‘My Secrets Your Secrets’ در آمازون ترکیبی از همه چیزهایی است که شما در مورد “Undoing” و “Big Little Lies” دوست دارید

[ad_1]

اگر در جستجوی آن هستید دروغ های کوچک بزرگساعت مچی بزرگ ، آمازون آن را دارد. سری جدید پلتفرم پخش جریانی اسرار خود را به من بگویید ترکیبی از هر آنچه را که دوست داشتید دروغ های کوچک بزرگ و لغو و تعلیق بیشتر ، دسیسه های بیشتر و شخصیت های بیشتری را اضافه می کند که آنطور که به نظر می رسند نیستند.

آخرین توصیفگر شاید بهترین قسمت در مورد آن باشد اسرار خود را به من بگویید. در قسمت اول ، ما با چندین بازیکن اصلی آشنا می شویم – یعنی کارن (لیلی ربه) ، که به اتهام دست داشتن در جنایات دوست پسر قاتل سریالی خود به زندان رفت و اکنون در برنامه محافظت از شاهدان با نام جدید است: اما . ما همچنین مری (امی برنمن) را ملاقات می کنیم که معتقد است دخترش توسط قاتل زنجیره ای ربوده شده است. با این حال ، مری هنوز فکر می کند دخترش آنجا است ، و او مصمم است که اما را پیدا کند و پاسخهایی بگیرد.

رابه می گوید: “او در زندان بوده و باید اولین قدم هایش را به عنوان این شخص کاملاً جدید در جهان بردارد.” هفتگی سرگرمی. “من نمی خواهم چیز زیادی بدهم ، اما بازی با هر دو زن بسیار جالب بود. کارن کسی است که چنین قلب باز و گسترده ای دارد. سپس ، به دلیل آنچه او تجربه کرده است ، [she becomes] کسی که کاملاً از همه می ترسد و احساس می کند دیگر هرگز لحظه ای دیگر از امنیت را در زندگی خود احساس نخواهد کرد. “

البته همه چیز آنقدر سیاه و سفید نیست. همانطور که اپیزودها پخش می شود ، دیگر از خود می پرسید که اما اما در نقض جنایات هولناک دوست پسرش چه نقشی داشته است. او در حال بازسازی خاطرات خودش از آنچه اتفاق افتاده است و قابل اعتمادترین راوی نیست. آیا او می دانست که او یک قاتل زنجیره ای است؟ آیا او کمک کرد؟ یا او کاملاً از همه چیز غافل بود؟ مری نیز کاملاً بی گناه نیست: او کارهای بسیار سوال برانگیزی را انجام می دهد تا بتواند اما را ردیابی کند.

مشکوک ترین شخصیت ، مدیر پرونده اما ، پیت (انریکه مورسیانو) است. در ابتدا ، به نظر می رسد که او بیشتر علاقه های اِما را دارد. اما به زودی حقایق سایه ای درباره گذشته او آشکار می شود که باعث می شود شما فکر کنید او ممکن است به همان اندازه دوست پسر سابق اما هیولا باشد. همانطور که اپرا وینفری می گوید ، حقیقت چیست؟ (این یک نمایش است به نام اسرار خود را به من بگویید. آیا واقعاً فکر می کردید که پاسخ آسان باشد؟)

ربه و برنمن در نقش های خود خارق العاده هستند ، و آنها را با نوعی تفاوت و جزئیات بازی می کنند که اهداف آنها را گیج کننده نگه می دارد. در یک راه خوب! اما فقط دوست دختر شاید همدست یک قاتل زنجیره ای نیست و مری هم نیست فقط یک مادر نوع دوست ، غمگین همه ما جنبه های خوب و بدی داریم ، و تصاویر آنها نشان می دهد که – درست مثل زنان پیچیده و ناقص دروغ های کوچک بزرگ و لغو.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>