Megan Thee Stallion با این پاک کننده 7 دلاری برای پوست حساس خود قسم می خورد

[ad_1]

Megan Thee Stallion رسماً به لژیون های دوست داران مراقبت از پوست پیوست که با پاک کننده صورت 7 دلار Cetaphil قسم می خورند.

رپ “WAP” در یک ویدیوی جدید برای ” بازار هارپر. “من به معنای واقعی کلمه تمام چیزهای دختران گرم را شسته و سپس کمی مرطوب کننده و کمی Bio-Oil به کار می برم.”

اما شستن همه آن چیزهای “دختر داغ” به آنچه در بسیاری از حوزه های زیبایی و مراقبت از پوست به عنوان پاک سازی مضاعف می گویند نیاز دارد. ابتدا ، خواننده رپ با استفاده از دستمال مرطوب آرایش خود را پاک می کند – و سپس او را با استفاده از پاک کننده صورت خود را می شوید.

برای سوپراستار “Savage” تنها گزینه پاک کردن صورت روزانه Cetaphil است. “من یک نوع پوست حساس دارم. هر چیزی باعث می شود من بشکنم ، “توضیح می دهد. “گاهی اوقات ، بسیاری از چیزها روی پوست من بسیار خشن است ، بنابراین این چیزی است که من فهمیده ام تنها چیزی است که می توانم استفاده کنم. من قبلاً آکنه داشتم ، بد، و این واقعاً اوقات سخت من را پشت سر گذاشت. ”

بنابراین ، بله ، اگر پوست چربی دارید و یا از بین رفته اید ، Megan Thee Stallion توصیه پاک کننده را برای شما دارد. او می گوید: “اینگونه شما می توانید بهترین خودتان شوید.”

از آنجا ، او با کرم مرطوب کننده La Mer وارد می شود تا از خشکی و روغن بیو روی گونه هایش جلوگیری کند تا بیش از حد رنگ آمیزی شود.

البته ، علاوه بر توصیه های مراقبت از پوست ، مگان تو استالیون با مهمترین جملات خردمندانه وارد عمل شد: “ظاهراً پسران من را بدون آرایش بهتر دوست دارند”. “اما من واقعاً برایم مهم نیست که پسران چه فکر می کنند.”

دوستان من ، همانجا ، درخشان ترین پوست را به شما می دهند. ممنون از راهنمایی ، مگ.

دستمال های پاک کننده پاک کننده آرایش Neutrogena

دستمال های پاک کننده پاک کننده آرایش Neutrogena

پاک کننده صورت روزانه Cetaphil

پاک کننده صورت روزانه Cetaphil

کرم مرطوب کننده La Mer Crème de La Mer

کرم مرطوب کننده La Mer Crème de La Mer

روغن مراقبت از پوست Bio-Oil

امیلی تانن باوم نویسنده ای در شهر نیویورک است. او را در اینستاگرام دنبال کنید ectannenbaum.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>