Mutha No. 1 Serum Saves My Stress-Ravaged Skin: Review

[ad_1]

وقتی مردم می گفتند من پوست خوبی دارم ، خیلی به آن فکر نمی کردم. مثل بیشتر ، من روی یک جوش تنها که هر از گاهی برش می خورد ، یا تاریکی زیر چشمم که به نظر می رسد هیچ کس متوجه آن نمی شود ، ثابت می شوم. همه ما نقایصی به ظاهر کوچک داریم که از نظر ما ، در زیر میکروسکوپ شخصی انتقاد از خود هستیم – و ما واقعاً قدر نعمت های زیبایی شناختی خود را نمی دانیم تا زمانی که همه چیز خراب شود. در حین قرنطینه ، استرس و هورمون ها پوست من را به یک چرخش دم منتقل می کرد که باعث شد از این که همه این تعارفات را به عنوان یک امر مسلم تعارف می کنم پشیمان شوم. قبل از بازگشت به پوست ، احساس ناسپاسی به من دست داد و عدم کنترل من بر روی شکستگی ها ، مرا در مکانی تاریک قرار داد.

بین تغییر سبک زندگی جمعی که در مارس سال 2020 اتفاق افتاد ، جلوگیری از کنترل بارداری و نفوذ به اواخر دهه بیست سالگی من (وقتی آکنه بزرگسالان تمایل به افزایش سن دارد) ، وقتی به پوستم رسید صادقانه در تاریکی گم شدم. شیوع آکنه کیستیک استخوان های گونه و خط فک من را شلوغ کرده است (به خصوص در دوره قاعدگی من) ، که منجر به لکه های تیره اجتناب ناپذیر و تغییر رنگ می شود ، که یک شبه از بین نمی رود. من چهره ای را که در آینه دیدم تشخیص ندادم ، اما با بیش از حد محصولات موجود در پیشخوان حمام ، یک چیز را می دانستم: کمتر برای بهبود این خرابکاری.

پوست من قبل از موثه

ارین پارکر

ارین پارکر

بنابراین تصفیه بزرگ آغاز شد. من Marie Kondo’ed زرادخانه زیبایی آشفته خود را انتخاب کردم و در مورد آنچه که روی صورت خود قرار داده ام فوق العاده انتخاب شدم و دوباره به مواد پاک کننده ژله شیری Glossier و یک مرطوب کننده اصلی برای بازگشت بازگشتم. نعمت و نفرین این شغل این است که شما به هجوم بی پایان محصولات عادت کرده اید و وقتی در خانه گیر می کنید و دیگر کاری برای آزمایش پوست و ماسک ندارید ، فاجعه چهره می تواند ایجاد کند.

فصل جوایز زیبایی (وقتی زرق و برق کارمندان انعطاف پذیر ، معالجه ها و ابزارهای زیادی را برای آزمایش قرار می دهند) ، اما من به این نکته اشاره کردم که در این کار انتخاب کنم. من وقتی همه چیز را امتحان می کردم کمی آهسته می زدم ، قبل از اینکه چیزی روی صورتم بگذارم ، فرمول هایم را روی دستم می کشم. من بلافاصله به برند بیرونی براق و برجسته Mutha No. 1 Serum جلب شدم و امیدوارم که این محصول اندازه گیری شود.

Muthaload Core Technology شامل آنتی اکسیدان های محافظتی مانند عصاره شیرین بیان ، عصاره چای سبز و اسید فرولیک است. چهار نسخه از اسید هیالورونیک برای آبرسانی به سطح پوست و لایه های عمیق تر. kefiran ، یک پروبیوتیک تخمیر شده برای افزایش آبرسانی ، استحکام و کشش و کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک ها. و یک فرم تثبیت شده سطح بعدی ویتامین C است که مارک تجاری ادعا می کند 50 برابر موثرتر از اشکال سنتی ویتامین C در سلول ها نفوذ می کند.

