MJ رودریگز روزمره مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

بدون شک MJ رودریگز یک ستاره است. از ثانیه ای که او در FX ظاهر شد ژست– مجموعه ای به کارگردانی رایان مورفی با محوریت صحنه تالار نیویورک در دهه 80 و 90 – مشخص شد که او یکی از تماشاگران است. با بازی در نقش بلانکا ، بنیانگذار با اراده ای از خانه اوانجلیستا ، هر کلمه ای از او توجه شما را می طلبد و رشته های قلب شما را به خود جلب می کند. از فصل اول ، او در تولید فروشگاه کوچک ترسناک بازی کرده است ، و اگرچه من فقط کلیپ های کوتاهی از اجرا دیده ام ، اما یک بار دیگر ، هر لحظه او را مجذوب خود می کردم.

مانند ژست رو به پایان است – قسمت آخر سریال دیشب ، 6 ژوئن پخش شد – رودریگز به این زودی ها کند نمی شود. او تغییر نمایشی از درام به کمدی را برای نمایش اخیراً اعلام شده اپل با عنوان فعال انجام خواهد داد غارت کردن، در کنار مایا رودلف بازی می کند.

گرچه ممکن است به فیلمبرداری مشغول باشد ، 30 ساله همیشه برای کارهای مراقبت از پوست خود وقت می گذارد. وی گفت: “برای من مهم است كه هر روز این كار را انجام دهم.” زرق و برق. فکر نمی کنم این چیزی باشد که من دارم دارند انجام دهم ، اما این فقط کمی اضافه شده به علاوه برای اینکه احساس خوبی داشته باشم که پوست من سالم است و از آن مراقبت می شود. ”

وی می افزاید: “قطعاً این چیزی است که من همیشه در آن بوده ام.” او می خندد: “من همیشه از پوست خود مراقبت می کردم. فقط نمی دانستم که محصول مناسبی برای استفاده دارید. اما اکنون این کار را کردم! خدا را شکر” رودریگز هنرمند گریم خود را در Pose ، نیکی ایلوم ، بخاطر کمک به او برای حل و فصل کردن روال عادی که واقعاً برای او مفید است ، اعتبار می بخشد.

او می گوید: “بزرگترین نگرانی من ایجاد آبسه نیست مثل وقتی که جوانتر بودم.” “من دیگر نمی خواهم کوههای بزرگی روی صورتم داشته باشم ، این خیلی ترسناک است! در حال حاضر ، پوست من بسیار سالم است ، مرطوب و مرطوب است. و سرانجام آنطور که باید روشن شد. و من واقعاً از آن راضی هستم. “

پس از فینال احساسی شب گذشته ، رودریگز روز عادت خود را با ما به اشتراک گذاشت. از اسکراب تصفیه کننده تا ماسک ملحفه ای که “همه کارها را بهم می رساند” ، برای محصولاتی که نمی تواند بدون آنها زندگی کند ادامه مطلب را بخوانید.

اسکراب من

من ابتدا یک اسکراب تصفیه کننده صورت با درخت چای را توسط دکتر ارگانیک شروع کردم. این یک پاکسازی عمیق است و برای بیدار شدن از خواب صبح و اطمینان از این که همه روغن ها را از روز قبل یا هر نوع باکتری از روز قبل یا هنگام خواب بیرون آورده اید مفید است – زیرا هنگام خواب باکتری ها را جمع می کنید. و فقط تعداد زیادی چیز در داخل خود دارد ، نه تنها روغن درخت چای درخت ، بلکه گریپ فروت و عصاره های گیاهی است ، همچنین دارای روغن نارگیل است. بنابراین واقعاً خوب است ، همچنین فقط آبرسانی می کند و واقعاً صورت شما را تمیز می کند. و خیلی خوب است ، بعد صورتم خیلی صاف است.

من هم شب استفاده می کنم وقتی روزم را می گذرانم و همه این محصولات را دارم ، دوباره برمی گردم و از اسکراب درخت چای خود استفاده می کنم تا مطمئن شوم صورتم را تمیز کرده و از تمام ناخالصی های جمع شده در طول روز پاک می شوم.

اسکراب پاک کننده ارگانیک دکتر

اسکراب پاک کننده ارگانیک دکتر

مرطوب کننده من

مورد بعدی که استفاده می کنم کرم Ultra Facial Kiehl همراه با مخلوط روغن نارگیل است ، فقط برای آبرسانی به پوست من. بنابراین این یک فرمول آبرسانی روزانه 24 ساعته است و فقط اطمینان حاصل می کند که پوست شما پر از آبرسانی و پر از مرطوب کننده باشد ، و پوست شما را کاملاً برای روز تنظیم می کند. من وقتی پوستم مرطوب و شبنم به نظر می رسد خیلی دوست دارم. من از این یکی شبها هم استفاده می کنم.

