Kylie Jenner-Makeup Artist GoFundMe Debacle ، توضیح داده شده است

[ad_1]

کایلی جنر در اواسط ماه مارس پس از اینکه پیوند GoFundMe را برای کمک به یک آرایشگر که با او کار کرده بود به اشتراک گذاشت ، مورد انتقاد قرار گرفت. در 22 مارس ، مغول درباره این جنجال اظهار نظر کرد و گفت که “روایت نادرستی” درباره حقیقت وجود دارد.

آنچه اتفاق افتاده است:

ابتدا کایلی جنر یک GoFundMe را برای آرایشگر ساموئل راودا به اشتراک گذاشت.

طبق آخرین به روزرسانی های صفحه GoFundMe ، راودا در اواسط ماه مارس در یک حادثه رانندگی دچار شد و در 14 مارس تحت عمل جراحی قرار گرفت. (عزیزان وی این صفحه را برای کمک به تأمین هزینه های پزشکی وی آغاز کردند.) حدود یک هفته پس از جراحی ، جنر پیوندی به GoFundMe را به داستانهای اینستاگرام خود تقسیم کرد و از فالوورها برای کمک مالی دعوت کرد. کمک مالی او که در این جمع آوری کمک مالی ذکر شده بود 5000 دلار بود.

پس از آن واکنش شدیدی رخ داد …

توییتر از دیدن اینکه جنر تنها 5000 دلار کمک مالی کرده بود ، در آن زمان ، جمع کننده پول درخواست 60000 دلار راضی نبود. دارایی خالص جنر 900 میلیون دلار گزارش شده است ، و طرفداران فکر می کردند که او باید یا خودش هزینه ها را تأمین می کرد یا – حداقل –نه از پیروان خود که احتمالاً 900 میلیون دلار ندارند بخواهید که کمک کنند.

در حال حاضر ، جنر به طرف خود در این داستان می پردازد

عصر روز دوشنبه ، 22 مارس ، جنر با انتشار بیانیه ای به استوری های اینستاگرام در مورد رابطه خود با راودا و زمینه ای که وی کمک مالی خود را انجام داده و جمع آوری کمک مالی را به اشتراک گذاشت ، توضیح داد.

وی که این واکنش را “روایتی دروغین” خواند ، نوشت که در حالی که در گذشته با راودا کار کرده بود ، آنها دیگر با هم رابطه ای ندارند. هنگامی که او توسط یکی از دوستان مشترک خود از حادثه مطلع شد ، کمک مالی کرد که کمک می کرد تا جمع کننده کمک مالی به هدف خود برسد ، که در آن زمان 10،000 دلار تعیین شده بود. وی پیوند “گسترش آگاهی” و “درصورت” هر کس دیگری را مجبور به اهدا کرد ، به اشتراک گذاشت. او بیانیه خود را با بیان اینکه با خانواده راودا در تماس بوده است و آنها از آرزوها و کمک های خوب قدردانی می کنند ، پایان داد.

اینستاگرام:kyliejenner

GoFundMe Rauda در حال حاضر 120،000 دلار تعیین شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>