با توجه به این واقعیت که من نه تنها با آکنه های عمیق زیر سطح روبرو نبودم ، بلکه همچنین ناتوانی در تنها گذاشتن لکه هایم ، به علاوه پوسته پوسته شدن و لکه های تیره که به مدت طولانی لخته شده بودند ، عالی به نظر می رسیدند (البته خیلی خوب برای درست بودن). پس از شکستن از بین رفت. هدف سرم شماره 1 محافظت ، آبرسانی و ترمیم پوست درخشان و سالم است – اما آیا یک محصول رویایی واقعاً می تواند در مقابل همه اینها شانس داشته باشد؟

وقتی سرم را روی صورتم کشیدم ، فقط برخورد کرد …ناهمسان. نسبت به سرم هایی که قبلاً امتحان کرده ام از نظر مایعات و هیدراتاسیون کمتر بود (فکر کنید یک بافت شیری جذاب تر از سرم متوسط ​​شما باشد). جای تعجب نیست که پس از راه اندازی در هفت روز فروخته شد. بسته بندی پر زرق و برق شما را به خود جلب می کند ، اما سهولت استفاده ، فرمول منحصر به فرد و کارآمد و نتایج تقریباً فوری ، شما را در آینده بازمی گرداند. بعد از یک یا دو هفته استفاده منظم ، من متوجه بهبودی در بافت پوستم شدم – هایپرپیگمانتاسیون من کم رنگ شده و درخشش طبیعی شروع به ظهور می کند. با تشکر از ترکیبی دقیق از ترکیبات نیروگاه ، این محصول “همه کارها” به ساده ماندن روال زندگی من بیش از هر زمان دیگری کمک کرد و به من اجازه داد تا به راحتی با یک رژیم غذایی روبرو شوم که شمارنده دستشویی من را بهم نریزد (یا پوست من را تحت فشار قرار نمی دهد).

پوست من بعد از یک ماه سرم شماره 1 موتا.

ارین پارکر

ارین پارکر

پس از تراشیدن چندین مرحله از کارهای روزمره ، متوجه شدم که سرم معجزه آسا یک ماده ضروری برای پوست است. هزینه زیاد (140 دلار برای هر بطری) ممکن است یک عامل بازدارنده باشد ، اما مطمئن باشید کمی طول می کشد. هنگامی که من متوجه شدم که چهره من در مقایسه با اتوبوس مبارزه ای که بیش از حد با آن آشنا بودم ، چقدر آب بدن ، روشن ، یکدست و درخشان به نظر می رسد ، ارزش آن را داشت. در رابطه با بازدید هفته ای Drunk Elephant Babyfacial و بازدید منظم از Skin Laundry for the Signature Laser Facial ، بالاخره احساس کردم پوستم درست شده است. در کل ، من قطعاً فکر می کنم که مرتباً در این مورد غرق شوم.

با وجود بیش از حد اشباع در صنعت مراقبت از پوست ، کشف محصولات تغییر دهنده بازی می تواند سخت باشد ، اما سرم شماره 1 Mutha بسیار بیشتر از بسته بندی زیبا و وب سایت شیک آن است. مشاهده این تصویر “قبل” کار آسانی نیست ، و پس از سالها که پوست “خوب” ام را مسلم می دانم ، کاملاً آماده سقوط آن نبودم ، که تقریباً یک شبه اتفاق می افتاد. در حالی که نمی توانم سرم را فقط بخاطر این پیشرفت ها (فریاد بزنید با اعتماد به نفس Hydro Flask که به من کمک کرد آب بیشتری بنوشم) ، من این را رها نمی کنم تا ببینم چه اتفاقی می افتد. این خطری است که من مایل نیستم آن را بپذیرم ، و خوشحالم که این نیروگاه را می گویم معجون یک جایگاه دائمی در زرادخانه مراقبت از پوست من پیدا کرد.

سرم شماره 1 موتا

به دنبال توصیه های باورنکردنی محصول هستید؟ به تمام 265 برنده مسابقه بروید 2021 زرق و برق جوایز زیبایی.

ارین پارکر نویسنده تجارت در زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید erinhaveadream.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>