Lifetime در حال ساخت فیلمی درباره مگن مارکل و خروج سلطنتی پرنس هری است

[ad_1]

آن را The Great Escape: Royal Edition بنامید – یا در مورد Lifetime ، هری و مگان: فرار از قصر– اما بازخوانی خیالی تصمیم دوک و دوشس ساسکس برای کناره گیری از سمت به عنوان اعضای ارشد کارگر خانواده سلطنتی در اواخر امسال فرا می رسد.

پس از رتبه بندی 2018 ، هری و مگان: یک عاشقانه سلطنتی، “عاقبت” (2019) هری و مگان: سلطنتی شدن) ، و بدون شک مصاحبه بسیار مورد بحث اپرا وینفری ، Lifetime نسخه سوم را با چراغ سبز روشن کرده و تولید آن بهار امسال آغاز می شود.

انتخاب بازیگران در حال حاضر در جریان است ، این بدان معناست که بیش از حد احتمال بازیگران جدید نقش هایی را که قبلاً توسط پاریسا فیتز-هنلی و موری فریزر بازی کرده اند به عهده می گیرند (هری و مگان: یک عاشقانه سلطنتی) ، و تیفانی اسمیت و چارلی فیلد (هری و مگان: سلطنتی شدن) منهاج هدی کارگردان پس از کارگردانی دو فیلم اول دوباره در آن حضور دارد.

هری و مگان: فرار از قصر شیرجه رفتن عمیق (خیالی) به جدایی این زوج از خانواده سلطنتی را انجام خواهد داد. در بیانیه مطبوعاتی Lifetime ، این فیلم “آنچه واقعاً در داخل کاخ اتفاق افتاده است باعث شد هری و مگان همه چیز را پشت سر بگذارند تا آینده ای برای خود و پسرشان آرچی رقم بزنند. این فیلم به جزئیات انزوا و اندوه فزاینده مگان ، ناامیدی آنها از اینکه “The Firm” از آنها در برابر حملات مطبوعات دفاع نمی کند و ترس هری از تکرار تاریخ و اینکه او قادر به محافظت از همسر و پسرش در مقابل همان نیروها نیست ، می پردازد. باعث مرگ نابهنگام مادرش شد. “

انتشار ادامه دارد “هری و مگان: فرار از قصر همچنین اختلافات خانوادگی خصوصی بین ویل و هری ، کیت و مگان و هری با ویل و چارلز را نشان می دهد که منجر به قطع نهایی روابط سلطنتی می شود. “” البته ، بخاطر داشته باشید این یک نمایش خیالی از وقایع است.

ما در هنگام ارسال اطلاعات ، این پست را به روز می کنیم و اولین پیش پرده در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>