتنی همه چیز را خیس می کند و از زندگی لذت می برد.”

می توانیم بگوییم! بچه های دیوانه لذت ببرید


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>