Maitreyi Ramakrishnan می گوید این خط چشم 21 دلاری دقیق ترین است

[ad_1]

مانند شخصیت او Devi در Netflix من هرگز، Maitreyi Ramakrishnan می تواند یک سر گرم باشد. “من فکر می کنم بسیاری از ما آن طرف را داریم. این بسیار نادر است که واقعاً توسط زن جوانی در تلویزیون به تصویر کشیده شود ، “این جوان 19 ساله بیش از زوم از خانه خود در میسیساگا ، کانادا می گوید. فصل دوم سریال کمدی دلپذیر میندی کالینگ (که اکنون پخش می شود) درست همان جایی که ما در فصل اول متوقف شدیم ، همراه با دیوی در یک جلسه آرایش کاملاً پارک شده در اتومبیل های پارک شده و مادرش فقط سه ماشین پایین تر ، طول می کشد. راماكریشنان می گوید: “من اعتماد به نفس دوی را تحسین می كنم.” “اگرچه گاهی فکر می کنم او کمی است هم مطمئن.” جلسات آرایش به کنار ، راماکریشنان می گوید که او با انگیزه کمال گرایی دیوی ارتباط برقرار می کند و این دو ماهیت کنایه آمیز دارند. “ما هر دو چیزهای خنده دار می گوییم ، حتی وقتی شاید نباید. اما نکته آخر ، او فقط در تلاش است تا یک بچه خوب باشد ، حتی وقتی که بهم ریخته باشد. “

هنگام فیلمبرداری در هنگام شیوع همه گیر ، راماكریشنان با كاستارهای خود وقت خود را صرف فیلمبرداری تمام وقت می گذراند. آنها خواب خواهند داشت ، غذا سفارش می دهند و بازی های زیادی از جمله Nintendo انجام می دهند فقط برقص. او می گوید: “ما واقعاً افتضاح بودیم ، اما قلب و روح خود را در این امر نهادیم.”

صحبت از نینتندو ، به نظر می رسد راماكریشنان كاملاً طرفدار اوست – او از شش سالگی تاكنون یك بازیکن متعبد Super Smash Bros بوده است. ادامه مطلب را بخوانید زیرا Maitreyi Ramakrishnan در مورد موارد مورد علاقه خود ، از جمله طول هایی که برای خط چشم کامل به او می رود و اینکه چرا هرگز نمی خواهید غذای او را بدزدید ، در این قسمت در Glamour’s Your Fave’s Faves به ما می گوید.

آخرین چیزی که خریدم

من فقط پنیر کلم بروکلی پانرا را از Uber Eats سفارش دادم. من نمی توانستم تصمیم بگیرم که آیا سوپ کلم بروکلی یا پنیر mac ‘n’ را می خواهم ، اما بعد به پایین پیمایش کردم و مانند “یک گزینه مخلوط وجود دارد!”

راه مورد علاقه من برای گذراندن یک روز مرخصی

راستش را بخواهید ، واقع بینانه ترین راهی که یک روز تعطیل می گذرانم خوابیدن است. می توانم تا ساعت 5 عصر بخوابم و روز دیگر 20 ساعت خوابیدم. این اغراق نیست – من و برادرم حساب کردیم.

خرید من MO

روش من برای خرید قطعاً بیش از خواسته ها است. من همیشه اینگونه تربیت شده ام. در حال بزرگ شدن ، مادر و پدرم همیشه مثل این هستند: “آیا شما نیاز داشتن که ، یا شما خواستن که؟ ” این چیزی است که من همیشه از خودم می پرسم هر زمان که الان خرید می کنم.

من هرگز فصل دو اکنون در Netflix جریان دارد.

دادگاه NETFLIX

واقعیتی که مرا به دام انداخت

دایره لذت گناه من است من حتی یک فرد تلویزیونی با واقعیت بزرگ نیستم ، اما به یاد دارم که فکر کردم ، “این نمایش چیست؟” و من بلافاصله به آن وابسته شدم.

شلوار عرقی که در آن زندگی می کنم

این احتمالاً فقط کانادایی است که در من صحبت می کند ، اما من عاشق عرق های خاکستری ریشه ام هستم.

تنقلاتی که هرگز از آنها مریض نمی شوم

بستنی نخبه ترین میان وعده هاست. اسکوپ سخت بهتر از نرم است زیرا تنوع بیشتری دارد. منظورم این است که آب نبات پنبه ای ، خمیر شیرینی شکلاتی تکه شکلات وجود دارد که “آن ادامه دارد و ادامه می یابد. بن و جری بدیهی است که یک کار عادی است زیرا می توانید بگویید ، “این نوشیدنی من است. شما می توانید پیمانه خود را دریافت کنید. ” من واقعاً آن مفهوم را دوست دارم. Chapman’s یک مارک بستنی قدیمی و خوب کانادایی است – در یک جعبه وجود دارد و در اصل یک آجر بستنی است.

نوشیدنی های مورد علاقه من

من عاشق چای حباب دار هستم ، و آب انبه را بسیار سرزنش می کنم. هر وقت کسی در خانه من مقداری از آب من را می گیرد ، من می خواهم ، “شما بچه ها نوشیدنی های خود را دارید ، خوب؟ به آب انبه من دست نزنید. ” خودشه.