کیم مرطوب کننده صورت فوق العاده Kiehl's From 1851

کیم مرطوب کننده صورت فوق العاده Kiehl’s From 1851

کرم چشم من

من این کرم چشم شگفت انگیز توسط Kiehl و همچنین درمان چشم خامه ای با آووکادو را قرار داده ام ، همه چيزنکته برای من این است که آووکادو یک میوه فوق العاده است ، بنابراین در واقع زیر چشم شما جذب می شود. اما زیر چشمان شما کاملاً پف کرده و زیر چشم شما را تغذیه می کند. من این را دوست دارم ، زیرا زیر چشم من یکی از ناامن ترین مکان های صورت من است ، بنابراین واقعاً احساس خوبی دارد. این بسیار غنی است ، و من همچنین دوست دارم که سبز باشد – من نمی دانم چرا این کار را می کنم ، اما می دانم.

درمان چشم خامه ای Kiehl با آووکادو

Kieh’s’s از سال 1851 درمان خامه ای چشم با آووکادو

ماسک های چشم من

بنابراین بعد از اینکه کرم های خود را انجام دادم ، مطمئن شدم که بهم خورده است ، اطمینان حاصل می کنم که فقط روی صورت من قرار بگیرد و اجازه می دهم تا مدتی خیس بخورد. بعد از اتمام این کار ، من با ژل های 24k طلای زیر چشم Masquelolgy وارد می شوم ، آنها واقعاً سفت می شوند. Kheil برای مرطوب کردن است ، اما این مواد واقعا سفت می شوند ، بنابراین من دوست دارم از آنها با هم استفاده کنم. من تقریباً هر روز از آنها استفاده می کنم ، فقط برای اینکه با رژیمی که دارم روبرو شوم و پوست خود را در همان مکان نگه دارم. من فقط دوست دارم که آنها پوست زیر چشم شما را سفت می کنند ، آن را بسیار تمیز نشان می دهند ، بعد از اتمام کار یک ظاهر براق است.

ماسکولوژی Masqueology Under Eye Gold Hydro-Gel Masks

ماسکولوژی Masqueology Under Eye Gold Hydro-Gel Masks

مه من

بنابراین ، پس از پایان کار با همه اینها ، همه برنامه های صورت من و هر آنچه که روی آن قرار داده ام کمی از Tatcha Luminous Dewy Skin Mist است. عزیزم ، من نیاز به پوسیده شدن دارم! مهم است ، من باید پوستم شبنم و تمیز به نظر برسم. من می دانم که این یک محصول آرایشی است ، اما بعد از اینکه درمان هایم را انجام دادم ، فقط گذاشتن تاتچا برای اطمینان از درخشش من ضرری ندارد.

Tatcha Luminous Dewy Skin Mist

Tatcha Luminous Dewy Skin Mist

مرهم لب من

وقتی می خواهم به فکر روزم باشم ، مطمئن می شوم که Chapstick را بپوشم. مورد علاقه من این یکی صورتی جدید است. مرطوب کننده است ، این بوی زیبایی را به خود اختصاص داده است – نمی دانم گل است یا میوه ای اما بوی خوبی دارد. لب های من خیلی آبرسانی می شوند ، و قبل از اینکه آن را بگذارم و لب هایم کاملاً چرک و نرم شود ، یک اسکراب انجام می دهم.

ChapStick رطوبت کامل آبرسانی + مرهم لب رنگ

ChapStick رطوبت کامل آبرسانی + مرهم لب رنگ

سرم من

قبل از خواب ، کنسانتره نیمه شب بازیابی خیل را قرار می دهم. این ماده بسیاری از مواد عالی را در خود دارد. مورد علاقه من روغنهای اساسی است ، روغنهای اساسی اسطوخودوس واقعاً مرا برای خواب آماده می کنند. اما برای ترمیم بسیار خوب است و فقط هنگام بیدار شدن از خواب به شما جلوه می دهد.

Kieh's's From 1851 Midnight Recovery Concentrate

Kieh’s’s From 1851 Midnight Recovery Concentrate

ماسک من

من از چند ماسک استفاده می کنم ، اما من از ماسک صورت و پوست صورت Knesko Skin استفاده کرده ام ، این موضوع باعث می شود همه چیز با هم باشد! این فقط هر قسمت از صورت شما را به هم می رساند ، تمام جوش های سرسیاه را که در صورت خود دارید از بین می برد ، واقعاً خوب است. من مثل هر هفته یا هر دو هفته از آن استفاده می کنم.

ماسک صورت مروارید سیاه Knesko

ماسک صورت مروارید سیاه Knesko

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>