Meghan Trainor به نوعی موفق به گرفتن یک عکس سلفی دوقلو با پسر 10 روزه خود شد

[ad_1]

پسر تازه متولد شده Meghan Trainor در حال یادگیری نکات و ترفندهای اینستاگرام است. مرحله اول: چهره ای زیبا ایجاد کنید. مرحله دوم: گرفتن عکس سلفی. مرحله سوم: بیش از 700000 لایک دریافت کنید. راحت!

“پس زمینه تلفن جدید …” ، ترنر عنوان شیرینی از عکس خود را با پسرش ، رایلی عنوان کرد. این خواننده روز دوشنبه ، 8 فوریه ، از اولین فرزند خود با همسر ، داریل سبارا استقبال کرد و او قبلاً با عشق بسیار زیادی در شبکه های اجتماعی روبرو شده است.

افراد مشهوری مانند هیلاری داف ، بیلی مدیسون و میلی بابی براون پدر و مادر شدن در ترور و سبارا را تبریک گفتند. داف اظهار داشت: “دوقلوها” ، در حالی که مدیسون نوشت ، “اوه. من خداحافظ مادر بودن نگاه شماست! “

بابی براون نوشت ، “اوه خدای من. روز والنتین مبارک باشه ، “زیر اعلامیه تولد مگان ترنر. “دوستت دارم مگان و داریل. تبریک می گویم. شما [sic] پدر و مادر شگفت انگیزی خواهند شد و همه چیز را در مورد بچه های جاسوسی و موسیقی به کودک ریلی آموزش می دهند !!! “(موعد رایلی 14 فوریه بود ، اما او شش روز زودتر رسید.)

بچه جاسوسیs comment اشاره ای است به مجموعه فیلم هایی که داریل صابرا در آن بازی می کند. ترینر در پاسخ به براون ، نوشت: “من نمی توانم صبر کنم تا او را به شکلی زیبا بپوشم بچه های جاسوس برای روزی هالووین. ” شمارش معکوس روزها تا رسیدن به آن لطف.

صابرا بچه های جاسوس Costar ، Alexa PenaVega نیز با ابراز هیجان خود در اینستاگرام برای او نوشت: “اشک شادی !!!!! بنابراین فراتر از خوشحالی و هیجان برای شما و مامان شیرین! قراره اینقدر بابا خوبی بشی !!! این برکت lil می خواهد شما را بیشتر از آنچه که تصور می کنید برای شما به ارمغان بیاورد !!! بگذارید ماجراها شروع شود !!!! now 🤙🏽 ☀️ (حالا بیا از قبل به ما سر بزن!) “

پنا وگا دارای دو پسر به نام های اوشن چهار ساله و کینگستون 20 ماهه با همسرش کارلوس پنا وگا است. و آنها همچنین امسال در انتظار فرزند سوم خود هستند. به نظر می رسد که تاریخ بازی قطعاً در آینده نزدیک رایلی قرار دارد. در همین حال ، Trainor و Sabara ، لطفاً عکسهای جالب کودک را ارسال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>