Lana Condor اسرار مو و آرایش خود را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

من خیلی خوشحالم که شما این حرف را زدید زیرا مردم باید بیشتر از آنچه که به دیگران می گویند ، به ویژه در اتصالات ، آگاهی داشته باشند. در آن صورت ، چگونه مضطرب می شوید یا استرس می گیرید ، یک لحظه برای خود اختصاص می دهید؟

برای من ، وقت وان است. زمان وان بهترین زمان است! من سه شمع عظیم دارم که در حمام می گذارم و چراغ ها را خاموش می کنم و سپس همه چیز را از نمک CBD گرفته تا منیزیم قرار می دهم. من میکسولوژیست شدم! من این کار را هر شب انجام می دهم ، و متوجه شدم که این امر به من کمک می کند مانند یک کودک بخوابم.

بهترین توصیه مادر شما در زمینه زیبایی یا مراقبت از پوست چیست؟

ضد آفتاب سرطان پوست در خانواده مادرم وجود دارد و او همیشه به من گفته است که نمی خواهی وقتی بزرگتر می شوی از آن گذر کنی. نوتروژنا اسپری فوق العاده ای دارد که من به بسیاری از افراد توصیه می کنم اگر افراد تنبل مراقبت از پوست هستند. یک ثانیه طول می کشد ، که بسیار راحت است. من همچنین از آن برای تنظیم آرایش خود استفاده می کنم.

Neutrogena Invisible Daily Defence Face Mist SPF50

Neutrogena Invisible Daily Defence Face Mist SPF 50

جای خالی را پر کنید: من موهایم را دوست دارم

وقتی که سبک می شود! آرایشگر من موجی کاملاً دوست داشتنی ، دریایی و ساحلی را انجام می دهد که هیچ وقت نمی توانم بفهمم چگونه خودم این کار را انجام دهم. من نمی دانم که مردم چگونه این کار را می کنند حتی اگر من بسیاری از آموزش ها را تماشا کرده ام.

بیایید بگوییم شما می توانید از سه محصول در بقیه زندگی خود استفاده کنید. آنها چه هستند؟

Advanced Pro Heal Serum از iSClinical. خیلی خوب. وقتی خیلی استرس دارم ، اطراف چشمم بثورات قرمز پیدا می کند و iSClinical به من کمک زیادی کرده است. دوم ، وگامور این سرم عالی سم زدایی سر برای موهای من دارد که بسیار جذاب است و همچنین باعث رشد مو می شود ، که من همه چیز راجع به آن هستم. و من اخیراً شروع به استفاده از پاک کردن دستمال مرطوب شبانه Neutrogena در بسته بنفش کردم ، که پس از آن احساس شادابی پوست من را حفظ می کند. بدون آنها نمی توانم زندگی کنم.

سرم iS Clinical Pro Heal ، نارنجی / قهوه ای

iS Clinical Pro-Heal Serum Advance Plus

سرم سم زدایی پوست سر Vegamour ، لوله صورتی

سرم سم زدایی پوست سر Vegamour GRO

حوله های تمیز کننده بنفش Neutrogena Night Calming

دستمال های پاک کننده شب آرام بخش Neutrogena

بیایید پیچ ​​، ازدواج یا کشتن اما با ریمل مژه و ابرو ، رژ لب یا هایلایتر بازی کنیم.

کشتن هایلایتر! هیچ چیز مخالف آن نیست ، اما من هرگز متوجه نشدم که چگونه آن را به درستی بپوشم. با ریمل ازدواج کنید زیرا عشق من به مژه مادام العمر است و بسیار عمیق است. من اکثراً اکستنشن مژه دارم ، اما تارته یک ریمل خوب دارد که می توانم آن را در بالای اکستنشن هایم قرار دهم. این همچنین دارای مواد عالی است. فکر می کنم باز بودن در مورد پسوندها مهم است زیرا این مژه ها خیره کننده هستند و من خودم نمی توانم آنها را رشد دهم! [Laughs] و سپس رژ لب را پیچ کنید. من عاشق رژ لب مخصوص بالش شارلوت تیلبری هستم. فرمول عالی است ، زیبا به نظر می رسد و با ظاهر روزمره من کار می کند.

ریمل تارت در لوله براق بنفش

tarte Lights، Camera، Lashes 4-in-1 ریمل

رژ لب Pillow Talk Charlotte Tilbury

رژ لب مات شارلوت تیلبری – سخنرانی بالشی

سرانجام ، کدام شهر یا کشور بیشترین الهام از زیبایی را به شما می دهد؟

سئول، کره. واقعاً نمی توانید آن را شکست دهید. محصولات مراقبت از پوست و آرایش ، و فقط تقدیم به پوست … این بزرگترین الهام من است.

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام در دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>