Meghan Markle — و موهای بلند و موج دار او — فقط ظاهر تصویری غافلگیرکننده ای داشتند

[ad_1]

مگان مارکل و پرنس هری فقط اولین حضور خود را از زمان کناره گیری دائمی از سمت سلطنتی ارشد کار و اعلام کردند که در انتظار فرزند دیگری هستند.

در 22 فوریه ، دوک و دوشس ساسکس برای یک بخش غافلگیرانه در رویداد Stream On Spotify ظاهر شدند تا جزئیات بیشتری در مورد شرکت تولیدی خود ، Archewell Audio ، که پادکست ها را به طور اختصاصی برای Spotify توسعه می دهد ، فاش کند.

از خانه خود در کالیفرنیا ، مارکل – که اکنون موهایی بسیار بلند و مواج دارد – درباره هدف پروژه جدید خود بحث کرد. وی گفت: “ما Archewell Audio را ایجاد کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانیم صداهایی را که ممکن است شنیده نشوند بالا ببریم و داستان مردم را بشنویم” مردم.

پرنس هری افزود: “و بزرگترین قسمت این ایجاد این جامعه است كه می توانید در آن به اشتراک بگذارید ، كه دیگران را ترغیب می كند تا آسیب پذیری های خود را در آن فضای امن به اشتراک بگذارند.”

می توانید حدود 50 دقیقه باز شدن آنها را تماشا کنید:

در حالی که ظاهر غیرمنتظره بود ، در یک زمان شلوغ و هیجان انگیز برای این زوج اتفاق می افتد. کاخ باکینگهام پس از اعلام روز ولنتاین مبنی بر اینکه آرچی به زودی یک برادر بزرگتر خواهد شد ، بیانیه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه این دو رسماً از عناوین سلطنتی ، وظایف و حمایت های مختلف خود چشم پوشی می کنند.

در بیانیه منتشر شده در 19 فوریه ، “دوك و دوشس ساسكس به اعلیحضرت ملكه تأیید كردند كه آنها به عنوان اعضای شاغل خانواده سلطنتی برنخواهند گشت.” “پس از مکالمات با دوک ، ملکه تأیید کرده است که برای دور شدن از کار خانواده سلطنتی ، ادامه کار با مسئولیت ها و وظایفی که یک عمر خدمات عمومی دارد ، امکان پذیر نیست.”

پیام ملکه پس از تشریح تغییرات در وظایف خود ، به این نتیجه رسید که “در حالی که همه از تصمیم خود ناراحت هستند ، دوک و دوشس همچنان اعضای محبوب خانواده هستند.”

با این حال ، به نظر می رسید که مگان مارکل و پرنس هری بعداً همان روز تصحیح جزئی با اظهارات خود ارائه دادند. “همانطور که توسط کار آنها در طول یک سال گذشته مشهود است ، دوک و دوشس ساسکس همچنان به وظیفه و خدمت خود به انگلیس و سراسر جهان متعهد هستند ، و حمایت مداوم خود را از سازمان هایی که نمایندگی آنها بدون در نظر گرفتن نقش رسمی ارائه داده اند ،” سخنگوی این زوج مشترک است. “همه ما می توانیم یک زندگی خدمتی داشته باشیم. خدمات جهانی است. “

مارکل در 7 مارس برای اولین بار در یک مصاحبه جدید و گسترده با اپرا وینفری در مورد همه اینها بحث خواهد کرد. تقویم های خود را علامت گذاری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>