Lunya Review: 5 ویراستار ‘Glamour’ لباس خواب ابریشمی قابل شستشو را آزمایش می کنند

[ad_1]

نظرات کلی شما چیست؟ یک رویای نقره ای! در ذیل خوابیدن در ابریشم و در مقایسه با سه راهی بزرگ با لکه های آووکادو ، چیزی کاملاً ذاتی وجود دارد – و این مجموعه حتی از آنچه فکر می کردم IRL بهتر است. این ماده در لمس خنک است و ابریشم دارای براق براق است. همچنین ، رنگ ابر بسیار رویایی است. من از پوشیدن این PJ ها کاملاً راحت هستم – تا حدی که می توانم یک کاسه کامل ماکارونی بخورم و دوبار فکر نکنم (که مراقب باش ، برای لباس هایی که من واقعاً دوست دارم کمیاب است).

تناسب کلی چگونه است؟ آیا در واقع برای خواب راحت است یا فقط آن را برای آرام کردن ترجیح می دهید؟ من باید این واقعیت را مقدمه کنم که من کوچک هستم و بیشتر ستهای لباس خواب معمولاً روی من خیلی بزرگ هستند. (ما در مورد کمربندهای خیلی بزرگ ، تاپ های خیلی پهن و شلوارهایی که روی زمین می خیزند صحبت می کنیم.) این مجموعه کاملاً بزرگ است. پارچه زیباست ، و مواد هنگام راه رفتن واقعاً با شما حرکت می کند. من تی شرت را برای عکس داخل کردم ، اما برای ضبط ، بسیار طولانی است و احتمالاً می تواند برای یک لباس روی تنه کوچکتر من بگذرد (اگر 5/1 ساله باشم ، اگر تصور نمی کنید). من واقعاً * شوکه شده ام * از این که من چقدر این مجموعه را برای خوابیدن دوست دارم – خیلی بیشتر از اینکه بخواهم آرام بمانم. (فکر کردم عکس این باشد.) من قطعاً یکی از کسانی هستم که شب ها گرم می شوم ، بنابراین تهویه پا در حالی که من در زمین لا لا هستم نوع من است.

ابریشم چگونه است واقعاً بعد از شستن نگه دارید؟ آیا تغییراتی در پارچه یا تناسب آن مشاهده کردید؟ من هنوز فرصتی برای شستن آن نداشته ام ، اما نگران نیستم. Lunya دستورالعمل های مراقبتی مفیدی در وب سایت خود دارد ، و من قصد دارم آنها را به یک T دنبال کنم.

کلمات اخر؟ این مجموعه کامل تابستانی است. این سبک و رمانتیک است – و گرچه 200 دلار برای من دقیقاً تغییر جیبی نیست ، اگر از نظر قیمت هر سایش به آن فکر کنید ، اگر همه آن را بپوشید قطعاً ارزشش را دارد. است. زمان.

مدل شلوارک خاکستری روشن و لباس خواب سه تایی

سه راهی ابریشمی قابل شستشو Lunya در ابر

لیندسی شالون ، ویرایشگر ارشد زیبایی

لیندسی در ست شلوار دکمه ابریشمی قابل شستشو در اندازه 2XL.

نظرات کلی شما چیست؟ من هرگز فکر نمی کردم خودم را با لباس خواب 258 دلاری تأیید کنم ، اما دومی که خودتان را با این ابریشم مسخره نرم و فوق العاده لوکس پیله می کنید ، می فهمید که چرا آنها بسیار گران هستند.

تناسب کلی چگونه است؟ آیا در واقع برای خواب راحت است یا فقط آن را برای آرام کردن ترجیح می دهید؟ ست دکمه ها و شلوارها به راحتی خوابیدن در خانه به راحتی راحت است – و خیلی شیک است ، من خجالت نمی کشم که در سالن بیرون بروم یا در آنها را جواب دهم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>