Meagan Good می گوید این سرم مژه بهترین چیز بعدی برای پسوندها است

[ad_1]

کدام شهر یا کشوری بیشترین الهام از زیبایی را به شما می دهد؟

من واقعاً جامائیکا را دوست دارم. من زیبایی آنجا را دوست دارم ، اما انرژی را نیز دارم. همه افراد آرام و واقعاً در زندگی حضور دارند.

اگر تا آخر عمر فقط می توانستید از سه محصول استفاده کنید ، کدام یک هستند و چرا؟

وازلین برای لبهای من. یک برجسته خوب برای بینی من. من از Nudestix که دوستش دارم استفاده می کنم. و سپس مه نورانی شبنم Tatcha.

شیشه ماسک لب درمانی وازلین
هایلایتر Nudestix Nudies در سراسر رنگ صورت

Nudestix در سراسر رنگ صورت

Tatcha Luminous Dewy Skin Mist، اسپری بنفش

Tatcha The Luminous Dewy Skin Mist

شما الان روی ناخن هایتان چه رنگ هایی را دوست دارید؟

مدتی است که من یک فرد بزرگ رنگ ناخن نبودم. من در واقع یک گاو نر خوب را دوست دارم ، و روی انگشتانم یک رنگ برهنه یا قهوه ای مایل به صورتی را دوست دارم. الان خیلی طبیعی نگه می دارم من قبلاً آبی تیفانی و زرد و مشکی نئونی را با لکه های پولکا انجام می دادم ، اما دیگر واقعاً دیگر.

عطر شما چیست و چرا؟

Bond No. 9 نام دارد و عطر High Line است. گران است ، اما من از 26 سالگی آن را می پوشم. بطری بزرگی به دستم می رسد. خیلی کلی طول نمیکشه

عطر Bond No. 9 NYC High Line

پیچ ، ازدواج ، یا کشتن. ریمل ، رژ لب یا هایلایتر؟

من قطعاً با هایلایتر ازدواج می کنم. من یک رژ لب بزرگ نیستم ، بنابراین آن را می کشم. و ریمل را پیچ می کردم. مثلاً 13 سال است که از مژه های مژه استفاده می کنم. اما در حین قرنطینه من مژه های خود را با استفاده از LiLash رشد داده ام و آنها برای مدت طولانی جهنم رشد کرده اند.

سرم و جعبه مژه LiLash

سرم مژه تصفیه شده LiLash

وقتی آماده می شوید چه موسیقی گوش می دهید؟

دهه نود راک یا R&B. من عاشق ریک آستلی ، تارا کمپ ، پیتر گابریل هستم … و همچنین شگفتی های یکسان مانند نلسون. فقط واقعاً نوعی تصادفی است اما به نظر من چیزهای عالی است.

چه مدت زمان برای آماده شدن صرف می کنید؟

نه به اندازه گذشته که این ابروهای فوق العاده را داشتم. قبلاً یک ساعت کامل طول می کشید تا ابروهایم را درست کنم. من در این مورد بسیار بسیار خاص بودم. در مورد آرایش ، حدود 20 دقیقه طول می کشد. من فقط یک مرطوب کننده رنگی و شاید یک کانسیلر درست می کنم ، مانند NARS Creamy Concealer در زنجبیل.

کانسیلر خامه ای درخشان NARS در زنجبیل

کانسیلر خامه ای NARS Radiant

برای سالم نگه داشتن موهای خود از چه محصولی استفاده می کنید؟

سعی می کنم زیاد آن را بشویم و هر پنج روز یک بار بروم. اگر موهای من کمی چرب می شود ، یک برس موی باز می گیرم و پودر بچه را در آن می گذارم تا دوباره پف کند. علاوه بر این ، اکنون که من مکان الهه خود را دارم ، از اسپری روزانه دکتر کاری استفاده می کنم ، که به شما کمک می کند تا از مغز شما تغذیه و محافظت شود. برای سوزش سرم ، من از Curls Blueberry Bliss Curl Control Paste و کمی مسواک مخصوص کودک که شبیه مسواک است استفاده می کنم تا فرمول ظاهری موهای کودکم را تنظیم کنم. من همچنین اسپری رنگی و خشک Oribe را دوست دارم وقتی می خواهم موهایم کمی پرتر به نظر برسد. من آن را با اسپری موی L’Oréal Elnett تمام کردم.

Curls Blueberry Bliss Curl Control Paste زرد

خمیر کنترل کرل بلوبری بلس

اسپری بافت دار سیاه و طلای اوریب
اسپری موی L'Oreal Elnett gold

اسپری مو لورآل النت

آیا ترجیح می دهید صورت یا ماساژ بگیرید؟

ماساژ. من سعی می کنم در هر کشوری که می روم یکی پیدا کنم. من صورت خوبی را دوست دارم ، اما دوباره ، در مورد صورتم بسیار خاص هستم ، فقط به کسی اعتماد ندارم. تنها زنی که صورت من را لمس می کند چهره شناس من ، سیلوانا است. او همچنین دارای یک دسته از محصولات باورنکردنی و ارگانیک مراقبت از پوست است. پوست خواهرم وقتی شروع به کار با او کرد ، به معنای واقعی کلمه تغییر شکل داد ، بنابراین من مثل او شدم ، تنها کسی است که به او اعتماد دارم و می تواند صورتم را انجام دهد.

روش مورد علاقه شما برای گرفتن لحظه ای برای خودتان چیست؟

صبح اول ، اطمینان حاصل می کنم که تلفنم را نمی گیرم. می نشینم و تأیید می کنم و به خودم یادآوری می کنم که خدا می گوید که من هستم ، نه کسی که احساس می کنم در هر لحظه ممکن است باشم. من کتاب مقدس خود را می خوانم و دعایی می خوانم. هنگامی که سوار اتومبیل خود می شوم ، به برخی از موسیقی های انجیل یا موسیقی های نشاط آور گوش می دهم ، بنابراین اولین چیزی که در روح و روان من جا می گیرد ، نکته مثبت است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>