Melissa Villaseñor روتین مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

بیست دقیقه تلفنی با ملیسا ویلاسئور درسی برای واقعی نگه داشتن آن است. باز هم ، آیا شما از زنی که باعث می شود ما از خنده از احساساتش زوزه بکشیم ، چیزی کمتر انتظار دارید شنبه شب زنده؟ (وای ، وااااای!)

“من فکر می کنم دیدن چهره من در تلویزیون باعث می شود که من نسبت به همه این مسائل آگاهی بیشتری داشته باشم ،” وقتی از من می پرسم که مراقبت از پوست با علاقه خود شروع می شود ، می گوید: “من هرگز روال خاصی نداشتم تا زمانی که شروع کردم SNL. صادقانه می گفتم که فقط از دوش بدن شسته Dove استفاده می کردم. وقتی کسی شبیه بود ، اوه ، شما به یک پاک کننده احتیاج دارید ، من از این که چه تفاوتی ایجاد کرده بود شوکه شدم. “

همانند مونتاژ کلاسیک دهه 90 ، همکاران وی در SNL وارد عمل شد “ونسا بایر در اولین فصل حضور من بسیار زیبا بود SNL او مثل این بود ، “ما می خواهیم شما را با آرایشگران و این شرکت جدید مراقبت از پوست و این چیز و آن چیز ارتباط برقرار کنیم.” من فراموش می کنم که کجا رفتیم ، اما یک بار در یک مکان در مکان مراقبت از پوست با هم ملاقات کردیم و متخصص زیبایی از من پرسید رژیم من چیست؟ من مثل این بودم ، “من چی؟” بنابراین او فقط مرا در Skinceuticals بار کرد. ”

بقیه ، همانطور که می گویند ، تاریخ بود. Villaseñor می گوید که او مجذوب آزمایش محصولات جدید شده بود ، تا اینکه به روال عادی “نه چندان دیوانه” خود ادامه داد. مهمترین معیار او اکنون این است که محصولی که وی استفاده می کند در درجه اول عاری از بی رحمی است.

او می گوید: “حتی با غذا و لباس ، من تمام تلاشم را می كنم كه حیوان دوست باشم.” “من سعی می کنم وسایل چرمی یا چیزهایی را که روی حیوانات آزمایش شده خریداری نکنم. من یک سگ دارم که یک نجات دهنده به نام جنی است و یک گربه زرق و برق دار زیبا به نام الا ، و آنها برای من بسیار معنی دارند. نمی توانم تصور کنم که روی آنها آزمایش شود. قلبم را آزار می دهد. “

بنابراین ، چه چیزی باعث برش برای او شده است؟ پیش از پخش جوایز فیلم Independent Spirit (جوایز روح مستقل) که در 22 آوریل برگزار می شود و ویلازئور میزبان آن است ، از کمدین خواستیم که کارهای روزمره خود را کنار بگذارد. ادامه مطلب برای سرم هایی که او قسم خورده است ، SPF که به گفته او بوی “زیبایی” می دهد ، و ابزارهایی که بازی کلی مراقبت از پوست او را بالا برده اند.

پاک کننده های من

من اخیراً آن را با پاک کننده های خود تغییر داده ام. بعضی اوقات از پاک کننده شیر تامی فندر استفاده می کنم ، اما آنچه که این روزها واقعاً دوستش دارم پاک کننده تمیز کننده تاتا هارپر است. من تاتا هارپر را پیدا کردم هر چند مربی و دوست من ویتنی کامینگز – او یک دختر بزرگ مراقبت از پوست است! نمی دانم ویتنی را دنبال می کنید یا خیر ، اما او در طول سالهای معمول خود پست های زیادی را به اشتراک گذاشته است و همه این ترفندها را در آستین دارد. من فکر می کنم که او تاتا هارپر را در برخی موارد برچسب گذاری کرده است ، بنابراین من به اینستاگرام آنها رفتم و دوست داشتم که به نظر می رسد این محصولات و بدون خشونت کدامند. این قیمت بالایی است ، اما ارزشش را دارد زیرا هر زمان که از پاک کننده های آنها استفاده می کنم ، تفاوت پوست من را می بینم.

پاک کننده سم زدایی منافذ پاک کننده Tata Harper

پاک کننده سم زدایی منافذ پاک کننده Tata Harper

شیر تمیز کننده تامی فندر

شیر تمیز کننده تامی فندر

سرمهای من

من عاشق فیل مست هستم. سرم ویتامین C آن زیباست. این چهره من را زیبا و تنگ می کند – و در کل باعث می شود روزم بیدار باشد. تفاوتی وجود دارد ، می توانم بگویم. قسم میخورم. من همچنین سرم B-Hydra Intensive Hydration این برند را بسیار دوست دارم. وقتی روز را شروع می کنم آن ها را با هم مخلوط می کنم.

سرم روزانه ویتامین C فیل-مایع مست

سرم روز ویتامین C فیل-مایع مست

سرم هیدراتاسیون فشرده Drunk Elephant B-Hydra

سرم هیدراتاسیون فشرده Drunk Elephant B-Hydra

ضد آفتاب من

من از Mad Hippie SPF استفاده می کنم. من آن را در Whole Foods تهیه کردم و عاشق بوییدن آن هستم زیرا آن عطر و بوی بیش از حد ضد آفتاب را ندارد. بوی آن واقعاً زیباست. همچنین ، آثار هنری روی بسته بندی عالی است. دروغ نخواهم گفت – این همان چیزی است که مرا به سمت خود کشانده است.

ضد آفتاب Mad Hippie Facial SPF 30+

ضد آفتاب Mad Hippie Facial SPF 30+

روغنهای من

من عاشق یک روغن صورت هستم. من در واقع آنها را به مرطوب کننده ها ترجیح می دهم. مورد علاقه من در آن لحظه روغن CBD جوزی ماران است. من کمی با SPF خود مخلوط می کنم و آماده ام تا روز خود را شروع کنم. من همچنین از Tata Harper کمی غلطک اسانس به نام Love Potion گرفتم. بوی خیلی خوبی دارد من آن را روی مچم قرار داده ام تا کمی در طول روز مرا بلند کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>