Mafalda، Real-Life Royal، Dermed Her Skin-Care Routine

[ad_1]

در حالی که جمله “حق امتیاز موسیقی” بسیار دور می زند ، اما برای خواننده ترانه سرا ، مافالدا ، این کمی قانونی تر است. او یک سلطنت واقعی است – لقب او شاهزاده خانم مافالدا ساکس کوبورگ از بلغارستان است ، اما او فقط مافالدا را ترجیح می دهد (هرچند که او از پاسخ به “شاهزاده خانم پاپ” مطلع بوده است).

با این حال ، ستاره پاپ سنتی که او نیست ، او موسیقی خود را به عنوان “پاپ تاریک” توصیف می کند ، و بیشتر شبیه لانا دل ری است تا بریتنی یا مادونا – فکر می کنید ترکیب های پیچیده ، متن احساسی و یک احساس کلی سینمایی. قبلا ، او فقط موسیقی را به انگلیسی منتشر کرد ، اما آخرین EP وی “Bailando Sin Sentido” که اوایل تابستان منتشر شد ، کاملاً به زبان اصلی اسپانیایی است.

علی رغم تربیت سلطنتی و شغل فعلی ، این دختر 26 ساله به طور شگفت انگیزی روی زمین است ، به ویژه هنگامی که صحبت از مراقبت از پوست او می شود – و مشکلات پوستی اش. او می گوید: “خشکی پوست یکی از بزرگترین نگرانی های من است.” زرق و برق. “جدا از آن ، چیزی که من نمی توانم کنترل کنم جوش های هورمونی است که همه ما در اینجا داریم [on our chins]. اما چه کاری می توانیم در این مورد انجام دهیم؟ می دانید که این زندگی است ، بخشی از آن است که ما به عنوان زن هستیم و هورمون های ما گاهی تصمیم می گیرند با ما سرگرم شوند. این یک چیز طبیعی است ، همان چیزی است که هست. “(نگرش مثبت او شاید کمی قابل تکرار باشد).

پس از فارغ التحصیلی از مدرسه موسیقی برکلی بوستون در سال 2017 ، کمی زمان لازم بود ، اما او سرانجام یک روال عالی را برای شاد نگه داشتن پوست خود سرپرستی کرد. او می گوید: “روال زندگی من تا زمانی که به نیویورک نرفتم شروع نشد ، زیرا آلودگی زیادی وجود دارد که من قطعاً احساس کردم.” “من شروع به آزمایش سرم های مختلف و انواع مرطوب کننده ها کردم و در طول این پنج ، شش سال گذشته ، تقریباً همه چیز را امتحان کردم.”

بنابراین ، مراقبت از پوست یک شاهزاده خانم از چه چیزهایی تشکیل شده است؟ در زیر ، مافالدا محصولاتی را که نمی تواند بدون آنها زندگی کند پر می کند گلمور Drop The Routine.

پاک کننده من:

وقتی به شهر نیویورک نقل مکان کردم ، پوست من واکنش های بسیار متفاوتی نشان می داد. پوست من ، به خصوص در زمستان ها ، واقعاً خشک می شود ، بنابراین من شروع به امتحان بسیاری از محصولات مختلف کردم. و همان چیزی که من در آغاز کار برای شستن صورتم در زیر دوش یا صبح ها به نظر من می رسید پاک کننده فوری فوری Caudalie است. و این قطعاً شروع روتین من بود ، من همه چیز دیگر را از آنجا پیدا کردم.

  پاک کننده کف ملایم Caudalie Vinoclean

پاک کننده کف ملایم Caudalie Vinoclean

سرم و مرطوب کننده من:

من تقریباً تقریباً همه چیز را امتحان کردم ، اما احساس می کنم اکنون آنچه را یافتم من محصول است. این خط Clé de Peau است ، من طرفدار بسیار زیادی هستم. من به این دلیل آشنا شدم که داشتم با یک مجله عکسبرداری می کردم و قبل از اینکه آرایشگر روی صورت من آرایش کند ، او از سرم و مرطوب کننده استفاده کرد و حتی قبل از آرایش پوست من از قبل درخشان بود. من مثل این بودم ، صبر کن ، من به این نیاز دارم.

مثل یک بسته است و همراه با یک مرطوب کننده شب ، یک مرطوب کننده روزانه و یک سرم است. صبح که از خواب بیدار می شوم ، اولین کاری که می کنم شستشوی صورت و سرم و سپس مرطوب کننده است. من فقط صبح ها از سرم استفاده می کنم ، فکر می کنم برای پوستم ، اگر شب خیلی چیزها بزنم ، خیلی سنگین می شود و پوست من را چرب می کند. من این مجموعه را خیلی دوست دارم چون بسیار سبک است و فقط باعث درخشش پوست من می شود – تقریباً به نظر می رسد وقتی نیستم آرایش می کنم.

کلید لوسیون Synactif زیبایی پوست

کلید لوسیون Synactif زیبایی پوست

کلید پوستی زیبایی مرطوب کننده شبانه Synactif

کلید پوستی زیبایی مرطوب کننده شبانه Synactif

کرم دور چشم من:

من این کرم دور چشم کوچک را دارم که آن را در اسپانیا در مرکادونا خریداری کردم ، که مانند معادل CVS است ، بنابراین پر زرق و برق نیست. اما احساس می کنم واقعاً جواب می دهد! این بسیار سبک است ، و درخشش و درخششی را در زیر چشم شما ایجاد می کند که تقریباً به من اجازه می دهد حتی کانسیلر نیز قرار ندهم ، مگر اینکه خیلی خسته باشم یا هفته طولانی داشته باشم. این یکی را هم پیدا کردم چون یک آرایشگر از من استفاده کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>