بهترین چیز در آشپزخانه من

یک چنگال! من آشپزی نمی کنم – من آشپزی را می مکم. خانواده ام مرا کرکس صدا می کنند زیرا من فقط از روی شانه همه معلق مانده ام و مانند “هی ، چه می پزی؟ آیا می خواهید همه اینها را بخورید؟ ” من فقط به نوعی از بین رفتن

ساق بندهایی را که دوست دارم

من در لباس های شلوار استرچ از The Girlfriend Collective تمرین می کنم. ضخامت عالی است و آنها همیشه روی بدن من می مانند. اگر من فقط به دنبال شلوار جین راحتی هستم ، با آریتزیا همراه می شوم.

آهنگی که من را فوراً خوشحال می کند

آهنگ اعتیاد به مواد مخدره من “Don’t Stop Me Now” از کوئین است. این مرا به یاد بهترین دوست من می اندازد.

مراقبت از پوست به شما قسم می خورم

مراقبت از پوست راهی کوچک برای اطمینان از احساس خوبی نسبت به خودم است ، زیرا به محض دیدن جوش احساس گریه می کنم. من از کرم قدیمی ویتامین C Derma E استفاده می کنم.

کرم شب شدید ویتامین C

کرم شبانه شدید E Derma V Vitamin C

ترفند آرایش که به آن معروف هستم

خط چشم بالدار امضای من است. من هرگز نمی توانم یک خط چشم ظریف انجام دهم – این باید بال باشد. مادرم به من یاد داد که چگونه این کار را به درستی انجام دهم ، زیرا وقتی دبیرستان بودم هر وقت تلاش می کردم بسیار ناامید می شدم ، بنابراین او فقط این کار را برای من انجام می داد. اما حالا دوست دارم فکر کنم که در این کار از او بهتر هستم.

من در واقع دسته ای از خط چشم های مختلف را مخلوط می کنم. ماده اصلی Epy Ink Liner است. بسیار خوب است و بهترین رنگدانه را دارد – تیره ترین رنگ سیاه است و کنترل آن آسان است. من همچنین از KVD Tattoo Liner استفاده می کنم زیرا دقیق ترین و نازک ترین خط را دارد ، که برای استفاده از آن در انتها بسیار پررنگ است. طرفداران من از من خواسته اند که یک آموزش را کنار بگذارم. این یک روز اتفاق می افتد

آستر جوهر حماسی Nyx

دنج ترین مورد در نزدیکترین من

پدرم تصمیم گرفت مادرم را برای ماه عسل به دنیای دیزنی ببرد. مادرم علاقه زیادی به دنیای دیزنی ندارد ، اما پدر من کاملاً دوست دارد عوضی وقتی گوفی را دید بیرون. مادر من این را خریده است شیر شاه پیراهن آنجاست ، و من همیشه آن را پوشیده ام. از زمان کودکی من به عنوان لباس پیژامه شروع شد زیرا واقعاً بزرگ بود و اکنون یک پیراهن بزرگ و بزرگ است. چند سوراخ خوب در آنجا وجود دارد.

فیلم مورد علاقه من به کارگردانی یک زن

زن جوان امیدوار کننده. فکر کردم خیلی خوب کارگردانی شده و فیلمبرداری شده است – فیلمبرداری ، موسیقی ، جزئیات ، رنگها … من فقط همه چیز را در مورد آن فیلم دوست داشتم. من این کار را اغلب انجام نمی دهم ، اما یادم می آید که به طور فعال در پشت صحنه گروه فیلمبرداری را جستجو می کردم و می خواستم بدانم که چگونه این فیلم به بار نشست.

حیوان خانگی ام را چگونه خراب می کنم

من یک لابرادول دارم به نام ملودی ، و بسیاری از مردم می گویند او همان انرژی را که من می دهم می دهد. او هیچ لباسی نمی پوشد و یک برهنه گرای بسیار پرشور است. او حتی یقه زیبایی نخواهد پوشید. غم انگیز است اما او اسباب بازی های زیادی از مادر و برادرم می گیرد. من و ملودی فقط دوست داریم بدو بدوزیم ، همدیگر را تعقیب کنیم و همدیگر را فشار دهیم.

محصولی که من هرگز بدون آن خانه را ترک نمی کنم

من نینتندو سوییچ را دوست دارم – آنها برای همه عالی هستند. بچه های کوچک می توانند بازی کنند ، بزرگسالان می توانند بازی کنند و کارهای زیادی در این زمینه وجود دارد. من از شش سالگی بازی Super Smash Bros و از هفت سالگی ماریو کارت را بازی کردم. من به ندرت زمان کار در صحنه را ندارم ، زیرا تعداد زیادی از Devi در اطراف خود غرق شده است من هرگز، اما در هر لحظه از کار افتاده ، همیشه آن را در حالت آماده باش قرار می دهم.

کیتلین برودی مدیر سرگرمی Condé Nast است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>